0

@SinMistico wystarczy strzelać więcej bramek niż przeciwnik :)

0

@Hosh jest różnica między typowaniem a kibicowaniem, naprawdę jej nie dostrzegasz? :o

0

@Serious_Sam a w czym dzisiaj niby Xavi zawinił?

1

@usztafik a niby czemu nie mielibyśmy zagrać w finale gdyby nie czerwona Araujo?

0

1

@Sysia11 no dopóki Araujo nie zrobił z siebie debila to nie widziałem tego lania ze strony ligi farmerskiej.

0

@don'T.R.I.P.e sędzia kazał Araujo zachować się jak debil?

0

@karol130197 naprawdę tak nisko wycenisz zwycięstwo Barcy? :o

2

Typujemy wynik, ja zaczynam:

4-1 dla PSG (2x Mbappe, 1x Dembele, 1x Barcola, 1x Raphinia)

0

@kamiVeB mało ludzi tak naprawdę :)

0

@aspr1me taaaa, Barca i piekło no napewno

0

@ProMILs jednak nieporównywalnie większym osiągnięciem jest wygrać ligę z Bayerem (która nigdy przedtem jej nie wygrała) niż z Barca :)

0

@Enerio będzie sporo :)

1

@Emhyr jedna bramka różnicy to nic, potrafiliśmy stracić dwie bramki w pięć minut w pierwszym meczu. PSG nie ma poważnych absencji kadrowych za to Barca ma ich sporo (Gavi, Christensen, Balde, S. Roberto). Poza tym PSG ma Mbappe, Barca nie ma w swoim składzie gracza o takiej jakości.

1

@macio_944 plus ostatnio Rapha dobrze gra na LS i co ważne - zasuwa w ataku i obronie czego nie można powiedzieć o Joao.

0

@mcsarna Felix nie wyjdzie gdyż nie broni, Raphinia bardzo się cofał w 1szym meczu.

1

@bartekvisca a Barca osiem Bayernowi?

0

@tbas to dobrze czy źle?

0

@bartas97 hehehe

0

@vangoor niestety istnieje szansa że Roque jest cienki na tych treningach

0

@Salchent z tych 5 wyeliminowałbym Oliveire i Prochazke ;)

0

@Rastafarnianin było minimum 3 razy dzisiaj

0

@TR3YWAY było minimum 2 razy dzisiaj

1

@MesQueUnClub_87 holera jasna ale mądrze prawisz, aż nie dowierzam bo zazwyczaj mam odmienne zdanie od Twojego :o

0

Komentarz usunięty

0

@Volk teoretycznie bardzo prosta gala do typowania. A co sądzisz o Cody’m? Według mnie może zaskoczyć choć może piszę to z sentymentu do jego stylu walki.

0

@DLFCB no właśnie niezbyt bo fanem Messiego nie jestem odkąd odszedł z klubu dla którego według jego słów mógłby grać nawet i za darmo :)

0

@JohnnySilverhand ale Dembele nie miał asysty

0

@DLFCB a co w przypadku gdy ktoś jest kibicem Barcy a nie Messiego?

2

@ShawnC Raphinia też nie jest snajperem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?