Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian11 nie no gol 100% na konto Garcii, niestety
1
@ViscaelBarca2007 z bramką też gdyby nie słupek
0
Cieszy Casado w pierwszym. Cieszy Garcia w pierwszym. Cieszy Ferran w pierwszym. Nie cieszy Pedri w pierwszym - mógłby w końcu trochę odpocząć.
0
@addept raczej nikt nigdy nie miał uważał go za klasowego bramkarza :)
1
@Unbe z drugiej strony jak ktoś pracuje o 18 i na przykład chodzi na siłownie to taka 21.30 ideolo :)
0
@MYTO tylko jedno które i tak anulowałem :)
0
@Sergio_Devils poszli transferowo w ilość zamiast w jakość
1
@norbi77 ostatnie słowa kluczowe. Co z tego że Real gra gunwo jak wystarczy że obrońca dotknie Mbappe lub zostanie nastrzelony w rękę i jest karny. Ciężko będzie rywalizować z realem w tym sezonie.
0
@Pedri16Future rozumiem, co dalej w takich sytuacjach powinien robić sędzia żeby zespół atakujący nie był pokrzywdzony?
0
@Vurt a mógł cham wybrać Barce zamiast realu i być teraz znaczącym piłkarzem :)
0
@Pedri16Future w meczu z Rayo Yamal był faulowany. Dla mnie osobiście czym innym jest podyktowanie karnego za miękki faul a czym innym podyktowanie karnego za faul napastnika na obrońcy jak to było w przypadku mbappe.
Odnośnie meczu Mallorci - załóżmy że sędzia przerywa grę, co dalej?
0
@Pedri16Future
nie jest winą Barcy że nie było Varu + sędzia po meczu powiedział że nic takiego piłkarzowi Rayo nie powiedział :)
Skoro twierdzisz ze sedziowie pomagaja Barcy bardziej niż realowi to zobacz sobie za co real dostał karnego w 1 kolejce.
Bramka Ferrana - co powinien w takiej sytuacji robić sędzia by zespół atakujący nie został pokrzywdzony i jak uniknąć sytuacji by obrońcy nagminnie nie stosowali takich nieczystych zagrań? Temu obrońcy nic się nie stało, nie został nawet zmieniony przez swojego trenera, a chyba trener powinien dbać o swojego zawodnika tak samo jak sędzia. W poprzednim sezonie gdy Gavi miał starcie w którym dostał w głowe to od razu Flick go zdjął pomimo tego że Gavi był gotowy kontynuować.
2
@Pedri16Future czekaj czekaj, czyli chcesz powiedzieć że:
- za kopnięcie w głowę Joana Garcii nie należała się czerwona kartka
- dajemy przyzwolenie by obrońcy po wybiciu piłki w momencie gdy zauważą że spadła nie tam by gdzie chcieli mogli padać na ziemie? Chciałbyś żeby obrońcy masowo zaczęli to wykorzystywać i co chwila wstrzymywali w ten sposób gre? Co w takim razie dalej powinno się wydarzyć żeby drużyna atakująca nie była pokrzywdzona? rzut wolny przed polem karnym? rzut karny?
- Yamal nie był faulowany w meczu z Rayo? Widziałeś karne jakie dostał real i uważasz że bardziej należy się karny dla realu za faul mbappe na obrońcy niż za ewidentny faul (nawet jeżeli był miękki) obrońcy Rayo na Yamalu? :O
1
@Pedri16Future w którym niby meczu?
0
@Pedri16Future no dobrze tylko czemu co druga kolejke sedzia musi jeszcze dawac im boosta dyktowaniem decyzji na ich korzysc. Chociazby dzisiaj mastantuono nie powinno byc na boisku.
1
@Sergio_Devils z tym Atleti co wygralo 1 mecz na 5? :)
0
@AduŚ07 Fati już ponoć w juniorach miał poważne problemy zdrowotne. Gavi dał ciała w reprezentacji - mógł odpuścić gdy poczuł że coś boli, może kontuzja nie byłaby wtedy taka poważna.
