0

@udarpawarotam polać Panu

0

@Chucky Oczywiście że tak

0

@Transu96 przy czym warto zauważyć że Balde to również młodzik (ale poza tym się zgadzam)

0

Co poza piłka ciekawego w sporcie w ten weekend?

0

Wasz drugi po Barcy ulubiony klub to?

20

Odechciewa się oglądać piłki naprawdę.

1

Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy życzących wygranej realowi z Atletico Madryt w minionym superpucharze Hiszpanii.

0

@szkudi7 propsuje pomysł max! Więcej by na tym szmaciska stracily niż my :)

0

@LM10GOAT nienie, po prostu gardźmy realem i jego społecznością - my jako kibice, kluby jako kluby, piłkarze jako piłkarze, proste:

0

@Szmulek tutaj za to bardzo lubi się kibiców realu którzy mają dokładnie taką samą opinię jak Ci z notatnika :)

1

@Gaucho i pomyśleć że byłoby to możliwe (Lautaro był dosyc blisko), Mbappe mógł przyjść zamiast Dembele gdyby nie to że Barca rządzą i rządzili idioci :)

0

Mam wrażenie że niektórzy z was się wczoraj urodzili. Nagle troszkę większy przekręt na korzyść realu niż na codzień i wielce państwo zdziwieni że jak to sędziowie raczą wspierać ten klub :)

0

@Kozinho. Nom, fajnie też byłoby wygrać jutro 100 miliardów, podobne prawdopodobieństwo.

1

@Danqoo nadzieja matką głupich. Oglądam mecze od 18 lat. W każdym sezonie real jest ciągnięty przez sędziów, nikt z tym nic nie zrobił i nigdy nie zrobi. Pogódź się z tym.

0

@JordiAlbion otóż niestety nie. Każdy z nich to ślepiec nie widzący tego jak z każdej strony w nieuczciwy sposób wspierany jest ten klub.

0

@Barti_Blaugrana po czym wnosisz że kibicuje realowi? :)

1

O ileż piękniejsza byłaby la rambla bez gości ze stolicy :)

0

@AmigoBlancos witaj ślepy, co słychać?

0

@mleczkoo a bronić będzie kto?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krol211 mieliśmy ale się zepsuł, zobaczymy co będzie z Yamalem. Ja obstawiam że on nie posiedzi za długo w Barcy :)

0

Dzisiejszy mecz realu totalnie obrzydził mi piłkę nożną. Mam nadzieję że uda mi się skończyć z tym szkodliwym uzależnieniem jakim jest oglądanie tego sportu.

0

@MarioVeB! Spoko ruch Atletico

1

@esem91 przecież oni znowu się zesraja jak tydzień temu

0

@blakkudium otóż nie, to nie przesada.

0

Jak zagrał Guiu do przerwy?

0

Vitor Roque dodany do fify. Overall 76.

0

@lajcior jeszcze się na dodatek cieszysz żeś debil :)

1

@lajcior nie lubię po prostu gdy Polak nie zna języka polskiego, taka osoba sama wydaje o sobie żenujące świadectwo i powinna się wstydzić :)

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?