Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 nie, Florian jest po gorszej kontuzji niż Pedri choć nikt już oczywiście o tym nie pamięta :)
6
@QQL5 według mnie nie, zarówno jej ciało nie jest sexy jak i twarz.
1
@Bocheno1 tag mordo
0
Dzięki Dariusz!
1
@blakkudium naprawdę przystojny facet, będzie Barca miała z niego i Cubarsiego pociechę!
1
@insp1re Cubarsi ma skończone 17 lat, Lamine’owi też bliżej do 17 niż 16, wszyscy się starzejemy :)
0
@barcanawieki Motta w srodku sezonu nie odejdzie z klubu, Flick spoko choć według mnie bariera językowa byłaby tutaj problemem.
0
@barcanawieki nowy trener czyli kto?
0
@barcanawieki czemu plus? Co to zmieni?
1
@Rewolucja123 cieszy że w przeciwieństwie do Roque w tygodniach gdy nie gra w Barcy A może łapać minuty w Barcy B :)
1
@Kibic1998 będę oglądał na stronie, Joshua wygra na luzie, też liczę na Parkera i dziwi mnie tak wysoki kurs na niego.
2
@TR3YWAY cieszy forma Auba, dzięki za linka mordo
0
@Firestone a skąd wiesz że Roque się nadaje do gry? :) Nie bez powodu Guiu jest wyżej w hierarchii.
0
Ale skład! Czekam
0
@kubakap1899 nie podoba mi się wizualnie (chyba że jakiś klasyk z 20 wieku) + drogie utrzymanie.
0
@Herato sprzedać Lewego i żadnej 9 w jego miejscu nie kupować. Barca potrzebuje tylko LS jeżeli chodzi o atak.
1
@Culer9002 dla mnie przebywanie tutaj kibiców realu jest niepotrzebne zarówno dla nich jak i dla nas ale cóż, jest jak jest :/
2
@Culer9002 gdyż nie podoba się to kibicom realu madryt którzy są w tej społeczności :)
1
@Messibestplayerintheworld najlepszy na świecie, ma najwięcej lig mistrzów, niezbyt dobrze to świadczy o świecie w którym żyjemy ;)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@bartas97 dziękuję, nie większym niż Ty - można by wywnioskować po Twoich upodobaniach :). Robić zaś będę to, na co będę miał ochotę.
0
Komentarz usunięty
0
@bartas97 @DonCarletto a jaka była dzisiaj kontrowersja na niekorzysc realu?
1
@Kamiloza91 kazda jedną edycję ligi mistrzów w ostatnim 10 leciu. Co roku wszyscy się tu łudzą na każdym etapie play off że real odpadnie a tymczasem real wygrywa lub jest blisko zwycięstwa ;)
realowi w wygrywaniu nie przeszkadza granie chujowo w piłkę czego dowód miałeś chociażby dzisiaj. Nie bądź naiwny, dobrze radzę :)
Aco do City, dwa lata temu grali lepiej niż real i co z tego?
2
@Kamiloza91 słaba ma Pan pamięć, oj słaba :)
0
@SawneyBean wmawiaj sobie :)
0
@blakkudium @bartas97 @AmigoBlancos @DonCarletto taki klub wasz :)
0
@AFA to by nic nie zmieniło :*
0
@Culer9002 nie wróci, nie łudź się ;)