La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

1

Niezłe jaja. Typ wczoraj atakuje na pełnej petardzie łokciem Gaviego w głowę a sędzia dyktuje wolny dla rywali zamiast bydlaka wywalić z boiska. LaLiga...

Rafa za dużo słabszy atak dostał oczywiście czerwo.

0

@Azi Zgadzam się o ile sędzia w pierwszym momencie mógł zauważyć faul Gaviego to jednak Var powinien rozwiać wątpliwość.

0

@bartekvisca Faul Gavi zrobił i został poprawnie odgwizdany (zamiar faulu czyli złapanie przeciwnika był jeszcze przed uderzeniem) ale za samo uderzenie gracz Osy powinien conajmniej żółta kartkę otrzymać (mam wątpliwości co do celowości zagrania, dla mnie wyglądało to jakby probowal ominąć Gaviego ale łokciem trafił go w glowe, natomiast mogę się mylic)

0

@skorupa1117 łokieć w glowe to czerwona kartka, niezależnie od tego czy specjalnie czy nie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?