0

@Xxxbarca4ever trochę wcześnie wyciągasz wnioski ;)

0

@Veysel no nie porównujmy Kimmicha do Bernala który może wróci do formy a może nie, nie ten poziom póki co :)

0

@normasubiektywna musisz być bardzo młody skoro uważasz ze 30 lat to dużo zwłaszcza w kontekście zawodnika “za darmo” :)

0

@Szymemdymek Torre nie dostaje w ogóle minut i myślę że to się niestety nie zmieni. Pewnie będzie Flick jechał cały czas tym samym składem (więc za Olmo zagra Ferran który w niedzielę i tak będzie odpoczywał) dopóki będzie mógł ;)

0

@Lola120 Dani już z Monaco zapauzuje a gdyby nie przerwa reprezentacyjna to już w 5tej kolejce pauzowałby ze względu na kłopoty ze zdrowiem :)

0

@BORO_12 nie widzisz zjazdu formy naszego rodaka?

0

@barteq Girona w tym sezonie to jednak nie ta sama drużyna co rok temu :)

Powysprzedawali się i nie ma opcji by zajęli choćby top 6.

6

@krefi10 wolałbym za darmo Gundo niż Olmo za 60 milionów, zwłaszcza w sytuacji gdy:
- nasz bramkarz jest w dramatycznej formie
- nie mamy spd
- nie mamy rezerwowej 9tki
- nie mamy LS

0

@BORO_12 jest 9tka która wykonuje karne + część wolnych więc wiadomo że robi liczby choć z sezonu na sezon coraz z tym gorzej :)

0

@Szymemdymek Eric raczej na ławce bo w razie kontuzji Cubarsiego / Martineza mamy lipę (wiadomo, można zawsze Kounde przestawić na SO ale jednak lepiej spisuje się na PO).

0

@Rewolucja123 “Nawet Lewy”, heh, jakby Lewy był jakimś wyznacznikiem :D, dziadzieje Robert strasznie i zaniża poziom tej drużyny lecz niestety nie mamy innej 9tki.

0

@Sulimo nie żebym się czepiał ale nie jest tak że ubezpieczalnia powinna pokrywać 100% strat?

0

@Kamil689 Nico przydałby się bardziej bo to LS, choć oczywiście cieszy fakt że Olmo jeszcze się nie połamał choć gdyby nie przerwa reprezentacyjna to już by pauzował ;)

1

@The Game 10 mogą, patrz laboga

0

@TankerHunter czyli kochasz jego grę a nie jego ;)

0

@KrisVEB81 laboga to śmieć.

1

@Sulimo tragedii też nie ma z drugiej strony, choć napewno odczują na przestrzeni całego sezonu stratę Dovbyka.

0

Arnau Martinez tak się dobrze zapowiadał a teraz grzeje ławę w Gironie?

0

@Firestone nie liczyłbym na pewny wynik dzisiaj, to będzie wyrównany mecz i stąd Hansi postawił na sprawdzonych zawodników.

1

@RinooniR nie wolisz bezpłatnie?

0

jaki wynik dzisiaj typujecie? ja 3-1 dla Barcy po golach Danjumy, Olmo, Yamala i Raphini.

1

@fart wiem jak jest, ale jak ktoś się nie zabezpiecza to mi takiej osoby nie szkoda gdyż taka osoba z pełną świadomością podejmuje takie ryzyko :) ja też w życiu popełniłem błędy za które muszę pokutować - jak w sumie większość / wszyscy, nikt nie jest doskonały, ale trzeba umieć później z podniesioną głową przyjąć konsekwencje na swoje barki.

0

@fart a to już ich głupota jeżeli się nie ubezpieczyli, wcale mi ich nie szkoda. Co innego gdyby ubezpieczalnie (tak jak w przypadku wojny) nie musiały wypłacać odszkodowań z tytułu katastrof naturalnych :)

1

@fart ubezpieczalnie nie pokrywają strat w przypadku katastrof naturalnych?

0

Możecie się cofnąć w czasie i jeszcze raz obrać ścieżkę kariery zawodowej. Jaką ścieżkę podejmujecie?

4

@Derean i wkurwiac się że strzelają w 80+ minucie po wcześniejszych licznych cyrkach sędziowskich :)

0

@Rust_Cohle dupa, po tym banie to już nie odrobie punktów, upierdliwi Ci nasi admini strasznie ;(

0

@draxidox co to hoi 4?

1

@kakawek nie, oczywiście że nie można, podpisywanie kontraktu na x lat to ryzyko którym obarczone są obie strony. Nie bez powodu uwielbiany tutaj Leo przedłużał kontrakt na 1-2 lata zamiast od razu na 5-6 lat :)

0

@kakawek Fati w momencie podpisywania kontraktu był jednym z największych talentów młodego pokolenia, mówiło się że Manchester United jest skłonne zapłacić za niego 150 milionów :)

Wątpię byś wolał żeby w tamtym momencie Fati odmówił przedłużenia kontraktu i odszedł za darmo / półdarmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?