Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 a co złego byłoby w posiadaniu dwóch super młodzików zamiast jednego?
0
@Danny Gaucho słabo z hat trickami Leo biorąc pod uwagę o ile więcej lat grał w ll od ronaldo
2
@Rl9k1nG absolutnie nie. Za jego kadencji wydano mnóstwo kasy na Cou i Dembele co okazało się strzałem w kolano.
0
@Sulimo dzięki przystojny ale nie lubię fantasy
0
@Rewolucja123 przedtreningowki to syf, szkoda serca :)
4
@ranger3120 można jednocześnie kochać real i pieniądze, po prostu miłość do pieniędzy wygrała bitwę acz jeszcze nie wojnę :)
1
@bartas97 fake news, nic takiego na stronie mundo nie widzę :)
Poza tym kylian kocha real.
0
@MarioVeB! 1. Chelsea ze względu na lata 2008-2013 gdy grali autobusem i trzymali łajzy pokroju Ballacka.
2. United ze względu na cristiano ronaldo.
3. City ze względu na szejków.
4. Liverpool gdyż dają się dymac realowi jak prostytutki.
Generalnie ciężko darzyć sympatią klub będący własnością spółki. Z angielskich klubów Arsenal lubię i żaden jego piłkarz ani ruch ze strony klubu nie zaszedł mi za skórę.
Podoba mi się polityka Brighton i kibicuję im ze względu na Fatiego.
0
@K4tsuuu Kane może pobić w tym sezonie ten rekord nie do pobicia :)
0
Czego słuchacie / co robicie podczas cardio by nie umrzeć z nudów?
1
@Katalończyk 99 na papierze też nie wygląda to mocno. Lewy to dziadek, Raphinia nigdy nie był top skrzydłowym, Roberto nigdy nie był top pomocnikiem, Pena to słaby bramkarz itp itd
0
@Katalończyk 99 pieprzenie. Gdyby Barca nie dawała się dymac na lewo i prawo to dalej mogłaby być potęga.
0
@Emhyr Trudno strzelać jak się dostaje same ogony.
0
Nie dziwi mnie to.
0
@jaras121 oni zawsze grają do dupy, taki już ich styl, oni grają efektywnie a nie efektownie.
0
@jaras121 od wczoraj oglądasz piłkę nożną? Przecież Real gra tak od zawsze.
2
@Kgorecki2500 aha a co z kwota wolna od podatku 60k, mówił coś?
0
@Ptasior nie mamy, skończył mu się kontrakt i odszedł za darmo.
0
@tristan87 co to immunonitet?
3
Spotkanie z Las Palmas powinno być chyba czyste więc miejmy nadzieję że sędzia będzie niewidoczny :)
0
@Rewolucja123 dublet to PK i liga / liga mistrzów a nie liga i prawie nic nie wart Superpuchar Hiszpanii. Zdobycie pucharu króla i SP też traktowałbyś jako sukces?
1
@Hajny to już mądrzej byłoby go brać gdy był za darmo według mnie
15
Oby dostał szansę w pucharze króla
1
Mogliby już dodać Roque do fify…
0
@LaLigaPD co masz na liście do ogrania?
0
@MeAndSwan @Kubsoleon ja mam właśnie ten problem że od większości gier w ostatnim czasie się odbijam, mam nadzieję że Wiesiek mnie porwie na nowo :)
1
@Kubsoleon ja dzisiaj kupiłem Wiedźmina, ostatnio przeszedłem go na premierę w 2015, liczę na dobrą zabawę :)
0
@lajcior w tym rzecz że nie odpowiedziałeś na moje pytanie :)
0
@lajcior nie dziwi mnie że kibic realu nie potrafi czytać ze zrozumieniem
1
@FioletoweOczy United ma 2 mecze więcej (nie liczę tego meczu city bo jeszcze się nie skończył) więc równie dobrze city może mieć 9 punktów nad United.