0

@directedbyfcb nie no koniec końców Lewy jest lepszym zawodnikiem, nawet w obecnej formie niż Ferran. Meczy jest mnóstwo więc dla obydwu starczy minut.

2

@norbi77 przeciez Barca gra u siebie

0

@barcafan1789 czemu drobniaki? Jeżeli wychodzi się do przodu to przecież lepiej wrzucać jak najwięcej, a jeżeli się nie wychodzi do przodu to lepiej nie wrzucać nawet drobniaków :)

0

@FCB_dimiC no ja tam go żałuje, uważam że miał i ma duży potencjał a jak obydwoje wiemy z pozycją numer 9 będziemy mieli niebawem duuuuży problem :)

0

szkoda generalnie ze Chelsea kupilo Guiu i niszczy chłopa spawając go do ławki, w Barcy przydałby się bardziej :/

0

@JanuszKorwinMikke Bernal i Martin (wiem że Martin to nie wychowanek ale to nieoczywisty młody piłkarz któremu Flick dał szanse) a teraz nieśmiało Flick kieruje oczy w kierunku Dro i Fernandeza :)

Jedyne do czego bym się przyczepił u Flicka jeżeli chodzi o decyzje kadrowe to:
1) nie zablokowanie transferu Olmo
2) brak prawdziwej szansy dla Torre


0

@SelloutCrowd poszli w ilość a nie jakość, ich kadra dalej mocno odbiega od tej Barcelony / realu

0

@adamek20151 bardzo możliwe że na tym się właśnie skończy - na oddaniu za darmo, nad czym ubolewam i ubolewać będę bo dał nam chłop nadzieje na dużo więcej :D

0

@directedbyfcb są już po meczach z realem, Barca, Atletico i zarówno z Barcą jak i Realem nie grali źle, a poczynili zakup przyszłościowego Torre i Virgiliego którzy jak sie rozkreca to moga namieszac w lidze

0

@adamek20151 kluczowy Rodri wrócił

0

@beter2 oj tak, podsumujmy zatem;

1 kolejka: karny dla realu po faulu Mbappe na obrońcy

2 kolejka: faul Tchoumaniego bezpośrednio przed golem na 1-0 dla realu

3 kolejka: brak ewidentnego karnego dla Mallorci

5 kolejka: brak czerwonej kartki dla Mastuanono


Ciężko rywalizować z tak punktującą drużyną, oj ciężko.

0

@Faro dla mnie to za mało i dla Flicka jak widać też. Toni dla swojego dobra powinien grać ogony przy ustalonym wyniku bo wtedy łatwiej jest się pokazać, nie ma presji (patrz Lewy w poprzedni weekend czy Fati w lm). Jak Olmo złapie kontuzję a pewnie niedługo złapie to otworzy się szansa na minuty dla Toniego. Niedługo też PK więc jak jest taki kozak to niech tam to udowodni.

Olmo i Fermin grają OK więc nie ma sensu kombinować i ryzykować wpuszczając dzieciaka.

0

@Faro ja tego Mastantuono nie znam ale gość gra w podstawie w reprezentacji mistrzów świata i w lidze argentyńskiej też grał w pierwszej lidze więc póki co pokazał dużo więcej niż Toni.

Być może ten Toni jest taki zajebisty jak go malujesz tylko chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie bo na prawdę nie wiem. Grał wszystko w podstawie w tamtym roku w Barcy B? Zdobywał jakąś kosmiczną ilość goli / asyst?

Roony przed kontuzją kolana faktycznie brylował w dorosłym futbolu + gra na pozycji Yamala więc można było się spodziewać że Flick da mu minuty.

0

@Faro czym dokładnie Ci tak zaimponował ten Toni? Jakiś spec uznać go za epokowy talent? Bił jakieś rekordy w Barcy B czy też może ktoś ochrzcił go następcą jakiejś legendy?

Czy tak po prostu bez większej podstawy chciałbyś zobaczyć młodziaka na zasadzie „a nóż może wypali?”

Dla mnie osobiście mecz z Getafe to mecz pułapka i nie podjąłbym w nim żadnego ryzyka przy ustalaniu składu. Już i tak daleko nam będzie od idealnej jedenastki bo kilku ważnych graczy ma kontuzje. Getafe świetnie zabijają mecz co chwilę faulując, symulując i spowalniając wznowienie gry jak tylko się da.

