0

Zgadzam się z tą opinią

0

@MesQueUnClub96 zgadzam się z wszystkim poza ostatnim zdaniem. De Jong powinien zostać lecz trener powinien wiedzieć jak wykorzystać atuty tego świetnego piłkarza :)

0

Czy rano będę mógł obejrzeć gdzieś w necie powtórkę meczu Zvereva? Zależy mi na tym by nie znać wyniku tylko spokojnie sobie obejrzeć :)

2

@MESSIah16 biorę 5 lat z przyjemnością (w porównaniu do drugiej opcji) :)

5

@D10SLEO tak, ale pomyśl gdyby nie kontuzje Fatiego jakie byśmy mieli zajebiste, darmowe skrzydła na najbliższe 15 lat.

0

@dzefrej234 pomysł fajny ale nierealny w tym sezonie gdzie każdy mecz do końca sezonu będzie super ważny, ogólnie ciekawe co będzie z Guiu dalej bo napewno przez wzgląd na cenę Roque będzie on pierwszym zmiennikiem Roberta

0

@Rewolucja123 może miał na myślę mecz w weekend

1

Jak jest faul to zawodnik faulowany powinien starać się wskazać że jest faulowany (zwijać się z bólu, wymuszać reakcje na sędzim - jest to chore ale taki mamy klimat). Inigo tego nie zrobił przez co nie dał sędziemu argumentu by głębiej pochylić się nad tą sytuacją.

0

@kanver_ bardzo dobrze się ustawiał, biegał, pressowal, według mnie jeden z najlepszych na boisku.

3

Brawo dla Lewego, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu :)

0

@Rewolucja123 bramkarz Napoli też był na posterunku :)

0

@jedrek7000 Barcelona nie posiada lewo skrzydłowego (przez Xaviego który wolał kupić trzeciego PS).

0

@dzefrej234 póki co patrząc na poziom gry Guiu powinien być bliżej 1 składu niż Roque.

0

Cubarsi od pierwszej minuty - jesteście na tak czy na nie?

Ja osobiście jestem na nie i życzyłbym sobie taką obronę: Kounde - Araujo - Christensen - Cancelo

Kto w takim układzie na SPD? Nie wiem, ale nie ufałbym Cubarsiemu dzisiaj przy meczu o taką stawkę ani Martinezowi który dopiero co wrócił po kontuzji.

0

@Benz a czy ja się cieszę? :o

Po prostu nie traktuje Girony jako rywala dla Barcy czy realu i od początku wiedziałem że Girona prędzej czy później się posypie ;)

0

@Seledynowy i tak będzie 2 miejsce i tak :)

0

@PatrykBarca + pokonując Barce dzięki sędziom

0

@kanver_ finał mistrzostw Europy (tak jak napisałeś, druga najlepsza kadra na kontynencie) to nie jest zły wynik, karne to loteria, wygrały Włochy ale on zrobił wszystko co mógł (doprowadził Anglię do finału i karnych) :)

No i dane z mojego poprzedniego komentarza to raczej twarde argumenty a nie wymówki, nie jest wina Harry’ego że Leverkusen gra najlepszy sezon w swojej 100 letniej historii.

0

@kanver_ tak, przypadek, Kane nie ma żadnego wpływu na to jak gra Leverkusen i ile zdobywają punktów.

W tamtym sezonie po 22 kolejkach Bayern był liderem z 46 zdobytymi punktami. W obecnym sezonie Leverkusen w 22 kolejkach zgromadziło 58 punktów a Bayern 50. Bayern zdobywa więc więcej punktów po przyjściu Kane niż przed jego przyjściem. Liczba punktów które zdobyli wystarczyłaby rok temu by prowadzić i mieć 4 punkty przewagi nad liderem.

Bayern Leverkusen po 22 kolejkach ma więcej punktów niż lider Anglii po 25 kolejkach, niż lider Francji po 22 kolejkach, to jest historyczny wynik w ich wykonaniu.

Teraz już rozumiesz że piłka to sport drużynowy i nie wystarczy jeden genialny piłkarz by drużyna zdobywała trofea?

0

@Culer9002 jak ktoś kocha real to niech gra w realu, po co miałby się męczyć w Barcy? Chce dla ludzi dobrze, czy to źle z mojej strony?

0

@Emhyr wolę Nico niż fana realu.

0

@kanver_ Bayer po prostu ma jeden jedyny wyjątkowy sezon w ich historii, to wszystko ;)

0

@kanver_ cadiz podałem tylko jako przykład, Tottenham nie był najlepszym klubem Anglii i nie jest, Bayern zaś jest absolutnym dominatorem. Nie ma to jednak znaczenia. Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu - piłka nożna to sport drużynowy i zdobywane trofea nie determinują czy piłkarz jest lepszy / najlepszy czy też nie.

0

@kanver_ piłka nożna to sport drużynowy a nie indywidualny. Jeżeli np Messi byłby lojalnym wychowankiem Cadiz to byłby gorszym piłkarzem niż ronaldo tylko dlatego bo zdobyłby mniej trofeów? To nonsens.

4

@karoleq992 a gdyby almerii nie oszukano z realem? A gdyby Barcy nie oszukali w 1 kolejce ligowej? I tak można by wymieniać i wymieniać :)

0

@FcPortoFan1999 nie zazdroszczę zatem, nie do pomyślenia że sport który śledza miliony kibiców ma takie problemy pod kątem odpowiedniego karania i docelowo eliminacji takich zachowań :/

0

@FcPortoFan1999 nie śledzę ligi portugalskiej, wierzę na słowo :)

0

@FcPortoFan1999 nie wiem co Ciebie dziwi, przecież takie zachowania są na porządku dziennym w realu madryt.

0

@FcPortoFan1999 przecież to jest na porządku dziennym w realu :) fede, carvajal, vinicius, rodrygo, rudiger, bellingham przecież naprzemiennie zachowują się tak jak napisałeś w swoim komentarzu :)

Czym różni się zachowanie carvajala od na przykład niedawnego uderzenia w bramkarze przez rodrygo? U nich takie zagrania są częścią stylu ich gry :)

0

@FcPortoFan1999 gdyby dostawał czerwień za każdym razem gdy się dzbani to każdy sezon kończyłby z bilansem minimum 3 czerwonych kartek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?