0

@malypuzon a co mieli zrobić w obliczu kontuzji Joana i Marca? :O

1

@TheKlucha szczerze pisząc nie wiem jaki był carvajal kilka lat temu, jakoś tak się mu bliżej nie przyglądałem.

Nie neguję tego co piszesz, ale może on był cały czas taki sam tylko po prostu koncentrowaliśmy się na ramosie, casemiro a wcześniej na ronaldo?

Przy ramosie to każdy wygląda na normalniejszego niż jest w rzeczywistości.

0

@LambiPL pomysł niezły ale jakbyśmy wtedy Barce oglądali? ;(

2

@LambiPL zgoda, ale 1:1 kopii nigdy nie będzie. Neymar to nie Ronaldinho a Leo to nie Maradona (uważam że Neymar piłkarsko > Ronaldinho i Leo > Maradona)

2

@LeszekFCB ludzie płacący za to są głupsi :)

0

@LambiPL już jest - Lamine :)

16

carvajal to jeden z nielicznych piłkarzy którym nie życzę niczego dobrego. Oby był poza boiskiem jak najdłużej - zawsze to mniejsze ryzyko kontuzji przyszłych rywali realu madryt.

0

@fart Część Ukraińców na pewno wróci.

Sporo chcąc nie chcąc obcuje z Ukraińcami i Białorusinami.

Oni mega szybko uczą się języka polskiego, zarabiają tutaj fajne siano i bardzo mocno inwestują w nieruchomości.

Często przyjeżdzają tutaj mając np 300k w kieszeni i kupują mieszkanie za 700k.

Oczywiście mogą później mieszkanie sprzedać, spłacić kredyt i wrócić do ojczyzny.

Ja osobiście bym tego nie zrobił gdyż nie chciałoby mi się wracać do gorszych zarobków, tracić nabytych relacji i utrudniać sobie życie szukaniem pracy / negocjowaniem 100% pracy zdalnej - ale zgadzam się z Tobą że jakaś część na pewno wróci 'do siebie'.

0

@AmigoBlancos

Używasz języka polskiego w sposób niechlujny i niepoprawny – nawet prostego zdania nie potrafisz napisać poprawnie.

To forum, więc nie oczekuję perfekcji, sam też robię błędy. Ale brak podstawowej znajomości składni i zasad, jaki prezentujesz, jest dla mnie irytujący.

Nie uważam, żeby mój komentarz był prowokacyjny. Normalnie proszę Cię o wyrażenie opinii na temat ostatnich wydarzeń – dokładnie tak samo, jak robisz to Ty. To, że odbierasz to jako prowokację, to już wyłącznie Twój problem.

Gardzę realem madryt, bo tej instytucji brakuje szacunku zarówno do przeciwnika, jak i do postronnych kibiców.

0

@Derean świetne podania De Jonga, szkoda że udowadnia to tak rzadko

0

@Starrk no okej ale te dane obejmują tylko urodzenia i zgony a nie imigracje która ma ogromny wpływ w przypadku naszego kraju :)


Jeżeli w PL zostanie na stałe 2 miliony Białorusinów i Ukraińców (dane z dupy więc nie podchodź do nich zbyt poważnie, jest niedziela) vs 170k straty rocznie z tytułu różnicy pomiędzy ilością urodzeń i zgonów to mamy pokrycie na 10 lat+.


Poza tym, ja osobiście nie uważam że musi być nas Polaków coraz więcej lub tyle samo. Generalnie sądze że populacja świata powinna być mniejsza, więc jeżeli dojdzie do tego w sposób naturalny to super, wyszłoby to planecie na dobre.

0

@AmigoBlancos

Bardzo rad jestem że nie wszedł Tobie kupon, życzę dalszych porażek.

Rozważałeś naukę języka polskiego? Polecam, to piękny język, który regularnie bezcześcisz.


Myśląc chłodno - 18 punktów w 7 meczach to jest niestety świetny wynik, zwłaszcza będąc już po meczu z Atletico. Przy uczciwym sędziowaniu real straciłby więcej. real miał niefart z kontuzja (?) militao który jest o wiele lepszym obrońcą niż asencio. asencio powinien być czwartym wyborem na śo i chyba powoli takim sie staje.


Skoro już jesteś to pochwal się proszę jak oceniasz obrzydliwą symulkę waszego najlepszego napastnika grożacego innym śmercią. Rozpiera duma?

0

@panczo gramy co 3 dni a nie co tydzień więc każdy zdąży złapać dużo minut, tym bardziej że co chwila ktoś łapie kontuzje

0

@draxidox hmm, straciliśmy 170k ale przecież w ostatnich latach doszło od groma Białorusinów i Ukraińców więc chyba Populacja ludzi w PL (nie tylko Polaków) urosła w ostatnich latach?

Myślę też że emigracja jest na dużo niższym poziomie niż 10 - 20 - 30 itp lat temu.

Więc ja bym się to demografią wcale nie martwił

0

@HypeR

1. To nie była informacja na forum lecz na stronie głównej.

2. Nie myl mówienia z pisaniem

0

@HypeR był o tym artykuł chłopcze

3

@Gaucho szczerze pisząc w chuj mnie boli że przed erą Varu mnóstwo takich karnych cristiano ronaldo 'wywalczył'

I w chuj mnie też boli że dzisiaj w erze Varu takie zachowania nie są karane żółtą kartką i że takie gwiazdeczki nie są publicznie napiętnowane.

1

@CurryTheGoat30 i mbappe zamiast dembele i nie brac coutinho i griezmanna, ponadto nie wymieniac z doplata Eto'o na Ibre i nie pozwolić odejść Daniemu Alvesowi za darmo gdy był jeszcze w dobrej formie.

0

@fejkenq śmiało niech partoli karne ale nie z realem madryt

0

@Matheu12 ten karny z Mallorca to tam walić. Ale z realem w lidze mistrzów spartolił strasznie.

0

@Kredon ok dzięki

1

@norbi77 tez w sumie racja, z mbappe trzeba krótko bo jak się rozpędzi to kaplica

0

Ciekawe czemu militao zszedł po przerwie bo jednak on jest duuuzo lepsze niż asencio

1

Nie chce umniejszać mbappe bo jest kotem ale w drugiej połowie zgasł strasznie, może faktycznie mial jakieś problemy jelitowe przed meczem i przez to szybko spuchł

2

@TR3YWAY gorzej jeśli mama to laska xd

0

@Rastafarnianin w sumie nie wiedziałem że Griezmann się zepsuł az tak :O

1

@norbi77 według najnowszych informacji wygraliby na luzie ale im sie nie chciało

2

@blakkudium @Luciano99 jak to się ma do obecnego top 3 złotej piłki?

0

@MirusAmisz Mineta? :O

0

@Kengo pooglądasz dłużej real to przyzwyczaisz się że można:
- strzelać bramki ręką
- bronić w polu karnym rękoma
- faulować obrońce lub kolege z drużyny i dostać za to karnego
- wyzywać i zastraszać sędziego i całą rodzine jego
- odbierać piłke faulem i strzelać gola (kłania sie powtorka ostatniego meczu Barca vs Real czy tez druga kolejka tego sezonu)

i wiele wiele innych


ano i później zobaczysz jak przyklaskuje się tutaj na forum ludziom kibicującym tym łajdakom i powiela ich farmazony typu 'to nie tak że sędziowie pomagają realowi, po prostu sędziowie są słabi i mylą się w dwie strony'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?