0

@LjakRoberciik taktyczny

3

@WiernyKibic111 w kraju obowiązuje domniemanie niewinności, wiec obecnie jest podejrzewany o zabójstwo, zwyrolem zabójca będzie gdy udowodnią mu winę.

Imię tego człowieka to Grzegorz dlatego tak go nazywam, gdyby nazywał się Krzysztof to nazywałbym go Krzysztofem a gdyby nazywał się Bartek to nazywałbym go Bartek.

0

@gumaz daj linka :D

0

Jak sytuacja z Grzegorzem? Skoro znaleziono jego jamę kilkanaście godzin temu + był widziany jak wracal na obwodnice po stronie na której ma mieszkanie to jakim cudem 1000 ludzi dalej go nie znalazło?

0

@Irmscher10 No tak, zgadzam się, ale jest totalnym idiota jeżeli zaszył się w Gdyni zamiast uciekać z kraju.

0

@ikar34 ja mu aż tyle czasu nie daje, myśle ze maks do końca tygodnia go znajda

0

@KrychaFCB o kurde to to mi umknęło

To w takim razie jest kompletnym debilem skoro dalej w Gdyni siedzi.

0

@gumaz może i masz racje, chociaż jeżeli chciał uciec na dłużej / zawsze to powinien uciekać jak najdalej zamiast siedzieć w Gdyni.

0

@gumaz No ale nawet jeżeli ma wodę i jedzenie to chyba 1000 policjantów jest w stanie wejsc do każdego schronu + w końcu mu się te jedzenie i picie skończy przecież.

0

@gumaz sprawy Jaworka tak nie śledziłem. Tez szukano go w lesie?

Dla mnie to dziwne ze szukają go w Gdyni, ja na jego miejscu bym uciekał jak najdalej (dziwne ze nie wziął najpierw samochodu i nie wypłacił kasy tyle ile się dało), tylko od razu pobiegł w las. To by mogło sugerować ze siedzi gdzieś obok swojej chaty w jakims schronie.

0

Jak myślicie ten Borys siedzi w lesie czy uciekł gdzieś dalej?

0

@xvcWinterSoldier ksw to gunwo

0

@Ricardinio14 nigdy nie powinien odchodzić z Barcy

0

@Michael24 kurczę jak ktoś inwestuje w nasz kraj to znaczy ze super. Dzięki temu rozwija się piłka w Polsce, dzieciaki maja lepsze warunki i większe możliwości, kraj jest bardziej rozpoznawalny, może to miec korzystny wpływ na turystykę itp itd. Same plusy!

Oczywiście mówie o klubie który już jest własnością prywatna, nie o przypadkach typu Barcy gdzie to Socio decydują o klubie.

0

@bartas97 @DonCarletto rozumiem zatem ze panuje wsrod was pelna zgoda względem działań klubu i jego telewizji

0

@esem91 to nie fifa, młody dostanie max 15 minut

0

@gumaz tak, to nasi przyjaciele którzy na pewnym etapie swojego życia podjęli nierozsądna decyzje w zakresie klubu któremu oddadzą swoje serduszko :)

1

@AmigoBlancos @bartas97 @Benz @DonCarletto doprawdy cudowny ten wasz klub :)

5

@Maker0 bez przesady, kilka razy Ferran pociągnął do przodu. Nie był to jakiś znakomity występ rekina ale tez nie zagrał zle.

2

@Kozinho. Nie No ładnie wczoraj grał, powinien miec asystę przy podaniu do Felixa ale ten strzelił w poprzeczkę.

0

@MOLESTA remis biorę w ciemno

0

Ten sędzia to żart :/

2

Romeu nie może zagrać z realem

1

@Firestone Yamal wejdzie za Fermina, który nie dojeżdża jeszcze kondycyjnie. Gavi zagra 90 minut bo w środę będzie odpoczywał.

0

@ViscaelBarca2007 Gavi napewno odpocznie przed klasykiem, taki jeden plusik :)

0

@Herato oczywiście ze tak, jak tak dalej pojdzie to będziemy grać Barca B w ataku.

0

@Luciano99 a o co tam chodzi z tymi wirtualnymi klubami? Bo ja osobiście gram sezony i wkurza mnie ze 80% meczy gram przeciwko Psg / Francji…

0

@Sccaner nie tylko realowcy, kibice Barcy tez, mialem przyjemność pisania z takimi rano.

7

@Ptasior gdyby był białym blondynem rasy aryjskiej to miałby większe prawdopodobieństwo wychowania w normalnym środowisku. Przecież gdyby nie piłka taki człowiek jak vinicius byłby albo kryminalista albo w najlepszym wypadku zbierałby śmieci.

0

@takisobiektos @Omoziu czyli dał im - jude uniknął czerwonej kartki i zabral gola, wiec pomylił się w dwie strony (co do karnego to nawet kibice realu pisali tutaj ze vini nie kontrolował piłki, za daleko ja sobie wypuścił przez co nie miał szans do niej dojść).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?