Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca mógłby na luzie przyjść na takich samych zasadach jak Dani Alves, ale nie chciał, co jest oczywiście zrozumiałe bo niewielu zawodników na tym świecie chce grać „za darmo” :)
1
@fart Messi wybrał siano w USA, mógł wrócić przed tym sezonem ale podjął inną decyzję, koniec historii.
2
@Iniesta997 z przyjemnością ale nierealne :)
0
@Visca_barca noms i każdą ligę mistrzów którą wygrali odkąd oglądam piłkę (05/06) wygrywali z mniejszą / większą pomocą sędziów. I co z tego?
2
@chris159 a czy vinicius prezentuje wyższy poziom kultury niż Ci kibice?
0
@tarantino10 szkoda że z realem tak nie bawiło :)
0
@FcPortoFan1999 nie przesadzajmy, Gundo miał dobry sezon, Cancelo wyśmienity (pomijając dwa ostatnie mecze), Bernardo jest post prime i nie powinno się go kupowac
0
@FcPortoFan1999 takich czyli jakich? :) btw. Zapomniałeś o Ericu Garcii
1
@kigani plus w pierwszym meczu z psg w bardzo dobrej sytuacji strzelał z ostrego kąta zamiast podać do lepiej ustawionego Lewego ;)
0
@V e B 96 nasi szanowni goście z madrytu i tak powiedzą że sędziowie mylą się w dwie strony i koniec końców wychodzi na 0, prawda @bartas97 ?
0
@MesQueUnClub96 sprawi to samo co sprawił pep ;)
0
@regatta52 można, wystarczy mieć te same wartości co real :)
0
@SpainFanRM89 współczuje wobec tego
0
@bartas97 dla realu by uznali i dobrze o tym wiesz.
0
@SpainFanRM89 dobrze wiesz że gdyby to zawodnik realu strzelał to gol byłby uznany.
0
@Benz koledze? Masz dałna?
0
@regatta52 tylko Gundogan i Cubarsi
0
@tomek8756 sukces w jakiej sprawie?
0
@Emhyr próbowałbym szukać tutaj:
https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege
Za Lewego nie sprowadzałbym nikogo bo za niewielkie pieniądze nie da się kupić top 9tki na tą chwilę.
3
@kondzix2115 zazdroszczę, mnie Barca wypaliła, ile razy można zawodzić sie na tej bezzębnej „drużynie”.
0
@barcelonaLM wow, nie znam ale też nie jestem ekspertem pod kątem polityki :/
0
@marcin62 a kto to?
0
@blakkudium no dobrze ale cizie przegrali w lm więc no spójrzmy prawdzie w oczy cienkie bolki
1
@WiernyKibic111 a po co mam płacić za Spotify premium skoro jestem oszczędny
0
Witajcie! Potrzebuje smartwatcha, moje wymagania są następujące:
- funkcja mierzenia tętna
- pamięć wewnętrzna minimum 8gb tak żebym mógł wrzucić sobie muzykę z PC
- jak najniższa cena
Moim celem jest możliwość biegania po dworze bez konieczności brania ze sobą telefonu z domu.
Liczę na wasze propozycje.
Z góry dziękuję i życzę miłego wieczoru.
VEB
0
@RoberDzik cristiano ronaldo
0
@reloaded to po co go oglądasz lol
0
@pluszek było dzisiaj i to bardzo niedawno temu
0
@draxidox ja tam uważam że każdy powinien się umawiać z pracodawcą jak chce. Jak chce 80% etatu - spoko, jak chce 120% etatu i pracodawca się na to zgadza - też spoko.
0
@Zoker ja nie jestem fanem Xaviego ale myślę że trudno jest reagować zmianami gdy nie ma się ławki rezerwowych, miał sam wejść na boisko? W obronie tylko wiecznie kontuzjowany ślimak Inigo, w pomocy tylko drewniany Oriol (Fermin wchodzi regularnie), w ataku również brak wartościowych zmienników :)
Ja o wypowiedzi Xaviego nie mam pretensji, sędziowie ruchaja nas jak chcą i cieszę się że ktoś mówi o tym głośno.
Xavi ma dużo wad ale ma też dużo zalet. Daje szansę młodzieży, jego ruchy transferowe w miarę się sprawdzają, osiąga dobre wyniki sportowe biorąc pod uwagę niekorzystne okoliczności.