Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX współczuje zatem
0
@karci0 nikt, to Barca będzie przestawiana zakładając że wygra z Osasuna :)
0
@KamQiX przeczytaj artykuł to się dowiesz.
0
@hayek ano jeśli nie jesteś kibicem Barcy to przyznaje Tobie rację, ‘nasi piłkarze’ jak widać niesłusznie zasugerowało mi że jesteś za Katalończykami, sorki.
0
@KamQiX otóż nie:
https://www.fcbarca.com/115182-jaka-kwota-moze-zasilic-budzet-za-zwyciestwo-w-superpucharze-hiszpanii.html
0
@MESSIah16 otóż nie.
https://www.fcbarca.com/115182-jaka-kwota-moze-zasilic-budzet-za-zwyciestwo-w-superpucharze-hiszpanii.html
0
@fotohobby to i tak nie dałoby nic jakby powiedział Pudzianowski :)
0
@MESSIah16 odśwież sobie ligę mistrzów 21/22 chociażby.
0
@esem91 pieprzenie. Jest 5 zmian więc powinni być gotowi na minimum 90 minut gry a oni po prostu ‘taktycznie’ po golu na 3-2 się zamurowali.
0
@natanvip brawa się należą tylko realowi w tym meczu, Atletico oddalo realowi ten mecz w 75 minucie. Nie zazdroszczę kibicom Atletico, to musi być ciężkie.
0
@hayek nawet jeśli Barca wygra finał (choć nie wygra) to i tak z punktu widzenia logicznego dla kibica Barcy zawsze lepiej jest gdy ich odwieczny real przegrywa. Podstawy ekonomii się kłaniają.
0
@usztafik idioci będą zawsze idiotami
0
@Compadre otóż nie
0
@MrKozamm już w 75 minucie było wiadomo :)
2
Zasłużone zwycięstwo realu, zaś Atletico z taka taktyka to chyba w tej dekadzie już pucharu nie zdobędzie, nie można bronić remisu stojąc całą drużyną w polu karnym…
1
@Messibestplayerintheworld a jebac ich skoro od 45 minut tylko stoją w swoim polu karnym
0
Czego te głupie Atletico broni…
0
@Emhyr nie ma szans
0
Nie czaję czemu Atletico przestało grać po strzeleniu 3 bramki + czemu Simeone widząc że atleti nie gra nie zrobił zmian
0
Żałosne jest te Atletico naprawdę…
0
@skubi99 to chyba kwestia indywidualną (ale znawca nie jestem) bo ja jak się głodzę to mi od razu mózg zwalnia i chodzę przymulony i otępiały.
0
@sokot typowy piłkarz realu, tam takich cenią i kibice i zarząd, prawda @VegetaPolska @bartas97 @DonCarletto ?
0
@Gracek10 za dużo oczekujesz od kibicow realu w zakresie piłki nożnej.
0
@LM10GOAT real easy win
2
@Maltan myślę że myślący kibic Barcy udzieli tylko jednej odpowiedzi.
1
@FcPortoFan1999 mam na myśli drużynę faworyzowana przez sędziów w Hiszpanii o czym wiedzą wszyscy poza kibicami tejże drużyny :)
0
@Popitek12 ah czyli lubisz jak real zgarnia dodatkowy hajs. Brawo Ty.
0
Komentarz usunięty
2
@adamLeo66 Tusk mówił też o 60k kwoty wolnej od podatku. Dziękuję pozdrawiam
0
@ViscaelBarca2007 a no to również też, Firpo lub Semedo, nie pamiętam który z tej dwójki :)