La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

konto usunięte

1

Nie rozumiem Nico. Chcę Cię Barca, Real, City, Bayern czy inny Inter to nie ma nie. Tutaj z miejsca będzie gwiazdą.

4

@AndresCuccittini ja tam szanuję piłkarzy oddanych swoim macierzystym barwom klubowym i rozumiem jego chęć pozostania na kolejny rok :)

1

@Dankho94isback


A co tu ma szacunek do klubu? Jakby nie szanował to by nie przedłużył kontraktu i odszedł za darmo po lepszy kontrakt. Przedłużył, może przynieść do klubu 60mln i to jest szacuneczek Zostanie w Bilbao to nie żaden szacunek do klubu, tylko zahamowanie rozwoju w wieku 22lat.

0

@Who_you_mam skoro jego realna wartość to 100 milionów lub więcej to czemu miałby dać zarobić klubowi tylko 60 milionów a nie 100?

Skoro klub w tym sezonie będzie grać w europejskich pucharach co w przypadku Athletic Bilbao jest niezwykle rzadkim osiągnięciem to czemu miałby nie chcieć pomóc swojemu klubowi w uzyskaniu jak najlepszego rezultatu?

1

@Dankho94isback

Bo ma klauzulę na którą zgodził się sam klub, a mógł w zeszłym sezonie odejść za darmo? Oczywiście że może chcieć, ale karierę ma się tylko jedna, i jedna decyzja może mieć kolosalny wpływ na jej cały przebieg. A Bilbao pewnego poziomu nie przeskoczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?