Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico wystarczy strzelać więcej bramek niż przeciwnik :)
0
@Hosh jest różnica między typowaniem a kibicowaniem, naprawdę jej nie dostrzegasz? :o
0
@Serious_Sam a w czym dzisiaj niby Xavi zawinił?
1
@usztafik a niby czemu nie mielibyśmy zagrać w finale gdyby nie czerwona Araujo?
0
@Dankho94isback @MesQueUnClub96 @Hosh @Popitek12 jak tam znafcy?
1
@Sysia11 no dopóki Araujo nie zrobił z siebie debila to nie widziałem tego lania ze strony ligi farmerskiej.
0
@don'T.R.I.P.e sędzia kazał Araujo zachować się jak debil?
0
@karol130197 naprawdę tak nisko wycenisz zwycięstwo Barcy? :o
2
Typujemy wynik, ja zaczynam:
4-1 dla PSG (2x Mbappe, 1x Dembele, 1x Barcola, 1x Raphinia)
0
@kamiVeB mało ludzi tak naprawdę :)
0
@aspr1me taaaa, Barca i piekło no napewno
0
@ProMILs jednak nieporównywalnie większym osiągnięciem jest wygrać ligę z Bayerem (która nigdy przedtem jej nie wygrała) niż z Barca :)
0
@Enerio będzie sporo :)
1
@Emhyr jedna bramka różnicy to nic, potrafiliśmy stracić dwie bramki w pięć minut w pierwszym meczu. PSG nie ma poważnych absencji kadrowych za to Barca ma ich sporo (Gavi, Christensen, Balde, S. Roberto). Poza tym PSG ma Mbappe, Barca nie ma w swoim składzie gracza o takiej jakości.
1
@macio_944 plus ostatnio Rapha dobrze gra na LS i co ważne - zasuwa w ataku i obronie czego nie można powiedzieć o Joao.
0
@mcsarna Felix nie wyjdzie gdyż nie broni, Raphinia bardzo się cofał w 1szym meczu.
1
@bartekvisca a Barca osiem Bayernowi?
0
@tbas to dobrze czy źle?
0
@bartas97 hehehe
0
@vangoor niestety istnieje szansa że Roque jest cienki na tych treningach
0
@Salchent z tych 5 wyeliminowałbym Oliveire i Prochazke ;)
0
@Rastafarnianin było minimum 3 razy dzisiaj
0
@TR3YWAY było minimum 2 razy dzisiaj
1
@MesQueUnClub_87 holera jasna ale mądrze prawisz, aż nie dowierzam bo zazwyczaj mam odmienne zdanie od Twojego :o
0
Komentarz usunięty
0
@Volk teoretycznie bardzo prosta gala do typowania. A co sądzisz o Cody’m? Według mnie może zaskoczyć choć może piszę to z sentymentu do jego stylu walki.
0
@DLFCB no właśnie niezbyt bo fanem Messiego nie jestem odkąd odszedł z klubu dla którego według jego słów mógłby grać nawet i za darmo :)
0
@JohnnySilverhand ale Dembele nie miał asysty
0
@DLFCB a co w przypadku gdy ktoś jest kibicem Barcy a nie Messiego?
2
@ShawnC Raphinia też nie jest snajperem :)