0

@Emhyr 1. Nie miałby mnie za co zatrzymać
2. Nawet jakby zatrzymała mnie 120kg kobieta to i tak bym się nie kłócił bo nic by mi to nie dało
3. Bardzo się mylisz myśląc ze zmasowany gość potrafi w konfrontacji może wiecej niż przeciętny zjadacz chleba

5

@Emhyr budzi szacunek bo ma tatuaże? XD

2

Szkoda Fermina bo w obliczu Gundo miał szanse pokazać się w 1 zespole.

0

@Dzieniu jest gdzieś artykuł o tym?

0

@Faro gra się tak jak przeciwnik pozwala, Barca nie gra z Cyprem :)

1

@GeneralXavi zazdroszcze zdrowia, tez bym tak chciał :D

0

@GeneralXavi 5zl za sztukę (max, kupując w większych ilościach wychodzi taniej) to dużo?

14

To samo miejsce ale za lepsze pieniążki :)

0

@Pressinho Papszun to weźmie :)

0

@TheNekro94 @SuperPatsonFCB @Allbi a No to luz Panowie :)

0

@KrwawiaceoczyVEB zdarza się najlepszym :)

0

Polska z trzeciego miejsca tez awansuje do ME tak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RichardWinters sa branże odporne na kryzys. Nie powiesz mi ze gdziekolwiek na świecie miałby problem znaleźć prace na przykład lekarz, znowu wdając się w dyskusje dopowiadasz sobie coś czego nie napisałem :)

0

@RichardWinters tak, uważam ze większa szanse ma się na przeżycie kapitulując niż walcząc. 3,5m+ 1,2 m+ 0,6m to nie 7 milionów.

Według Wikipedii: Ofiary cywilne będące wynikiem działalności militarnej i zbrodni przeciwko ludzkości, Polska: 5,6 milionów. Francja: 400 tysięcy.

Nigdzie nie napisałem ze nie pracowałbym albo ze nie chodziłbym do sklepu. Nie na tym polega bycie pacyfista. Nie przypisuj mi czegoś czego nie napisałem, proszę.

0

@Kgorecki2500 masz prawo miec swoje zdanie :)

Ja jak widzę Ukraińców i Ukrainki u siebie w mieście a w Gdańsku ich od groma to nie czuje do nich pogardy, Ty czujesz? Co do podłej pracy oczywiście absolutnie się nie zgodzę, wykwalifikowany specjalista znajdzie porządna prace wszędzie :) mi nie robi różnicy czy będę żyć w Polsce czy w innym kraju, nie jestem zakochany w Polsce bo nie mam za co jej kochać, jest to taki sam kraj jak wiele innych, nie ma w sobie jakichś wyjątkowych, nie występujących nigdzie indziej atrybutów.

0

@RichardWinters w dalszym ciągu jakbyś nie liczył, mniejsze prawdopodobieństwo jest umarcia kapitulując niż walcząc. Gdyby Francja walczyła tak jak Polska to zamiast 600k, straty w ludziach mieliby w milionach -> I wtedy jeżeli byłbym obecnie Francuzem, faktycznie mogłoby mnie nie być.

0

@Kgorecki2500 historia, kultura - każdy kraj ma historie i kulturę, bywa ze lepsza niż nasza, ale to bez znaczenia bo dla mnie to i tak nie jest nic za co miałbym umierać. Życie jest największa wartością gdyż nie da się go odzyskać. Ludzie wszędzie sa tacy sami, trochę złych, trochę dobrych, Polska się niczym pod tym względem nie wyróżnia.

0

@RichardWinters no wiec ja próbowałbym uratować swoje życie za wszelka cenę, nie dałoby rady w Niemczech to próbowałbym we Francji, nie dałoby rady we Francji to próbowałbym jeszcze dalej.

Jeżeli zaś emigracja nie byłaby możliwa to robiłbym wszystko co możliwe by utrzymać się przy życiu w kraju - jednocześnie pozostając pacyfista. Nie przyłożę ani bezpośrednio ani pośrednio ręki do działań wojennych, to wiem napewno :)

0

@Kgorecki2500 A czemu niby bycie Polakiem to taka wielka duma, większa niż bycie Austriakiem, Niemcem czy na przykład wlochem? :)

0

@RichardWinters a niby dlaczego miałbym się nie urodzić? Dużo większa szansa zabicia moich przodków byłaby w przypadku podjęcia walki przez państwo niż w przypadku szybkiej kapitulacji :)

Liczba ofiar w Polsce: ok. 7 milionów
Liczba ofiar w Francji: ok 600tys

Wiec raczej walczenie prowadzi do ryzyka śmierci niż nie walczenie :)

1

@RichardWinters zakładasz ze ruskie by zaatakowały a przecież zaatakować mogłyby równocześnie Niemcy czy ktokolwiek tam inny, ale dobra, czepiam się. Ruski czy Niemiec to taki sam człowiek jak i Polak :)

Pieniądze (dom) to tylko rzecz nabyta, możesz ja stracić, możesz ja zyskać, życie za to masz jedno i według mnie dużo mądrzej byłoby zapewnić rodzinie i sobie bezpieczne życie gdziekolwiek niż ryzyko śmierci w Polsce ze względu na posiadany dom :)

0

@Kgorecki2500 No dobrze wylewali i tak dokładnie to po co? Co by Tobie zmieniło gdybys urodził się Niemcem czy Austriakiem a nie Polakiem?

0

@RichardWinters a jest fajnie i przyjemnie?

Z jakiego niby powodu miałbym ryzykować swoje życie i wspierać działalność zabijania ludzi? Nic od Polski nie dostałem i nie mam wobec niej żadnego długu.

0

@Kgorecki2500 cóż, Twoje sumienie :)

1

@Kgorecki2500 ale w przypadku takich ludzi to nie jest kwestia chęci tylko rozkazów. Chęć może miec żołnierz który zdecydował się obrać taka a nie inna drogę życiowa a nie zwykły człowiek który nie chciał i nie chce walczyć tylko zmusiła go do tego władza kraju w którym żyje :)


Na wojnie powinni walczyć żołnierze a nie zwykli obywatele. Oni pobierają profity związane z podjęciem służby wojskowej i tez tylko oni powinni ponosić związane z tym możliwe konsekwencje. Opis ich a nie mojego stanowiska pracy zawiera treningi wojskowe, przeszkolenie, wczesna emeryturkę itp itd.

1

@Kgorecki2500 masz wpływ na to czy byś podjął broń czy nie :)

0

@FcPortoFan1999 spójrz ile ludzi rosyjscy politycy siła zaprzęgli do walki z Ukraina. Chciałbyś iść zabijać takich niczemu winnych ludzi którzy znaleźliby się w Polsce tylko i wyłącznie z winy złych ludzi - polityków? :)

Ja osobiście nie mam zamiaru nikogo i w żadnych okolicznościach zabijać, moje sumienie nie zniosłoby tego. W przypadku wojny zrobiłbym wszystko by uciec jak najszybciej i jak najdalej.

0

@Kluivert_P czemu ubity Izzy to piękny widok? Według mnie Izzy to spoko ziomek, jeden z niewielu potrafiących przegrać z klasa :)

0

A zatem nie jest z niego taki zły piłkarz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?