0
@CurryTheGoat30 nie ma potrzeby gdyż real nie gra dobrze w ataku pozycyjnym.
1
@macio_944 Pedri nigdy nie miał problemów z kolanem. Czym innym jest zepsuć sobie mięsień a co innego staw :)
0
@JanuszKorwinMikke warto przypomnieć że Dembele skończył się kontrakt i jako wolny gracz podpisał z nami nowy na super dla siebie warunkach. Dembele pogrywał sobie z Barcą od lat :)
1
@AmigoBlancos od kiedy Marsylia gra w lidze hiszpańskiej?
Mamy w tym sezonie 5 kontrowersji dla realu:
1) 1 kolejka karny dla realu po faulu grożącemu śmiercią mbappe
2) 2 kolejka faul tchouameniego przy golu na 1-0
3) 3 kolejka brak karnego dla Mallorci
4) 5ta kolejka brak czerwonej kartki dla mastantuono
5) drugi karny w meczu z Marsylią
VS
1 przeciwko realowi:
1)Czerwona dla hujisena
Czy mozna to uznac za:
A) gówniane, sprawiedliwe sędziowanie
B) stronnicze sędziowanie pod twój zespół?
1
@AmigoBlancos usiądź i pochwal się jak oceniasz decyzję o drugim karnym w meczu z Marsylią i braku czerwonej kartki dla Mastantuono w weekend.
0
@Kubsoleon wyłącz w FC25 wszelkie asysty przy strzałach, podaniach, dośrodkowaniach, zmniejsz suwakiem tempo wszystkiego i będziesz miał większy realizm niż przy tym realistycznym trybie w FC26 ;)
Mnie kompletnie nie przekonują zmiany w obecnej edycji. Jak stanieje do 100zł to wezmę żeby ograc sobie mundialowe DLC
0
@Piotr,1985 mieć prawo głosowania w wyborach parlamentarnych / prezydenckich powinni mieć też możliwość tylko ludzie którzy mają jakieś pojęcie na temat polityki?
0
@Piotr,1985 Piotrze o zajętym miejscu decydują dziennikarze z 100 krajów, więc do nich miej ewentualne pretensje a nie do France Football bo oni są jedynie organizatorami :)
0
@insp1re wystarczyło żeby sędzia zauważył faul w polu karnym Interu, rękę w polu karnym Interu lub faul na Martinie.
0
@insp1re przy czym Yamal ten warunek spełniał - dał ogrom asyst.
Z Interem zawiódł sędzia i obrona. Z obroną nic nie poradzimy bo nie mamy pieniążków.
Jeżeli chodzi o sędziowanie to Barca pozwala sobie być krzywdzona i dlatego jest krzywdzona :)
0
@ViscaelBarca2007 problemy z Dembele nie trwały sezon tylko 6 lat.
Męczarnia zarówno sportowa jak i poza sportowa.
Cwaniactwo przy przedłużaniu kontraktu które postawiło Barce w mega niekomfortowej sytuacji, na boisku dramat, 2 lata na l4 a następnie domaganie się mega kontraktu wiedząc w jakiej sytuacji jest klub i ile temu klubowi w czasie trwania kontraktu dał - całe gowno.
Zero klasy z jego strony, szczurowate zachowanie jakich wiele w piłce.
3
@ViscaelBarca2007 a ja tam go nie lubię i to bardzo.
Najpierw frajersko potraktował Borussie a później Barcelonę. Teraz sobie może mówić że kocha Barcelonę ale czyny znaczą więcej niż słowa. Wykorzystał oba kluby dla osiągnięcia własnych korzyści finansowych zamiast zachować się fair.
Trafił mu się teraz sezon życia w którym PSG miało dużo szczęścia - wygrane karne z liverpoolem które są loteria, uniknięcie ciężkiego finału z Barca przez Polskiego drukarza.
Poza tym w lidze francuskiej nie mają konkurencji, moga sobie dowoli rotować składem i nabijać statystyki na dużo słabszych zespołach.
0
@Hawajczyk Messiego zepnac się nie udało :)