Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ciekawe czy Simeone wytrwa do końca sezonu :)
liczę że wypadną poza top4.
0
@partymaker nikt nam nie bronił kupić grożącego zabiciem na ulicy napadziora
1
pomysł żeby się ścigać z mbappe to jest naprawde najwyzsza forma inteligencji. Musi zostawac ktos z tylu kto choc troche zwolni jego atak bo inaczej zaden la ligowy obrońca go nie dogoni.
1
@ProMILs w sumie to akurat dobrze eafc odwzorowała. Kazdy mecz to idzie laga na mbappe bez zadnego ataku pozycyjnego :)
0
te a pamietacie ta symulke mbappe w wyimaginowaanym przez niego starciu z De Jongiem?
0
@yoli real to tam gówno z miodem, problemem w meczach z nimi są sędziowie, wystarczy że mbappe sfauluje Lengleta i już będzie karny dla realu :/
3
wiem ze moge zapytać czata ale zapytam tutej: co oznacza te 'allaaaa' komentatorów arabskich?
0
@ViscaelBarca2007 oni są tragiczni, tylko im brakuje żeby Alvarez się połamał i papa top 3 ligi
0
@ViscaelBarca2007 nie no nic z tego nie będzie, nie ma co się nastawiać, te Atletico kadrowo to zaczyna przypominać Bilbao a nie poziom Barcy / realu + (prawie) zawsze dają dupy w ostatnich minutach meczu - czy to LM, czy liga, czy superpuchar Hiszpanii. Jedyine w PK nie kojarze ich z wiecznym dawaniem dupy last minute
0
@MessiForeverTheBest Lenglet grający często w podstawie Atletico to nie jest poziom Barcy / realu
0
@Luciano99 Jeżeli przyjmiemy że Alvarez to 9tka to nie jest on lepszy od mbappe - czy lepszy od Lewego / Ferrana, kwestia sporna.
Powiedziałbym że bramka, 9tka Atletico + / - poziom Atletico / Barcy, ale nie lepsza
1
przecież on powinien zostać zawieszony po meczu Atletico
1
beznadziejnie wygląda 11tka Atletico biorąc pod uwage ile kasy wydali w lato. Nie widzę ani jednej pozycji w której byliby mocniejsi niż Barca / real
0
@Culer9002 po prostu gość nie lubi Barcelony, ma takie prawo :)
0
@kubix05 nie mogło być, po prostu bramkarz Chelsea zawalił mecz
1
@BulaKG to samo z dziurami w mózgu
0
@Adran360 piszczelem on uderzył? :O
0
@spiderman1899 to żałuj bo '1670' to super serial wiesz o co chodzi
0
@DariaFCB nikt nie broni trenerom używania całej kadry zamiast ciągle tych samych 12, 13 piłkarzy. Przykład pierwszy z brzegu - po co Flick trzymał w meczu z Valencią Pedriego do 81 minuty skoro już w 56 minucie strzeliliśmy na 3-0?
1
@spiderman1899 ostatnio 'House of Cards', a teraz '1670' wiesz o co chodzi
0
@Lewy952468xx plis nie pisz takich głupot, nie mogę dostać kolejnego bana.
0
@Hawajczyk postawienie na Busiego było najlepszą możliwą decyzją.
Jednoczesne tak długie trzymanie Busiego, Pique, Alby, S.Roberto pomimo ich ogromnych kontraktów i wypalenia, nagłego spadku formy było najgorszą możliwą decyzją.
1
@Who_you_mam tyle że sprzedaż jest niemożliwa bo kończy mu się kontrakt a jak Barca próbowała go przez lata wypchnąć to się bronił rękami i nogami ;)
0
@bartulek98 być może kiedyś w Borussii / Bayernie faktycznie Lewy potrafił się rozpychać ale w Barcelonie to on pada przy każdym kontakcie z rywalem ;)
0
@Zoker najnowszy przykład - Gavi.
0
@Kszysiek7 na ten moment Ferran. Na ten moment w kazdym meczu cos daje - nie byłoby bramki Garcii gdyby nie strzał Ferrana.
Sezon jednak jest długi i na pewno w którymś momencie Lewy wróci do podstawowej jedenastki.
0
@wyrek i co z tego? Ocenia się np. Cały sezon / rok a nie pojedynczy mecz - w tym przypadku pół meczu.
1
@Laminedependencia z drugiej strony Casado częściej stwarza okazje w ataku swoimi podaniami
0
oglądam jednym okiem, Ferran nie był faulowany w polu karnym?
1
@PatrychoO problemów z żoną? hehe