Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LjakRoberciik taktyczny
3
@WiernyKibic111 w kraju obowiązuje domniemanie niewinności, wiec obecnie jest podejrzewany o zabójstwo, zwyrolem zabójca będzie gdy udowodnią mu winę.
Imię tego człowieka to Grzegorz dlatego tak go nazywam, gdyby nazywał się Krzysztof to nazywałbym go Krzysztofem a gdyby nazywał się Bartek to nazywałbym go Bartek.
0
@gumaz daj linka :D
0
Jak sytuacja z Grzegorzem? Skoro znaleziono jego jamę kilkanaście godzin temu + był widziany jak wracal na obwodnice po stronie na której ma mieszkanie to jakim cudem 1000 ludzi dalej go nie znalazło?
0
@Irmscher10 No tak, zgadzam się, ale jest totalnym idiota jeżeli zaszył się w Gdyni zamiast uciekać z kraju.
0
@ikar34 ja mu aż tyle czasu nie daje, myśle ze maks do końca tygodnia go znajda
0
@KrychaFCB o kurde to to mi umknęło
To w takim razie jest kompletnym debilem skoro dalej w Gdyni siedzi.
0
@gumaz może i masz racje, chociaż jeżeli chciał uciec na dłużej / zawsze to powinien uciekać jak najdalej zamiast siedzieć w Gdyni.
0
@gumaz No ale nawet jeżeli ma wodę i jedzenie to chyba 1000 policjantów jest w stanie wejsc do każdego schronu + w końcu mu się te jedzenie i picie skończy przecież.
0
@gumaz sprawy Jaworka tak nie śledziłem. Tez szukano go w lesie?
Dla mnie to dziwne ze szukają go w Gdyni, ja na jego miejscu bym uciekał jak najdalej (dziwne ze nie wziął najpierw samochodu i nie wypłacił kasy tyle ile się dało), tylko od razu pobiegł w las. To by mogło sugerować ze siedzi gdzieś obok swojej chaty w jakims schronie.
0
Jak myślicie ten Borys siedzi w lesie czy uciekł gdzieś dalej?
0
@xvcWinterSoldier ksw to gunwo
0
@Ricardinio14 nigdy nie powinien odchodzić z Barcy
0
@Michael24 kurczę jak ktoś inwestuje w nasz kraj to znaczy ze super. Dzięki temu rozwija się piłka w Polsce, dzieciaki maja lepsze warunki i większe możliwości, kraj jest bardziej rozpoznawalny, może to miec korzystny wpływ na turystykę itp itd. Same plusy!
Oczywiście mówie o klubie który już jest własnością prywatna, nie o przypadkach typu Barcy gdzie to Socio decydują o klubie.
0
@bartas97 @DonCarletto rozumiem zatem ze panuje wsrod was pelna zgoda względem działań klubu i jego telewizji
0
@esem91 to nie fifa, młody dostanie max 15 minut
0
@gumaz tak, to nasi przyjaciele którzy na pewnym etapie swojego życia podjęli nierozsądna decyzje w zakresie klubu któremu oddadzą swoje serduszko :)
1
@AmigoBlancos @bartas97 @Benz @DonCarletto doprawdy cudowny ten wasz klub :)
5
@Maker0 bez przesady, kilka razy Ferran pociągnął do przodu. Nie był to jakiś znakomity występ rekina ale tez nie zagrał zle.
2
@Kozinho. Nie No ładnie wczoraj grał, powinien miec asystę przy podaniu do Felixa ale ten strzelił w poprzeczkę.
0
@MOLESTA remis biorę w ciemno
0
Ten sędzia to żart :/
2
Romeu nie może zagrać z realem
1
@Firestone Yamal wejdzie za Fermina, który nie dojeżdża jeszcze kondycyjnie. Gavi zagra 90 minut bo w środę będzie odpoczywał.
0
@ViscaelBarca2007 Gavi napewno odpocznie przed klasykiem, taki jeden plusik :)
0
@Herato oczywiście ze tak, jak tak dalej pojdzie to będziemy grać Barca B w ataku.
0
@Luciano99 a o co tam chodzi z tymi wirtualnymi klubami? Bo ja osobiście gram sezony i wkurza mnie ze 80% meczy gram przeciwko Psg / Francji…
0
@Sccaner nie tylko realowcy, kibice Barcy tez, mialem przyjemność pisania z takimi rano.
7
@Ptasior gdyby był białym blondynem rasy aryjskiej to miałby większe prawdopodobieństwo wychowania w normalnym środowisku. Przecież gdyby nie piłka taki człowiek jak vinicius byłby albo kryminalista albo w najlepszym wypadku zbierałby śmieci.
0
@takisobiektos @Omoziu czyli dał im - jude uniknął czerwonej kartki i zabral gola, wiec pomylił się w dwie strony (co do karnego to nawet kibice realu pisali tutaj ze vini nie kontrolował piłki, za daleko ja sobie wypuścił przez co nie miał szans do niej dojść).