Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kodi77 Niekoniecznie. Może zaskoczył go Fermin na igrzyskach albo wysypał się jakiś sponsor i przez to Gundo musiał odejść.
0
@Majczel97 tym razem prześlizgną się dwa kluby :)
0
@bartekvisca tak, ale nie dla każdego :)
Dla mnie zbyt wolna i drewniana, ale jakbym miał możliwość pogrania kilka godzin pod rząd to bym pewnie wsiąkł - niestety mogę sobie pozwolić tylko na krótkie sesje gry.
0
@SuperPatsonFCB dodatkowo oddał Messiego który raczej nie generował większych kosztów niż zyski które zapewniał dla klubu :)
0
@DLFCB czemu tylko od 2009? Wcześniej nie dawano MOTM?
0
Dzieje się coś ciekawego w sporcie dzisiaj?
3
brawo Robert!!!
0
@escarabajo jakie makro kolego?
0
@Who_you_mam a co jeżeli klub wypożyczający się na to nie godził?
0
@Who_you_mam rozwiązać w jaki sposób skoro nikt nie chce ani kupić Lengleta ani opłacać całej jego pensji?
1
@Who_you_mam czyli co Laporta według Ciebie powinien zrobic? Znowu wypożyczyć opłacając część pensji?
0
@karolup spójrz chłopcze gdzie Kounde gra w reprezentacji Barcelony i gdzie notował swoje najlepsze występy w Barcelonie. Gra na SO mu nie służy co widzi każdy trener u którego Kounde gra :)
0
@karolup znasz takiego piłkarza jak Kounde?
0
@Rewolucja123 skończy się wymiana za Cancelo i obie strony będą zadowolone :)
3
@abram3k a co Tobie Faye przeszkadza?
1
@MesQueUnClub22 na luzie
1
@Eto'o9 R10 może Eric Garcia odpali na DM. Ja żałuję że sprzedaliśmy Nico bo on też ma duży potencjał :/
6
@Who_you_mam przecież Cancelo jest na lewej stronie lepszy niż jakikolwiek nasz piłkarz na tę pozycje (i piszę to jako fan Fatiego)
1
@ObiwanKenobi piszesz o rozpoczęciu przygody trenera więc zaznaczyłem iż wielu zaczyna świetnie a później z różnych przyczyn się wszystko sypie :)
0
@ObiwanKenobi za Xaviego też na start pisało się że widać dużą poprawę w grze względem tego co było za Koemana :)
0
@Rust_Cohle
1 miejsce w lidze: Manchester City
2 miejsce w lidze: Arsenal
3 miejsce w lidze: Liverpool
Król strzelców: Haaland
1. 1, +2.5
2. 2, +2.5
3. 1, +2.5
4. 2, +2.5
5. 1, +2.5
6. 1, -2.5
7. X, +2.5
8. X, -2.5
9. 2, +2.5
10. 2, +2.5
5
@RivaldoFCB oszalałeś. Barcelonie wystarczy nie wydawanie pieniędzy w błoto, tylko tyle. Bez sensu było kupowanie Marco Alonso, Ferrana, Roque, Olmo, Lewandowskiego.
0
@Rewolucja123 Adesanya na luzie, du Plessis nie ma kondycji i spuchnie po max dwóch rundach
0
@La Pulgaa są inne sposoby na wspieranie klubu kolego, nie mam zamiaru się z Tobą licytować na to kto wspiera klub bardziej, rzeczywistość jest taka że czym więcej osób kibicuje klubowi tym więcej środków zyskuje klub - nawet od osób oglądających na ruskich streamaxh :)
0
@La Pulgaa sezonowcy też dają siano dla klubu pośrednio lub bezpośrednio więc nie wiem co to za szczęście. No chyba że kibicujesz realowi to tak, może i racja że dla Ciebie szczęście.
1
@Kgorecki2500 co studiujesz?
0
@soleslover spierdalaj frajerze.
0
@AlwaysBlaugrana ale nie sa juz graczami Barcy B.
1
@kaamil1910 nie no, po prostu nie kupuje się 28 - 30 latków za 100+ milionów (i emerytów za 50), to się po prostu nigdy nie opłaca. Ja jeszcze rozumiem transfer Dembele, ale kupno Cou, Griezmanna i Lewego to był debilizm najczystszej postaci.
0
@AlwaysBlaugrana Hmm Ale przecież po podpisaniu kontraktu mieli automatycznie awansować do Barcy A to czemu piszesz że są w Barcy B?