Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@udarpawarotam polać Panu
0
@Chucky Oczywiście że tak
0
@Transu96 przy czym warto zauważyć że Balde to również młodzik (ale poza tym się zgadzam)
0
Co poza piłka ciekawego w sporcie w ten weekend?
0
Wasz drugi po Barcy ulubiony klub to?
20
Odechciewa się oglądać piłki naprawdę.
1
Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy życzących wygranej realowi z Atletico Madryt w minionym superpucharze Hiszpanii.
0
@szkudi7 propsuje pomysł max! Więcej by na tym szmaciska stracily niż my :)
0
@LM10GOAT nienie, po prostu gardźmy realem i jego społecznością - my jako kibice, kluby jako kluby, piłkarze jako piłkarze, proste:
0
@Szmulek tutaj za to bardzo lubi się kibiców realu którzy mają dokładnie taką samą opinię jak Ci z notatnika :)
1
@Gaucho i pomyśleć że byłoby to możliwe (Lautaro był dosyc blisko), Mbappe mógł przyjść zamiast Dembele gdyby nie to że Barca rządzą i rządzili idioci :)
0
Mam wrażenie że niektórzy z was się wczoraj urodzili. Nagle troszkę większy przekręt na korzyść realu niż na codzień i wielce państwo zdziwieni że jak to sędziowie raczą wspierać ten klub :)
0
@Kozinho. Nom, fajnie też byłoby wygrać jutro 100 miliardów, podobne prawdopodobieństwo.
1
@Danqoo nadzieja matką głupich. Oglądam mecze od 18 lat. W każdym sezonie real jest ciągnięty przez sędziów, nikt z tym nic nie zrobił i nigdy nie zrobi. Pogódź się z tym.
0
@JordiAlbion otóż niestety nie. Każdy z nich to ślepiec nie widzący tego jak z każdej strony w nieuczciwy sposób wspierany jest ten klub.
0
@Barti_Blaugrana po czym wnosisz że kibicuje realowi? :)
1
O ileż piękniejsza byłaby la rambla bez gości ze stolicy :)
0
@AmigoBlancos witaj ślepy, co słychać?
0
@mleczkoo a bronić będzie kto?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krol211 mieliśmy ale się zepsuł, zobaczymy co będzie z Yamalem. Ja obstawiam że on nie posiedzi za długo w Barcy :)
0
Dzisiejszy mecz realu totalnie obrzydził mi piłkę nożną. Mam nadzieję że uda mi się skończyć z tym szkodliwym uzależnieniem jakim jest oglądanie tego sportu.
0
@MarioVeB! Spoko ruch Atletico
1
@esem91 przecież oni znowu się zesraja jak tydzień temu
0
@blakkudium otóż nie, to nie przesada.
0
Jak zagrał Guiu do przerwy?
0
Vitor Roque dodany do fify. Overall 76.
0
@lajcior jeszcze się na dodatek cieszysz żeś debil :)
1
@lajcior nie lubię po prostu gdy Polak nie zna języka polskiego, taka osoba sama wydaje o sobie żenujące świadectwo i powinna się wstydzić :)
1
Komentarz usunięty