0

@kodi77 Niekoniecznie. Może zaskoczył go Fermin na igrzyskach albo wysypał się jakiś sponsor i przez to Gundo musiał odejść.

0

@Majczel97 tym razem prześlizgną się dwa kluby :)

0

@bartekvisca tak, ale nie dla każdego :)

Dla mnie zbyt wolna i drewniana, ale jakbym miał możliwość pogrania kilka godzin pod rząd to bym pewnie wsiąkł - niestety mogę sobie pozwolić tylko na krótkie sesje gry.

0

@SuperPatsonFCB dodatkowo oddał Messiego który raczej nie generował większych kosztów niż zyski które zapewniał dla klubu :)

0

@DLFCB czemu tylko od 2009? Wcześniej nie dawano MOTM?

0

Dzieje się coś ciekawego w sporcie dzisiaj?

3

brawo Robert!!!

0

@escarabajo jakie makro kolego?

0

@Who_you_mam a co jeżeli klub wypożyczający się na to nie godził?

0

@Who_you_mam rozwiązać w jaki sposób skoro nikt nie chce ani kupić Lengleta ani opłacać całej jego pensji?

1

@Who_you_mam czyli co Laporta według Ciebie powinien zrobic? Znowu wypożyczyć opłacając część pensji?

0

@karolup spójrz chłopcze gdzie Kounde gra w reprezentacji Barcelony i gdzie notował swoje najlepsze występy w Barcelonie. Gra na SO mu nie służy co widzi każdy trener u którego Kounde gra :)

0

@karolup znasz takiego piłkarza jak Kounde?

0

@Rewolucja123 skończy się wymiana za Cancelo i obie strony będą zadowolone :)

3

@abram3k a co Tobie Faye przeszkadza?

1

@MesQueUnClub22 na luzie

1

@Eto'o9 R10 może Eric Garcia odpali na DM. Ja żałuję że sprzedaliśmy Nico bo on też ma duży potencjał :/

6

@Who_you_mam przecież Cancelo jest na lewej stronie lepszy niż jakikolwiek nasz piłkarz na tę pozycje (i piszę to jako fan Fatiego)

1

@ObiwanKenobi piszesz o rozpoczęciu przygody trenera więc zaznaczyłem iż wielu zaczyna świetnie a później z różnych przyczyn się wszystko sypie :)

0

@ObiwanKenobi za Xaviego też na start pisało się że widać dużą poprawę w grze względem tego co było za Koemana :)

0

@Rust_Cohle

1 miejsce w lidze: Manchester City
2 miejsce w lidze: Arsenal
3 miejsce w lidze: Liverpool
Król strzelców: Haaland

1. 1, +2.5
2. 2, +2.5
3. 1, +2.5
4. 2, +2.5
5. 1, +2.5
6. 1, -2.5
7. X, +2.5
8. X, -2.5
9. 2, +2.5
10. 2, +2.5

5

@RivaldoFCB oszalałeś. Barcelonie wystarczy nie wydawanie pieniędzy w błoto, tylko tyle. Bez sensu było kupowanie Marco Alonso, Ferrana, Roque, Olmo, Lewandowskiego.

0

@Rewolucja123 Adesanya na luzie, du Plessis nie ma kondycji i spuchnie po max dwóch rundach

0

@La Pulgaa są inne sposoby na wspieranie klubu kolego, nie mam zamiaru się z Tobą licytować na to kto wspiera klub bardziej, rzeczywistość jest taka że czym więcej osób kibicuje klubowi tym więcej środków zyskuje klub - nawet od osób oglądających na ruskich streamaxh :)

0

@La Pulgaa sezonowcy też dają siano dla klubu pośrednio lub bezpośrednio więc nie wiem co to za szczęście. No chyba że kibicujesz realowi to tak, może i racja że dla Ciebie szczęście.

1

@Kgorecki2500 co studiujesz?

0

@soleslover spierdalaj frajerze.

0

@AlwaysBlaugrana ale nie sa juz graczami Barcy B.

1

@kaamil1910 nie no, po prostu nie kupuje się 28 - 30 latków za 100+ milionów (i emerytów za 50), to się po prostu nigdy nie opłaca. Ja jeszcze rozumiem transfer Dembele, ale kupno Cou, Griezmanna i Lewego to był debilizm najczystszej postaci.

0

@AlwaysBlaugrana Hmm Ale przecież po podpisaniu kontraktu mieli automatycznie awansować do Barcy A to czemu piszesz że są w Barcy B?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?