0

Komentarz usunięty

3

@Herato cena jak najbardziej odpowiada wartości piłkarza - 9tki są najdroższe + młody wiek robią swoje. My za emeryta zapłaciliśmy 50 milionów :)

0

@Damian11 a co niby takiego wielkiego zrobił Alemany? Według mnie nic nadzwyczajnego nie wyczarował. Nie wspominając że zapomniałeś o Ramonie Planesie który faktycznie był na plus.

0

@Faro Ci drewniacy dopiero co wygrali ligę i ligę mistrzów, proszę Ciebie, myśl

0

@Faro nie prawda, real na luźno bierze tę ligę niestety.

3

@Lionel_Messi10 mega wzmocnienie dla Atleti - I chociaż ich nie lubię to fajnie że rośnie konkurencja dla realu i Barcy

9

@Derean w Barcy się oddaje, nie sprzedaje.

0

@mateusz33 oki dzięki

0

@maroon gdzie to można obejrzeć?

0

@Arden emanowanie dupskiem publicznie też jest passe, weźmy pod uwagę że oglądają to też dzieci :)

4

@dmcteam nie warto, to tylko towarzyski mecz, lepiej obejrzeć z rana niż tracić zdrowie i rozregulowywać sobie sen :)

0

Jeździ ktoś z was w zimę rowerem? Jeżeli tak to jaki rower i jakie wyposażenie polecacie? I jak sobie radzicie w sytuacji gdy wiatr szaleje (w Gdańsku to norma)

1

Po co komu Olmo?

0

@Pawlusek po tym co Nico pokazał w poprzednim sezonie i na euro powinni pójść po niego na 100% i złożyć mu ofertę nie do odrzucenia, zwłaszcza że koszt transferu okazyjny.

1

@blakkudium łamiesz mi serce od rana :(

0

@BulaKG 60 letni facet powinien być zorientowany w funkcjonowaniu świata i tego że liczy się to co jest na papierze a nie to co jest obiecane :)

1

@Faro ja już się nie jaram :) po 18 latach oglądania piłki jestem zmęczony tym że co roku real jest faworyzowany przez sędziów i tym że nikt o tym nie mówi i nic z tym nie robi :)

0

@FCBparasiempre ale ja tam bilety ogarnąłem za dwie stówki chyba :)

0

@Derean spoiler alert: i tak na końcu wygrają układy i real ;)

1

@fart a moim zdaniem jak ktoś się zachowa jak kutas na boisku to zostaje to nie tylko na boisku - no bo co na przykład z takich przeprosin gnojka który umyślnie spowoduje kontuzje drugiego piłkarza?

0

@FCBparasiempre byłem tam!

0

@AmigoBlancos mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

0

@AmigoBlancos jak zdrowie (pytam poważnie)? Mam nadzieję że wszystko dobrze u Ciebie.

0

@Who_you_mam skoro jego realna wartość to 100 milionów lub więcej to czemu miałby dać zarobić klubowi tylko 60 milionów a nie 100?

Skoro klub w tym sezonie będzie grać w europejskich pucharach co w przypadku Athletic Bilbao jest niezwykle rzadkim osiągnięciem to czemu miałby nie chcieć pomóc swojemu klubowi w uzyskaniu jak najlepszego rezultatu?

4

@AndresCuccittini ja tam szanuję piłkarzy oddanych swoim macierzystym barwom klubowym i rozumiem jego chęć pozostania na kolejny rok :)

0

Toni Fernández ma 16 lat.

0

@Kgorecki2500 a o co chodzi bo nie jestem w temacie @Arkon

1

@sen odśwież sobie na vinicius zdobywa bramkę ręką to Ci przejdzie

0

@Eto'o9 R10 Arda Guler, Vinicius, Rodrygo, Endrick mówi to Panu coś?

Wszystkich Barca chciała sprowadzić.

5

@Kengo przecież Nico jest LS a Barca potrzebuje wzmocnienia tej pozycji na już + wartość Nico jest wyższa niż jego cena więc „tylko głupi by nie skorzystał”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?