0

@MesQueUnClub_87 okej, racja, choć o ile się nie mylę to Deco był dawniej agentem Raphinii więc jakiś wkład w przyjście Brazylijczyka bym mu zaliczył.

Dodatkowo, jako powód odejścia Alemany'ego wymieniało się chyba to że Deco i nie tylko Deco wtrącają się w "jego działke"

0

@MesQueUnClub_87 Deco jest słaby ale:
- czy to nie on "wymyślił" Raphinie? :)
- co byś wyczarował na jego miejscu, czyli mając tak ograniczone możliwości finansowe w klubie

Ruchów transferowych przez te kilka lat było sporo i jak dla mnie wszystkie poza Olmo solidnie się bronią (nie licze Roque bo według mediów odzyskaliśmy za niego $)

1

@PatrychoO no tak, ale ja jak mam złe relacje z szefem (a takowe miałem często, nie potrafię się z nimi ułożyc jakoś :)) to po prostu gdy mnie o szefa pytają inni to odpowiadam dyplomatycznie: jest OK lub unikam odpowiedzi.

Flick zaś w mediach mówi że jest mu fantastycznie.

Wiem że może być mu fantastycznie pomimo obecności Flicka i Deco a nie dzięki nim, lecz skoro jest mu dobrze to po co miałby odchodzić?

Zresztą, jakie on ma opcje?
- Emerytura -> na to jest za młody, trzyma się doskonale
- Objęcie reprezentacji -> nie ma szans
- Inny klub - jeżeli tak to jaki?

0

@Filipem na spokojnie, jest początek sezonu, jeszcze się może sytuacja odwrócić. Flick raptem kilka tygodni temu mówił że kocha tu być i że poprzedni sezon był jego najlepszym.

0

@Who_you_mam Xavi odchodził jako piłkarz a następnie chyba w wyborach popierał Laporte. Tak samo Iniesta i Pique.

Mam jednak słabą pamięć więc nie miej mi za złe jeżeli pisze z pamięci głupoty :)

0

@maroon można sobie wtedy wstrzyknąć dożylnie środek na wzwód, tak mi się wydaje. Poza tym można się podniecić czymś innym i już ze stojący członkiem wjechać w babcie

0

@MaŁolat Bernala nie ma co w ogóle liczyć, jego rola na ten moment w tym sezonie jest tak samo marginalna jak Dro czy Toniego.

Casado jest 3cim ŚP w układance Flicka tak jak Martin 2gim LO, Garcia 2gim PO a Christensen 3cim ŚO.

Poza pierwszymi rundami PK Barca nie ma komfortu sprawdzania piłkarzy na nieswoich pozycjach.

0

@Arkon nie jestem znawcą polityki ale na tyle na ile wiem i rozumiem to:
- z pisem zgadzam się 0/10 gospodarczo i 7/10 światopoglądowo
- z po zgadzam się 2/10 gospodarczo i 2/10 światpoglądowo

bliżej mi zatem do Kaczora niż Tuska, choć na żadną z tych partii bym nie zagłosował :)

0

@Lionel_Messi10 klasa mbappe


7

@Arkon bardzo ciężkie pytanie, numer 1 to chyba tusk (pis po jedno zło)

numer 2 kukiz

0

@LeoMessiiBarcaPepa zazdroszczę :)

1

@blakkudium oj dupa zimna

0

@LeoMessiiBarcaPepa ja tam jestem zwolennikiem 2 w 1. Jeżeli ktoś wypróżnia się jak kot to wtedy samo mycie spoko ale raczej u większości ludzi sporo kalu przed podtarciem zostaje przy otworze ;)

0

@addept 2 dni to za mało

0

@MaŁolat nie każdy ze spółki jest na poziomie wymaganym w la liga - ba, zdecydowana większość nie jest.

Nie liczę Christensena i Garcie jako pomocników z tego względu że w obecnej chwili mamy tylko 1 PO i 4 ŚO. To mało.

Nie tworzę sztucznych problemów lecz odnoszę się do aktualnej sytuacji.

