1

ciekawe czy Simeone wytrwa do końca sezonu :)

liczę że wypadną poza top4.

0

@partymaker nikt nam nie bronił kupić grożącego zabiciem na ulicy napadziora

1

pomysł żeby się ścigać z mbappe to jest naprawde najwyzsza forma inteligencji. Musi zostawac ktos z tylu kto choc troche zwolni jego atak bo inaczej zaden la ligowy obrońca go nie dogoni.

1

@ProMILs w sumie to akurat dobrze eafc odwzorowała. Kazdy mecz to idzie laga na mbappe bez zadnego ataku pozycyjnego :)

0

te a pamietacie ta symulke mbappe w wyimaginowaanym przez niego starciu z De Jongiem?

0

@yoli real to tam gówno z miodem, problemem w meczach z nimi są sędziowie, wystarczy że mbappe sfauluje Lengleta i już będzie karny dla realu :/

3

wiem ze moge zapytać czata ale zapytam tutej: co oznacza te 'allaaaa' komentatorów arabskich?

0

@ViscaelBarca2007 oni są tragiczni, tylko im brakuje żeby Alvarez się połamał i papa top 3 ligi

0

@ViscaelBarca2007 nie no nic z tego nie będzie, nie ma co się nastawiać, te Atletico kadrowo to zaczyna przypominać Bilbao a nie poziom Barcy / realu + (prawie) zawsze dają dupy w ostatnich minutach meczu - czy to LM, czy liga, czy superpuchar Hiszpanii. Jedyine w PK nie kojarze ich z wiecznym dawaniem dupy last minute

0

@MessiForeverTheBest Lenglet grający często w podstawie Atletico to nie jest poziom Barcy / realu

0

@Luciano99 Jeżeli przyjmiemy że Alvarez to 9tka to nie jest on lepszy od mbappe - czy lepszy od Lewego / Ferrana, kwestia sporna.

Powiedziałbym że bramka, 9tka Atletico + / - poziom Atletico / Barcy, ale nie lepsza

1

przecież on powinien zostać zawieszony po meczu Atletico

1

beznadziejnie wygląda 11tka Atletico biorąc pod uwage ile kasy wydali w lato. Nie widzę ani jednej pozycji w której byliby mocniejsi niż Barca / real

0

@Culer9002 po prostu gość nie lubi Barcelony, ma takie prawo :)

0

@kubix05 nie mogło być, po prostu bramkarz Chelsea zawalił mecz

1

@BulaKG to samo z dziurami w mózgu

0

@Adran360 piszczelem on uderzył? :O

0

@spiderman1899 to żałuj bo '1670' to super serial wiesz o co chodzi

0

@DariaFCB nikt nie broni trenerom używania całej kadry zamiast ciągle tych samych 12, 13 piłkarzy. Przykład pierwszy z brzegu - po co Flick trzymał w meczu z Valencią Pedriego do 81 minuty skoro już w 56 minucie strzeliliśmy na 3-0?

1

@spiderman1899 ostatnio 'House of Cards', a teraz '1670' wiesz o co chodzi

0

@Lewy952468xx plis nie pisz takich głupot, nie mogę dostać kolejnego bana.

0

@Hawajczyk postawienie na Busiego było najlepszą możliwą decyzją.

Jednoczesne tak długie trzymanie Busiego, Pique, Alby, S.Roberto pomimo ich ogromnych kontraktów i wypalenia, nagłego spadku formy było najgorszą możliwą decyzją.

1

@Who_you_mam tyle że sprzedaż jest niemożliwa bo kończy mu się kontrakt a jak Barca próbowała go przez lata wypchnąć to się bronił rękami i nogami ;)

0

@bartulek98 być może kiedyś w Borussii / Bayernie faktycznie Lewy potrafił się rozpychać ale w Barcelonie to on pada przy każdym kontakcie z rywalem ;)

0

@Zoker najnowszy przykład - Gavi.

0

@Kszysiek7 na ten moment Ferran. Na ten moment w kazdym meczu cos daje - nie byłoby bramki Garcii gdyby nie strzał Ferrana.

Sezon jednak jest długi i na pewno w którymś momencie Lewy wróci do podstawowej jedenastki.

0

@wyrek i co z tego? Ocenia się np. Cały sezon / rok a nie pojedynczy mecz - w tym przypadku pół meczu.

1

@Laminedependencia z drugiej strony Casado częściej stwarza okazje w ataku swoimi podaniami

0

oglądam jednym okiem, Ferran nie był faulowany w polu karnym?

1

@PatrychoO problemów z żoną? hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?