0

@barcasempre wszystko się da jeżeli tylko dostatecznie mocno nie lubi się realu w którym przez lata grał Luis Enrique :)

1

@D10SLEO dobry system oceniający zawodnika powinien znacząco obniżyć notę Mendesowi za dwa faule na żółtą kartkę :)

0

@tbas

- nie powinno być karnego na Ferranie
- nie powinno być czerwieni dla FDJ
- powinna być druga żółta dla Mendesa

0

@ViscaelBarca2007 gdyby Mendes dostał czerwoną kartke to nie byłoby takiego spuszczania się nad tym PSG :)

Sędzia znowu nas wydymał w lidze mistrzów co oczywiście zostanie pominięte w mediach

1

@Luciano99 truuuuu

0

@PuszkinFan bez przesady, 19/21 punktów w lidze + wygrana z Newcastle + minimum remis z PSG przy założeniu że sędzia nie przekręca wyniku to nie są zle wyniki :)

0

@kuz ja nie widziałem dobrej powtórki z tego wydarzenia ale według 'ekspertów' karnego nie powinno być.

To co wiem na pewno to to że powinien wylecieć mendes.

0

@Barca_bwo z tego co mi wiadomo to w piłce nożnej liczy się wynik a nie podjazd. Wynik byłby minimum remisowy gdyby nie wydymał nas sędzia.

0

@kuz karny za faul na Ferranie? Jeżeli tak no to troche naciagany :) z czerwoną sie zgadzam 100%

0

@Barceloniarz987 przesadzasz, jakby sędzia dał czerwoną dla Mendesa to byłby minimum remis

0

@karol130197 gdyby sędzia nas nie przekręcił z brakiem kartki na Mendesa to może byśmy wyciągneli zwycięstwo :)

0

@BulaKG nono, tyle czemu zawsze 'kiepskie sędziowanie' musi być równoznaczne z ruchaniem Barcy?

0

ciekawe czy tomaszek cwiakala bedzie jutro spiewał o skandalu na niekorzysc Barcy

1

@F3DO jakie to ma znaczenie gdzie ukrainiec stał? Jezeli sfaulował to należy się karny (czy zaś faulował, nie wiem, gdyż w telewizji nie pokazali)

1

@Aragorn33 a czy nazywamy sie real madryt?

2

@Encore szkoda ze tomasz cwiakala nie stosowal tej samej retoryki wzgledem wybrykow ramosa czy casemiro :)

tzn. może stosował - ale nie dzielił się nią publicznie

1

@Cvzx apostoła?

0

musi być smutno Robertowi, ale wyjdzie mu te odpoczywanie na zdrowie :)

1

@agaFCB to zazdro, ja nawet gdy trzymam niski fat to i tak jest lipa

0

@agaFCB a brzuch LOL

0

@bartekvisca niestety nie

0

@Pawlak1992 u mnie bo mam na imie Daniel, 94 bo rocznik, isback bo dawno dawno temu miałem inne konto :) dosyc raczej łatwe do odszyfrowania niestety :X

0

@daniel32778 o proszę, muszę zatem poszukać głębiej

1

@alone49 tzn ja gram tylko sezony więc w sezonach jestem chyba w 8 lidze chyba że pytasz o coś innego xd

Okej, wieczorem jak się ogarnę ze wszystkim to będę dawał znaka - chyba że się nie ogarnę to wówczas wybacz.

Ale będziemy się jakoś łapać :)

0

@daniel32778 hmm to może to jakiś AI lub podobna? przeszukałem 3 strony google'a i widziałem tylko przerobioną fote w studio Champions League

0

ktoś chce dzisiaj przegrać w EAFC 26?

1

@ranger3120 eee, 0 nudesow z Eva :/

1

@paweldunajecfcb absolutnie nie

1

@esem91 która jest posiadaczką tych cyckow?

2

@ProMILs może nie pija kolagenu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?