Lada moment mamy el classico. Jeżeli postawisz na pomóc De Jong Casado Pedri i któryś z SP będzie wymagał zmiany to na prawdę chciałbyś by w tak ważnym meczu po roku nie grania wszedł Bernal? Nie mądrzej byłoby postawić na De Jong Pedri Fermin i mieć na ławce ogranego zmiennika?

Nie ma szans na to by Garcia / Christensen grał w pomocy gdyż obecnie mamy tylko 4 SO i 1 PO. Kounde / Araujo będzie potrzebować zmiany i kogo wówczas byś za nich wprowadził? Martina?

0

@Kubsoleon obydwoje chyba nic nie robią w pressingu, brałbym Haalanda bo zdaje się być lepszym team playerem - nie gra gwiazdy, nie robi chamskich fauli, nie wyzywa.

1

@Kapitan9 Bernal nie jest gotowy do grania 90 minut.

Stawiając razem De Jonga i Casado odbierasz sobie możliwość zmiany jednego z nich w trakcie meczu jeżeli zmęczyliby się, otrzymaliby kartkę, lub też doszłoby do kontuzji.

Póki Gavi nie wróci do zdrowia i Bernal nie wejdzie na 100% obroty to wątpie Flick nie wystawi w 11 jedenastce De Jong - Casado - Pedri

2

@Kapitan9 jak postawisz wyżej Pedriego to będziesz miał problem z obsadą ŚP :)

Zaraz wróci Fermin i Raphinia, przeżyjemy

1

@mordini123 jest dudek = nie ogladam

0

@Gall mimo wszystko jakby zagrał przez kolejne 10 lat w 5 turniejach i nawet nie wyszliby z grupy to dalej jest to 15 wiecej okazji na strzelanie bramek

1

@blakkudium był fajny chłopak dopóki nie przeszedł do realu

0

@Danny Gaucho jeżeli Norwegia zacznie grać na wszystkich euro i ms to why not

2

@Rewolucja123 nie ma co zwalać na short notice. Gamrot w żadnym momencie nie był najlepszym lekkim. Lekka jest bardzo mocna dywizja, Gamrot w wielu walkach wygląda na mniejszego od swoich przeciwników. Większe szanse miałby jakby zszedł do 66kg.

1

@Kubsoleon jeden kolega tak twierdził dzisiaj ale nicku nie pamiętam ;(

0

@CurryTheGoat30 no ale co to jest za pomysł żeby płacić 117 milionów za starego dziada, przecież za taką kasę mogliście kupić młodego skrzydłowego lub 9tke i mieć pożytek 10 lat

0

@CurryTheGoat30 odnośnie juve to cóż za kosmicznym debilizmem z ich strony był zakup 33 letniego ronaldo za 117 milionów…

3

@Frimpong podaj więcej detali

0

@escarabajo to widzisz, nie wiedziałem, myślałem że zajmują się zawodowo tylko graniem w piłkę nożną.

W dzisiejszych czasach działanie w tym samym okresie w tak różnych działalnościach to niezwykła rzadkość

0

@escarabajo piłkarze Izraela są zbrodniarzami? :O

0

@RichardWinters po pierwsze jeżeli chcesz wymieniać się komentarzami to odpuść sobie inwektywy.

Po drugie przed przerwą reprezentacyjną nie zagrał przez 6 tygodni ani minuty więc chyba racjonalne jest założenie że był wówczas kontuzjowany.

Czy uważasz że klub i piłkarz specjalnie przez 6 tygodni podawali że piłkarz ma kontuzje po to by nie jechał na kadrę?

Czy na prawdę nie widzisz różnicy w sytuacji a i b?

A) piłkarz gra mecz przed przerwą reprezentacyjną, nie gra w reprezentacji, gra mecz po przerwie reprezentacyjnej - tak jak przyznałem Inigo chciał odpocząć i celowo odpuścił powołanie

B) piłkarz nie gra przez półtorej miesiąca ani minuty, nie jedzie na reprezentacje po czym wraca do gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?