Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
3
@Herato cena jak najbardziej odpowiada wartości piłkarza - 9tki są najdroższe + młody wiek robią swoje. My za emeryta zapłaciliśmy 50 milionów :)
0
@Damian11 a co niby takiego wielkiego zrobił Alemany? Według mnie nic nadzwyczajnego nie wyczarował. Nie wspominając że zapomniałeś o Ramonie Planesie który faktycznie był na plus.
0
@Faro Ci drewniacy dopiero co wygrali ligę i ligę mistrzów, proszę Ciebie, myśl
0
@Faro nie prawda, real na luźno bierze tę ligę niestety.
3
@Lionel_Messi10 mega wzmocnienie dla Atleti - I chociaż ich nie lubię to fajnie że rośnie konkurencja dla realu i Barcy
9
@Derean w Barcy się oddaje, nie sprzedaje.
0
@mateusz33 oki dzięki
0
@maroon gdzie to można obejrzeć?
0
@Arden emanowanie dupskiem publicznie też jest passe, weźmy pod uwagę że oglądają to też dzieci :)
4
@dmcteam nie warto, to tylko towarzyski mecz, lepiej obejrzeć z rana niż tracić zdrowie i rozregulowywać sobie sen :)
0
Jeździ ktoś z was w zimę rowerem? Jeżeli tak to jaki rower i jakie wyposażenie polecacie? I jak sobie radzicie w sytuacji gdy wiatr szaleje (w Gdańsku to norma)
1
Po co komu Olmo?
0
@Pawlusek po tym co Nico pokazał w poprzednim sezonie i na euro powinni pójść po niego na 100% i złożyć mu ofertę nie do odrzucenia, zwłaszcza że koszt transferu okazyjny.
1
@blakkudium łamiesz mi serce od rana :(
0
@BulaKG 60 letni facet powinien być zorientowany w funkcjonowaniu świata i tego że liczy się to co jest na papierze a nie to co jest obiecane :)
1
@Faro ja już się nie jaram :) po 18 latach oglądania piłki jestem zmęczony tym że co roku real jest faworyzowany przez sędziów i tym że nikt o tym nie mówi i nic z tym nie robi :)
0
@FCBparasiempre ale ja tam bilety ogarnąłem za dwie stówki chyba :)
0
@Derean spoiler alert: i tak na końcu wygrają układy i real ;)
1
@fart a moim zdaniem jak ktoś się zachowa jak kutas na boisku to zostaje to nie tylko na boisku - no bo co na przykład z takich przeprosin gnojka który umyślnie spowoduje kontuzje drugiego piłkarza?
0
@FCBparasiempre byłem tam!
0
@AmigoBlancos mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
0
@AmigoBlancos jak zdrowie (pytam poważnie)? Mam nadzieję że wszystko dobrze u Ciebie.
0
@Who_you_mam skoro jego realna wartość to 100 milionów lub więcej to czemu miałby dać zarobić klubowi tylko 60 milionów a nie 100?
Skoro klub w tym sezonie będzie grać w europejskich pucharach co w przypadku Athletic Bilbao jest niezwykle rzadkim osiągnięciem to czemu miałby nie chcieć pomóc swojemu klubowi w uzyskaniu jak najlepszego rezultatu?
4
@AndresCuccittini ja tam szanuję piłkarzy oddanych swoim macierzystym barwom klubowym i rozumiem jego chęć pozostania na kolejny rok :)
0
Toni Fernández ma 16 lat.
0
@Kgorecki2500 a o co chodzi bo nie jestem w temacie @Arkon
1
@sen odśwież sobie na vinicius zdobywa bramkę ręką to Ci przejdzie
0
@Eto'o9 R10 Arda Guler, Vinicius, Rodrygo, Endrick mówi to Panu coś?
Wszystkich Barca chciała sprowadzić.
5
@Kengo przecież Nico jest LS a Barca potrzebuje wzmocnienia tej pozycji na już + wartość Nico jest wyższa niż jego cena więc „tylko głupi by nie skorzystał”.