0

@takisobiektos @Omoziu czyli dał im - jude uniknął czerwonej kartki i zabral gola, wiec pomylił się w dwie strony (co do karnego to nawet kibice realu pisali tutaj ze vini nie kontrolował piłki, za daleko ja sobie wypuścił przez co nie miał szans do niej dojść).

1

@esem91 nie danie czerwonej dla bellinghama to przekręcenie realu? Jaka logika się kierujesz?

0

@goldmetaxa nie, kibice realu wymyślają herezje.

1

@FutbolFan Aha i teraz mamy 3 zdrowych napastników w tym 16 latka.

0

@VegetaPolska jak grał dla realu i tak robił to jakoś nie zgłaszałeś sprzeciwu

0

@MateuszGotowka99 żeby przegrać to trzeba stracić jakaś bramkę :)

0

@sokot w cuda wierzysz

0

@Benz nie chce Ci się rozmawiać o sędziach bo to nie Twoja drużyna jest dymana przez sędziów rok w rok. Nie pozdrawiam.

0

@BeziteX ale jedno z drugim się łączy :)

Żyjemy w Państwie demokratycznym. Większość społeczeństwa to katolicy w związku z czym w państwie obowiązują zasady i prawa katolickie. Tak samo jak w państwie islamskim obowiązują zasady islamskie a w państwie protestanckim obowiązują zasady protestanckie.

0

@BeziteX gdyż Polska jest Państwem chrześcijańskim. To tak jakbyś zapytał czemu w państwie muzułmańskim nie sprzedaje się wieprzowiny.

0

@Janas11224 może tak, może nie. Można miec krótkoterminowe wysokie zyski i długoterminowe średnie zyski lacznie nawet tyle samo

0

@wolny99991 może zatem u Ciebie tez się kłania czytanie ze zrozumieniem.

0

@krajana czy ja napisałem ze zarabiał więcej w Barcelonie? Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

2

@Janas11224 w Barcy tez miał wysoka pensje + hajs z reklam i innych sponsorów podejrzewam ze lepszy niż w Psg gdyż Barca to większy magnes dla sponsorów

0

@Arkon No tylko ze realu nie byłoby stać na Haalanda a Mbappe chce do nich przejść + kończy mu się kontrakt

0

@Arkon Mbappe będzie musiał grać na 9tce, nie ma innej opcji

0

@Arkon No to prawie pewne, jak przejdzie do realu to zacznie zdobywać zp

0

@tbas młody wiek robi swoje + gra w realu. W takim Bilbao byliby warci max 1/2 tego

0

@KamQiX Coutois w ostatnich latach miał lepsza formę niż Ter Stegen

0

@PatrykBarca bo odstaje jeszcze fizycznie

4

@Arkon nikt nie zdominuje tak złotej piłki jak Messi, nie ma szans. W następnych 10 latach pewnie ta czwórka będzie ja zdobywać: Haaland, vini, bellingham, Mbappe.

1

0

@Danny Gaucho żółw ma już 72 mecze? :o

0

Mordy w ciągu dnia ktoś wstawił link do filmu na yt 3h film odnośnie przekrętów pisowskich, ma ktoś linka?

6

A co z Faye????

0

@MarioVeB! Skąd wiesz?

0

@Eric_Abidal_22 pozwolę sobie przytoczyć medyczny tekst odnośnie rozwoju płodu w pierwszym miesiącu ciąży. Według mnie opis ten jasno wskazuje ze mowa o organizmie żywym, przyszłym człowieku :) a to dopiero pierwszy miesiąc rozwoju, podczas gdy zwolennicy aborcji chcą prawa do aborcji do minimum 12 tygodnia ciąży.

„Miesiąc pierwszy – dziecko w pierwszym okresie swojego życia jest pojedynczą komórką o średnicy około 0,1 mm. W okresie tym zostają zdeterminowane cechy dziecka, czyli płeć, kolor oczu, włosów, rysy twarzy, tendencja do wysokiego lub niskiego wzrostu. Przez następne tygodnie dziecko rośnie, aby w trzecim tygodniu osiągnąć 2,5 mm. W 21. dniu od poczęcia serce dziecka zaczyna funkcjonować. Krew krąży w zamkniętym układzie naczyń, oddzielonym od krążenia matki. Główka, tułów i zawiązki górnych kończyn pojawiają się w czwartym tygodniu życia dziecka. Da się zauważyć również pierwotne nerki, wątrobę, przewód pokarmowy. Dziecko mierzy już ponad pół centymetra.”

0

@norbi77 ja nie twierdze ze to jest nie wiadomo jaki pieniądz bo nie jest, chciałem tylko zaznaczyć ze nie prawda jest iz nasze biedne państwo nie pomaga :)

Według mnie przyszli rodzice powinni być gotowi na każda ewentualność, nie można z góry zakładać ze wszystko bedzie dobrze albo ze wszystko będzie zle.

Zreszta tak jak napisałem w dalszej części komentarza, nie ma to żadnego znaczenia, gdyż według mnie kwestie finansowe (ani żadne inne) nie powinny usprawiedliwiać mordowania :)

0

@norbi77 nie jest prawda ze takie dzieci nie maja pomocy rządowej. Mam w rodzinie chore dziecko, opiekun tego dziecka dostaje na te dziecko ok 4K netto + oczywiście inne zniżki ze względu na wychowywanie niepełnosprawnego dziecka.

Jednak nie to jest istotne.

Według mnie człowiek nie powinien miec prawa do zabijania niewinnych istot. Jak w ogóle można zakładać możliwość zabicia innego człowieka… Z tego powodu jestem i będę przeciwny aborcji :)

11

No i bardzo dobrze, niech odpocznie przez te dwa tygodnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?