0

@Gaz wszystkie drużyny męczą się w takich meczach, Barca nie jest wyjątkiem :)

0

@tomek8756 na NFZ?

0

@kaamil1910 szkoda że na boisku nie potrafi zachować podstawowych zasad kultury i szacunku :)

0

@gorgota młodzi nie zagrają :)

0

@zaky274 otóż nie, powinien dostać szansę jak Yamal.

0

@tbas wymieniłem 5 nazwisk bo więcej mi się nie chciało, uznałem 5 nazwisk za wystarczający argument.

0

@EL_GUAJE7 wydaje mi się że rozwój młodego zawodnika (Guiu) jest ważniejsze niż awans Juvenilu w Pucharze Króla.

Młodzi mają bardzo mało szans by pograć w pierwszej drużynie. Takie szanse to: ostatnia kolejka w lidze mistrzów o ile jest już zapewnione pierwsze miejsce w grupie, dwa pierwsze mecze w pucharze króla gdy gra się z zespołami z niższych lig, maks trzy mecze w sezonie w lidze jeżeli zespół się zdziesiątkuje kontuzjami lub klub zapewni sobie szybciej mistrzostwo.

Wielka więc szkoda że taka okazja na zagranie jak w dzisiejszym meczu została zaprzepaszczona przez “głupi” mecz juvenilu.

Niby jak Barca miałaby wypromować 23 latka (bo tyle ma rocznikowo) grającego w trzeciej lidze i sprzedać go za więcej niż 3 milionów? To nierealne, nie ma 1% szans ze Barca go wykupi.

0

@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież więc Ci grzecznie odpisałem. Mamy jedną z najlepszych szkółek na świecie i ciężko z tym dyskutować. Jednocześnie mamy i mieliśmy skrajnych debili u władzy którzy nie potrafią zarządzać klubem co pokazują w każdym oknie transferowym.

0

@MateuszDoniec przecież on nie daje żadnej szansy Casado, więc skoro uważa że Oriol jest lepszy niż to co ma w szkółce to tak, uważam że powinien wydać 50 milionów na spd niż na trzeciego PS w kadrze.

Zresztą zakup Oriola jest najlepszym dowodem na to że Xavi nie ufa szkółce. Drugim takim dowodem było pozyskanie Alonso.

Fermin po zaliczeniu bardzo dobrego meczu z realem na długo został przyspawany do ławki, wrócił do składu bo kontuzji doznali Pedri i Gavi, na takiej zasadzie to nawet Torre by teraz dostawał minuty gdyby był w miejscu Fermina :).

Mamy strasznie wąską kadrę i dzisiaj byłaby idealna okazja by odciążyć podstawowych graczy i dać minuty młodym, ale niestety jak zawsze Xavi z tego nie skorzysta.

0

@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież Barcy więc odpowiedziałem - gra w mocnych klubach i jest warta bardzo duże pieniądze :)

4

@michal26 pisać po polsku też nie umie.

0

@MateuszDoniec ten sam Xavi który mając dwóch PS dokupuję za 50 milionów trzeciego zamiast wzmocnić SPD. Decyzje kadrowe Xaviego to dno i odpuszczanie Guiu bo Lewy musi grać to potwierdza.

0

@tbas a proszę Pana na przykład Onana został w te lato kupiony za 50 milionów Euro, Tenas > Pena, Xavi Simons wart na transfer market 70 milionów, Icardi nie bez powodu zaliczył ~200 meczów w Interze, Dani Olmo wart 50 milionów.

Nie chce sobie psuć niedzieli więc na tym zakończę wymienianie :)

4

Szkoda że Xavi ma w dupie młodzież :/

1

Super! Cieszy mnie odpoczynek (choćby wymuszony) dla Balde. W jakiej formie by nie był, nie możemy sobie obecnie pozwolić na jego kontuzję.

Co za głupota stawiać na Pau Victora który nie jest nasz zamiast rozwijać Guiu…

0

@arasz1819 który konkretnie post świadczy o tym że jestem madryciakiem? Coś Ci się uroiło? Co chwila zaliczam zjazd do bazy bo moderacja chce się przypodobać kibicom madrytu :)

13

Balde powinien odpocząć, zaraz Superpuchar a nie mamy nikogo innego do boku obrony…

0

@arasz1819 no bez jaj… vinicius to najlepszy LS obecnie, czy tego chcemy czy nie.

0

@elBazto słabe składy, De Jong i Gundo powinni odpocząć więc w pomocy powinien zagrać Fermin, Oriol, Casado. W ataku Lewy powinien posiedzieć 90 minut na ławce więc 1 połowa Guiu (wiem że nie dostał powołania), druga Roque. W obronie szanse powinien dostać Cubarsi lub Faye, lepszej okazji do gry w tym roku nie będzie.

0

@betonito nikt lepszy nie przyjdzie do Barcy za darmo z pensją Roberto. Roberto zarabia na poziomie Zielińskiego który chce podwyżki plus nienawidzi Barcy plus chciałby napewno parę milionów za podpis. Widzisz lepszą opcję na rynku?

Lepszy według mnie był Nico ale Barca postanowiła go sprzedać.

0

@tbas zasłużył na dużo większe, wątpię byśmy dożyli drugiego piłkarza takiego kalibru.

1

@arasz1819 to samo o Bellinghamie pisałeś :)

0

@pioz123 a co złego byłoby w posiadaniu dwóch super młodzików zamiast jednego?

0

@Danny Gaucho słabo z hat trickami Leo biorąc pod uwagę o ile więcej lat grał w ll od ronaldo

2

@Rl9k1nG absolutnie nie. Za jego kadencji wydano mnóstwo kasy na Cou i Dembele co okazało się strzałem w kolano.

0

@Sulimo dzięki przystojny ale nie lubię fantasy

0

@Rewolucja123 przedtreningowki to syf, szkoda serca :)

4

@ranger3120 można jednocześnie kochać real i pieniądze, po prostu miłość do pieniędzy wygrała bitwę acz jeszcze nie wojnę :)

1

@bartas97 fake news, nic takiego na stronie mundo nie widzę :)

Poza tym kylian kocha real.

0

@MarioVeB! 1. Chelsea ze względu na lata 2008-2013 gdy grali autobusem i trzymali łajzy pokroju Ballacka.

2. United ze względu na cristiano ronaldo.

3. City ze względu na szejków.

4. Liverpool gdyż dają się dymac realowi jak prostytutki.

Generalnie ciężko darzyć sympatią klub będący własnością spółki. Z angielskich klubów Arsenal lubię i żaden jego piłkarz ani ruch ze strony klubu nie zaszedł mi za skórę.

Podoba mi się polityka Brighton i kibicuję im ze względu na Fatiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?