Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcasempre wszystko się da jeżeli tylko dostatecznie mocno nie lubi się realu w którym przez lata grał Luis Enrique :)
1
@D10SLEO dobry system oceniający zawodnika powinien znacząco obniżyć notę Mendesowi za dwa faule na żółtą kartkę :)
0
@tbas
- nie powinno być karnego na Ferranie
- nie powinno być czerwieni dla FDJ
- powinna być druga żółta dla Mendesa
0
@ViscaelBarca2007 gdyby Mendes dostał czerwoną kartke to nie byłoby takiego spuszczania się nad tym PSG :)
Sędzia znowu nas wydymał w lidze mistrzów co oczywiście zostanie pominięte w mediach
1
@Luciano99 truuuuu
0
@PuszkinFan bez przesady, 19/21 punktów w lidze + wygrana z Newcastle + minimum remis z PSG przy założeniu że sędzia nie przekręca wyniku to nie są zle wyniki :)
0
@kuz ja nie widziałem dobrej powtórki z tego wydarzenia ale według 'ekspertów' karnego nie powinno być.
To co wiem na pewno to to że powinien wylecieć mendes.
0
@Barca_bwo z tego co mi wiadomo to w piłce nożnej liczy się wynik a nie podjazd. Wynik byłby minimum remisowy gdyby nie wydymał nas sędzia.
0
@kuz karny za faul na Ferranie? Jeżeli tak no to troche naciagany :) z czerwoną sie zgadzam 100%
0
@Barceloniarz987 przesadzasz, jakby sędzia dał czerwoną dla Mendesa to byłby minimum remis
0
@karol130197 gdyby sędzia nas nie przekręcił z brakiem kartki na Mendesa to może byśmy wyciągneli zwycięstwo :)
0
@BulaKG nono, tyle czemu zawsze 'kiepskie sędziowanie' musi być równoznaczne z ruchaniem Barcy?
0
ciekawe czy tomaszek cwiakala bedzie jutro spiewał o skandalu na niekorzysc Barcy
1
@F3DO jakie to ma znaczenie gdzie ukrainiec stał? Jezeli sfaulował to należy się karny (czy zaś faulował, nie wiem, gdyż w telewizji nie pokazali)
1
@Aragorn33 a czy nazywamy sie real madryt?
2
@Encore szkoda ze tomasz cwiakala nie stosowal tej samej retoryki wzgledem wybrykow ramosa czy casemiro :)
tzn. może stosował - ale nie dzielił się nią publicznie
1
@Cvzx apostoła?
0
musi być smutno Robertowi, ale wyjdzie mu te odpoczywanie na zdrowie :)
1
@agaFCB to zazdro, ja nawet gdy trzymam niski fat to i tak jest lipa
0
@agaFCB a brzuch LOL
0
@bartekvisca niestety nie
0
@Pawlak1992 u mnie bo mam na imie Daniel, 94 bo rocznik, isback bo dawno dawno temu miałem inne konto :) dosyc raczej łatwe do odszyfrowania niestety :X
0
@daniel32778 o proszę, muszę zatem poszukać głębiej
1
@alone49 tzn ja gram tylko sezony więc w sezonach jestem chyba w 8 lidze chyba że pytasz o coś innego xd
Okej, wieczorem jak się ogarnę ze wszystkim to będę dawał znaka - chyba że się nie ogarnę to wówczas wybacz.
Ale będziemy się jakoś łapać :)
0
@daniel32778 hmm to może to jakiś AI lub podobna? przeszukałem 3 strony google'a i widziałem tylko przerobioną fote w studio Champions League
0
ktoś chce dzisiaj przegrać w EAFC 26?
1
@ranger3120 eee, 0 nudesow z Eva :/
1
@paweldunajecfcb absolutnie nie
1
@esem91 która jest posiadaczką tych cyckow?
2
@ProMILs może nie pija kolagenu