0

@PatrykBarca mógłby na luzie przyjść na takich samych zasadach jak Dani Alves, ale nie chciał, co jest oczywiście zrozumiałe bo niewielu zawodników na tym świecie chce grać „za darmo” :)

1

@fart Messi wybrał siano w USA, mógł wrócić przed tym sezonem ale podjął inną decyzję, koniec historii.

2

@Iniesta997 z przyjemnością ale nierealne :)

0

@Visca_barca noms i każdą ligę mistrzów którą wygrali odkąd oglądam piłkę (05/06) wygrywali z mniejszą / większą pomocą sędziów. I co z tego?

2

@chris159 a czy vinicius prezentuje wyższy poziom kultury niż Ci kibice?

0

@tarantino10 szkoda że z realem tak nie bawiło :)

0

@FcPortoFan1999 nie przesadzajmy, Gundo miał dobry sezon, Cancelo wyśmienity (pomijając dwa ostatnie mecze), Bernardo jest post prime i nie powinno się go kupowac

0

@FcPortoFan1999 takich czyli jakich? :) btw. Zapomniałeś o Ericu Garcii

1

@kigani plus w pierwszym meczu z psg w bardzo dobrej sytuacji strzelał z ostrego kąta zamiast podać do lepiej ustawionego Lewego ;)

0

@V e B 96 nasi szanowni goście z madrytu i tak powiedzą że sędziowie mylą się w dwie strony i koniec końców wychodzi na 0, prawda @bartas97 ?

0

@MesQueUnClub96 sprawi to samo co sprawił pep ;)

0

@regatta52 można, wystarczy mieć te same wartości co real :)

0

@SpainFanRM89 współczuje wobec tego

0

@bartas97 dla realu by uznali i dobrze o tym wiesz.

0

@SpainFanRM89 dobrze wiesz że gdyby to zawodnik realu strzelał to gol byłby uznany.

0

@Benz koledze? Masz dałna?

0

@regatta52 tylko Gundogan i Cubarsi

0

@tomek8756 sukces w jakiej sprawie?

0

@Emhyr próbowałbym szukać tutaj:

https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Za Lewego nie sprowadzałbym nikogo bo za niewielkie pieniądze nie da się kupić top 9tki na tą chwilę.

3

@kondzix2115 zazdroszczę, mnie Barca wypaliła, ile razy można zawodzić sie na tej bezzębnej „drużynie”.

0

@barcelonaLM wow, nie znam ale też nie jestem ekspertem pod kątem polityki :/

0

@marcin62 a kto to?

0

@blakkudium no dobrze ale cizie przegrali w lm więc no spójrzmy prawdzie w oczy cienkie bolki

1

@WiernyKibic111 a po co mam płacić za Spotify premium skoro jestem oszczędny

0

Witajcie! Potrzebuje smartwatcha, moje wymagania są następujące:
- funkcja mierzenia tętna
- pamięć wewnętrzna minimum 8gb tak żebym mógł wrzucić sobie muzykę z PC
- jak najniższa cena

Moim celem jest możliwość biegania po dworze bez konieczności brania ze sobą telefonu z domu.

Liczę na wasze propozycje.

Z góry dziękuję i życzę miłego wieczoru.
VEB

0

@RoberDzik cristiano ronaldo

0

@reloaded to po co go oglądasz lol

0

@pluszek było dzisiaj i to bardzo niedawno temu

0

@draxidox ja tam uważam że każdy powinien się umawiać z pracodawcą jak chce. Jak chce 80% etatu - spoko, jak chce 120% etatu i pracodawca się na to zgadza - też spoko.

0

@Zoker ja nie jestem fanem Xaviego ale myślę że trudno jest reagować zmianami gdy nie ma się ławki rezerwowych, miał sam wejść na boisko? W obronie tylko wiecznie kontuzjowany ślimak Inigo, w pomocy tylko drewniany Oriol (Fermin wchodzi regularnie), w ataku również brak wartościowych zmienników :)

Ja o wypowiedzi Xaviego nie mam pretensji, sędziowie ruchaja nas jak chcą i cieszę się że ktoś mówi o tym głośno.

Xavi ma dużo wad ale ma też dużo zalet. Daje szansę młodzieży, jego ruchy transferowe w miarę się sprawdzają, osiąga dobre wyniki sportowe biorąc pod uwagę niekorzystne okoliczności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?