0

@KamQiX współczuje zatem

0

@karci0 nikt, to Barca będzie przestawiana zakładając że wygra z Osasuna :)

0

@KamQiX przeczytaj artykuł to się dowiesz.

0

@hayek ano jeśli nie jesteś kibicem Barcy to przyznaje Tobie rację, ‘nasi piłkarze’ jak widać niesłusznie zasugerowało mi że jesteś za Katalończykami, sorki.

0

@fotohobby to i tak nie dałoby nic jakby powiedział Pudzianowski :)

0

@MESSIah16 odśwież sobie ligę mistrzów 21/22 chociażby.

0

@esem91 pieprzenie. Jest 5 zmian więc powinni być gotowi na minimum 90 minut gry a oni po prostu ‘taktycznie’ po golu na 3-2 się zamurowali.

0

@natanvip brawa się należą tylko realowi w tym meczu, Atletico oddalo realowi ten mecz w 75 minucie. Nie zazdroszczę kibicom Atletico, to musi być ciężkie.

0

@hayek nawet jeśli Barca wygra finał (choć nie wygra) to i tak z punktu widzenia logicznego dla kibica Barcy zawsze lepiej jest gdy ich odwieczny real przegrywa. Podstawy ekonomii się kłaniają.

0

@usztafik idioci będą zawsze idiotami

0

@Compadre otóż nie

0

@MrKozamm już w 75 minucie było wiadomo :)

2

Zasłużone zwycięstwo realu, zaś Atletico z taka taktyka to chyba w tej dekadzie już pucharu nie zdobędzie, nie można bronić remisu stojąc całą drużyną w polu karnym…

1

@Messibestplayerintheworld a jebac ich skoro od 45 minut tylko stoją w swoim polu karnym

0

Czego te głupie Atletico broni…

0

@Emhyr nie ma szans

0

Nie czaję czemu Atletico przestało grać po strzeleniu 3 bramki + czemu Simeone widząc że atleti nie gra nie zrobił zmian

0

Żałosne jest te Atletico naprawdę…

0

@skubi99 to chyba kwestia indywidualną (ale znawca nie jestem) bo ja jak się głodzę to mi od razu mózg zwalnia i chodzę przymulony i otępiały.

0

@sokot typowy piłkarz realu, tam takich cenią i kibice i zarząd, prawda @VegetaPolska @bartas97 @DonCarletto ?

0

@Gracek10 za dużo oczekujesz od kibicow realu w zakresie piłki nożnej.

0

@LM10GOAT real easy win

2

@Maltan myślę że myślący kibic Barcy udzieli tylko jednej odpowiedzi.

1

@FcPortoFan1999 mam na myśli drużynę faworyzowana przez sędziów w Hiszpanii o czym wiedzą wszyscy poza kibicami tejże drużyny :)

0

@Popitek12 ah czyli lubisz jak real zgarnia dodatkowy hajs. Brawo Ty.

0

Komentarz usunięty

2

@adamLeo66 Tusk mówił też o 60k kwoty wolnej od podatku. Dziękuję pozdrawiam

0

@ViscaelBarca2007 a no to również też, Firpo lub Semedo, nie pamiętam który z tej dwójki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?