Już mądrzejsze byłoby zdecydowanie się na rotacje w czwartek z Oviedo.

0

@Filipem Lewy fizycznie niby wygląda lepiej ale jak ktoś chce go sprawdzic fizycznie to od razu kładzie się bez jakiejkolwiek walki. Lewy nie ma takiego sportowego zacięcia w fizycznych starciach, Ferran też tego nie ma ale jest zwinniejszy i to daje mu przewagę w fizycznym walce lub w uniknięciu jej :)

0

Życzyłbym sobie dzisiaj Casado i Ferrana w pierwszej 11.

Po 1 De Jong jest zbyt miękki na rzeźników z Getafe.

Po 2 De Jong często łapie kontuzje - lepiej go oszczędzać.

Po 3 Casado jest niedocenianym kotem który musi łapać minuty

Po 4 Lewy jest miękki i spowalnia grę a na Getafe potrzebujemy dynamiki w rozegraniu by złamać stawiony przez nich autobus

0

@Czajka90 zwycięstwo po wymyślonym karnym - nie powiedział nigdy żaden kibic realu madryt

0

@Czajka90 ja tu widze remis

1

@blakkudium z tego co pamietam to troche tez sedzia skrzywdził Athletic w tym dwumeczu

0

@ViscaelBarca2007 Dembele musiał u nas grać na lewej bo prawą zajmował Messi wiec w przeciwnym wypadku cały sezon grzałby ławe. Zarówno w PSG jak i w repce gra na PS / 9tce. Generalnie szkoda że nie wypróbowalismy nigdy Dembele na 9tce.

Barca po stracie Neymara potrzebowała typowego LS a Dembele takim nie był, nie jest i nie będzie.

0

@norbi77 rotacje ważna rzecz, grał we wtorek prawie cały mecz

0

@ViscaelBarca2007 Dembele to jednak bardziej PS niz LS a to LS Barca potrzebowala. Dla mnie zarówno Dembele jak i Griezmann, Coutinho to zakup pilkarzy o nie tym profilu & pozycji ktorych wtedy potrzebowala Barca

0

@partymaker właśnie lepiej w meczu który i tak najprawdopodobniej na luzie by wygrali niż w meczu z nami / Atletico

0

@Cobra303 a kiedy real grał dobrze? To druzyna nastawiona na efektywność wspomaganą stronniczym sedziowaniem a nie ładną gre :)

0

@ViscaelBarca2007 zdecydowanie, poki co Dembele miał raptem jeden wybitny sezon, a Ty twierdzisz inaczej? :O

@Walpiano i co z tego? Modric tez lepszy od Iniesty czy Neymara bo ma złotą piłke i wiecej LM?

0

@JordiAlbion i pomyśleć że mógłby być nasz gdyby Barca nie wybrała Dembele :/

1

@kuz jak nie będzie szło to mbappe sfauluje obronce w polu karnym i sędzia podaruje 11tke rządowym jak w 1 kolejce :)

0

@barteq pewnie, masz prawo do swojej opinii, ja nie mam zamiaru oglądać i wspierać człowieka który notorycznie zakrzywia rzeczywistość. Według mnie dziennikarz sportowy powinien lepiej znać zasady gry w piłkę niż zwykły kibic przed telewizorem i powinien komentować zgodnie z tymi zasadami, dla mnie ćwiąkała jest gorszy od labogi - ten bowiem regularnie powtarza że jest kibicem realu madryt więc siedzący przed ekranem wie że to co wysłuchuje to odrealniony i życzeniowy komentarz kibica realu madryt a nie rzetelna ocena sytuacji.

0

@Inko ale czy warto tak źle analizującego bieżące wydarzenia dziennikarza słuchać i oglądać?

0

@kamiVeB cwiakala który twierdził że Yamal nie był faulowany w ostatnim klasyku przed golem na 2-0. cwiakala który twierdził że nie ma mowy o rzucie karnym dla Barcy po rece tchouameniego. cwiakala który widział karnego przy obrzydliwej symulce mbappe gdy poczuł w pobliżu De Jonga.

Doprawdy wielki, obiektywny dziennikarz którego opinie wnoszą cokolwiek do dyskusji publicznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?