0

@lucca87 nie, Florian jest po gorszej kontuzji niż Pedri choć nikt już oczywiście o tym nie pamięta :)

6

@QQL5 według mnie nie, zarówno jej ciało nie jest sexy jak i twarz.

1

@Bocheno1 tag mordo

0

Dzięki Dariusz!

1

@blakkudium naprawdę przystojny facet, będzie Barca miała z niego i Cubarsiego pociechę!

1

@insp1re Cubarsi ma skończone 17 lat, Lamine’owi też bliżej do 17 niż 16, wszyscy się starzejemy :)

0

@barcanawieki Motta w srodku sezonu nie odejdzie z klubu, Flick spoko choć według mnie bariera językowa byłaby tutaj problemem.

0

@barcanawieki nowy trener czyli kto?

0

@barcanawieki czemu plus? Co to zmieni?

1

@Rewolucja123 cieszy że w przeciwieństwie do Roque w tygodniach gdy nie gra w Barcy A może łapać minuty w Barcy B :)

1

@Kibic1998 będę oglądał na stronie, Joshua wygra na luzie, też liczę na Parkera i dziwi mnie tak wysoki kurs na niego.

2

@TR3YWAY cieszy forma Auba, dzięki za linka mordo

0

@Firestone a skąd wiesz że Roque się nadaje do gry? :) Nie bez powodu Guiu jest wyżej w hierarchii.

0

Ale skład! Czekam

0

@kubakap1899 nie podoba mi się wizualnie (chyba że jakiś klasyk z 20 wieku) + drogie utrzymanie.

0

@Herato sprzedać Lewego i żadnej 9 w jego miejscu nie kupować. Barca potrzebuje tylko LS jeżeli chodzi o atak.

1

@Culer9002 dla mnie przebywanie tutaj kibiców realu jest niepotrzebne zarówno dla nich jak i dla nas ale cóż, jest jak jest :/

2

@Culer9002 gdyż nie podoba się to kibicom realu madryt którzy są w tej społeczności :)

1

@Messibestplayerintheworld najlepszy na świecie, ma najwięcej lig mistrzów, niezbyt dobrze to świadczy o świecie w którym żyjemy ;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@bartas97 dziękuję, nie większym niż Ty - można by wywnioskować po Twoich upodobaniach :). Robić zaś będę to, na co będę miał ochotę.

0

Komentarz usunięty

0

@bartas97 @DonCarletto a jaka była dzisiaj kontrowersja na niekorzysc realu?

1

@Kamiloza91 kazda jedną edycję ligi mistrzów w ostatnim 10 leciu. Co roku wszyscy się tu łudzą na każdym etapie play off że real odpadnie a tymczasem real wygrywa lub jest blisko zwycięstwa ;)

realowi w wygrywaniu nie przeszkadza granie chujowo w piłkę czego dowód miałeś chociażby dzisiaj. Nie bądź naiwny, dobrze radzę :)

Aco do City, dwa lata temu grali lepiej niż real i co z tego?

2

@Kamiloza91 słaba ma Pan pamięć, oj słaba :)

0

@SawneyBean wmawiaj sobie :)

0

0

@AFA to by nic nie zmieniło :*

0

@Culer9002 nie wróci, nie łudź się ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?