Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever trochę wcześnie wyciągasz wnioski ;)
0
@Veysel no nie porównujmy Kimmicha do Bernala który może wróci do formy a może nie, nie ten poziom póki co :)
0
@normasubiektywna musisz być bardzo młody skoro uważasz ze 30 lat to dużo zwłaszcza w kontekście zawodnika “za darmo” :)
0
@Szymemdymek Torre nie dostaje w ogóle minut i myślę że to się niestety nie zmieni. Pewnie będzie Flick jechał cały czas tym samym składem (więc za Olmo zagra Ferran który w niedzielę i tak będzie odpoczywał) dopóki będzie mógł ;)
0
@Lola120 Dani już z Monaco zapauzuje a gdyby nie przerwa reprezentacyjna to już w 5tej kolejce pauzowałby ze względu na kłopoty ze zdrowiem :)
0
@BORO_12 nie widzisz zjazdu formy naszego rodaka?
0
@barteq Girona w tym sezonie to jednak nie ta sama drużyna co rok temu :)
Powysprzedawali się i nie ma opcji by zajęli choćby top 6.
6
@krefi10 wolałbym za darmo Gundo niż Olmo za 60 milionów, zwłaszcza w sytuacji gdy:
- nasz bramkarz jest w dramatycznej formie
- nie mamy spd
- nie mamy rezerwowej 9tki
- nie mamy LS
0
@BORO_12 jest 9tka która wykonuje karne + część wolnych więc wiadomo że robi liczby choć z sezonu na sezon coraz z tym gorzej :)
0
@Szymemdymek Eric raczej na ławce bo w razie kontuzji Cubarsiego / Martineza mamy lipę (wiadomo, można zawsze Kounde przestawić na SO ale jednak lepiej spisuje się na PO).
0
@Rewolucja123 “Nawet Lewy”, heh, jakby Lewy był jakimś wyznacznikiem :D, dziadzieje Robert strasznie i zaniża poziom tej drużyny lecz niestety nie mamy innej 9tki.
0
@Sulimo nie żebym się czepiał ale nie jest tak że ubezpieczalnia powinna pokrywać 100% strat?
0
@Kamil689 Nico przydałby się bardziej bo to LS, choć oczywiście cieszy fakt że Olmo jeszcze się nie połamał choć gdyby nie przerwa reprezentacyjna to już by pauzował ;)
1
@The Game 10 mogą, patrz laboga
0
@TankerHunter czyli kochasz jego grę a nie jego ;)
0
@KrisVEB81 laboga to śmieć.
1
@Sulimo tragedii też nie ma z drugiej strony, choć napewno odczują na przestrzeni całego sezonu stratę Dovbyka.
0
Arnau Martinez tak się dobrze zapowiadał a teraz grzeje ławę w Gironie?
0
@Firestone nie liczyłbym na pewny wynik dzisiaj, to będzie wyrównany mecz i stąd Hansi postawił na sprawdzonych zawodników.
1
@RinooniR nie wolisz bezpłatnie?
0
jaki wynik dzisiaj typujecie? ja 3-1 dla Barcy po golach Danjumy, Olmo, Yamala i Raphini.
1
@fart wiem jak jest, ale jak ktoś się nie zabezpiecza to mi takiej osoby nie szkoda gdyż taka osoba z pełną świadomością podejmuje takie ryzyko :) ja też w życiu popełniłem błędy za które muszę pokutować - jak w sumie większość / wszyscy, nikt nie jest doskonały, ale trzeba umieć później z podniesioną głową przyjąć konsekwencje na swoje barki.
0
@fart a to już ich głupota jeżeli się nie ubezpieczyli, wcale mi ich nie szkoda. Co innego gdyby ubezpieczalnie (tak jak w przypadku wojny) nie musiały wypłacać odszkodowań z tytułu katastrof naturalnych :)
1
@fart ubezpieczalnie nie pokrywają strat w przypadku katastrof naturalnych?
0
Możecie się cofnąć w czasie i jeszcze raz obrać ścieżkę kariery zawodowej. Jaką ścieżkę podejmujecie?
4
@Derean i wkurwiac się że strzelają w 80+ minucie po wcześniejszych licznych cyrkach sędziowskich :)
0
@Rust_Cohle dupa, po tym banie to już nie odrobie punktów, upierdliwi Ci nasi admini strasznie ;(
0
@draxidox co to hoi 4?
1
@kakawek nie, oczywiście że nie można, podpisywanie kontraktu na x lat to ryzyko którym obarczone są obie strony. Nie bez powodu uwielbiany tutaj Leo przedłużał kontrakt na 1-2 lata zamiast od razu na 5-6 lat :)
0
@kakawek Fati w momencie podpisywania kontraktu był jednym z największych talentów młodego pokolenia, mówiło się że Manchester United jest skłonne zapłacić za niego 150 milionów :)
Wątpię byś wolał żeby w tamtym momencie Fati odmówił przedłużenia kontraktu i odszedł za darmo / półdarmo.