Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 okej, racja, choć o ile się nie mylę to Deco był dawniej agentem Raphinii więc jakiś wkład w przyjście Brazylijczyka bym mu zaliczył.
Dodatkowo, jako powód odejścia Alemany'ego wymieniało się chyba to że Deco i nie tylko Deco wtrącają się w "jego działke"
0
@MesQueUnClub_87 Deco jest słaby ale:
- czy to nie on "wymyślił" Raphinie? :)
- co byś wyczarował na jego miejscu, czyli mając tak ograniczone możliwości finansowe w klubie
Ruchów transferowych przez te kilka lat było sporo i jak dla mnie wszystkie poza Olmo solidnie się bronią (nie licze Roque bo według mediów odzyskaliśmy za niego $)
1
@PatrychoO no tak, ale ja jak mam złe relacje z szefem (a takowe miałem często, nie potrafię się z nimi ułożyc jakoś :)) to po prostu gdy mnie o szefa pytają inni to odpowiadam dyplomatycznie: jest OK lub unikam odpowiedzi.
Flick zaś w mediach mówi że jest mu fantastycznie.
Wiem że może być mu fantastycznie pomimo obecności Flicka i Deco a nie dzięki nim, lecz skoro jest mu dobrze to po co miałby odchodzić?
Zresztą, jakie on ma opcje?
- Emerytura -> na to jest za młody, trzyma się doskonale
- Objęcie reprezentacji -> nie ma szans
- Inny klub - jeżeli tak to jaki?
0
@Filipem na spokojnie, jest początek sezonu, jeszcze się może sytuacja odwrócić. Flick raptem kilka tygodni temu mówił że kocha tu być i że poprzedni sezon był jego najlepszym.
0
@Who_you_mam Xavi odchodził jako piłkarz a następnie chyba w wyborach popierał Laporte. Tak samo Iniesta i Pique.
Mam jednak słabą pamięć więc nie miej mi za złe jeżeli pisze z pamięci głupoty :)
0
@maroon można sobie wtedy wstrzyknąć dożylnie środek na wzwód, tak mi się wydaje. Poza tym można się podniecić czymś innym i już ze stojący członkiem wjechać w babcie
0
@MaŁolat Bernala nie ma co w ogóle liczyć, jego rola na ten moment w tym sezonie jest tak samo marginalna jak Dro czy Toniego.
Casado jest 3cim ŚP w układance Flicka tak jak Martin 2gim LO, Garcia 2gim PO a Christensen 3cim ŚO.
Poza pierwszymi rundami PK Barca nie ma komfortu sprawdzania piłkarzy na nieswoich pozycjach.
0
@Arkon nie jestem znawcą polityki ale na tyle na ile wiem i rozumiem to:
- z pisem zgadzam się 0/10 gospodarczo i 7/10 światopoglądowo
- z po zgadzam się 2/10 gospodarczo i 2/10 światpoglądowo
bliżej mi zatem do Kaczora niż Tuska, choć na żadną z tych partii bym nie zagłosował :)
0
@Lionel_Messi10 klasa mbappe
7
@Arkon bardzo ciężkie pytanie, numer 1 to chyba tusk (pis po jedno zło)
numer 2 kukiz
0
@LeoMessiiBarcaPepa zazdroszczę :)
1
@blakkudium oj dupa zimna
0
@LeoMessiiBarcaPepa ja tam jestem zwolennikiem 2 w 1. Jeżeli ktoś wypróżnia się jak kot to wtedy samo mycie spoko ale raczej u większości ludzi sporo kalu przed podtarciem zostaje przy otworze ;)
0
@addept 2 dni to za mało
0
@MaŁolat nie każdy ze spółki jest na poziomie wymaganym w la liga - ba, zdecydowana większość nie jest.
Nie liczę Christensena i Garcie jako pomocników z tego względu że w obecnej chwili mamy tylko 1 PO i 4 ŚO. To mało.
Nie tworzę sztucznych problemów lecz odnoszę się do aktualnej sytuacji.
Lada moment mamy el classico. Jeżeli postawisz na pomóc De Jong Casado Pedri i któryś z SP będzie wymagał zmiany to na prawdę chciałbyś by w tak ważnym meczu po roku nie grania wszedł Bernal? Nie mądrzej byłoby postawić na De Jong Pedri Fermin i mieć na ławce ogranego zmiennika?
Nie ma szans na to by Garcia / Christensen grał w pomocy gdyż obecnie mamy tylko 4 SO i 1 PO. Kounde / Araujo będzie potrzebować zmiany i kogo wówczas byś za nich wprowadził? Martina?
0
@Kubsoleon obydwoje chyba nic nie robią w pressingu, brałbym Haalanda bo zdaje się być lepszym team playerem - nie gra gwiazdy, nie robi chamskich fauli, nie wyzywa.
1
@Kapitan9 Bernal nie jest gotowy do grania 90 minut.
Stawiając razem De Jonga i Casado odbierasz sobie możliwość zmiany jednego z nich w trakcie meczu jeżeli zmęczyliby się, otrzymaliby kartkę, lub też doszłoby do kontuzji.
Póki Gavi nie wróci do zdrowia i Bernal nie wejdzie na 100% obroty to wątpie Flick nie wystawi w 11 jedenastce De Jong - Casado - Pedri
2
@Kapitan9 jak postawisz wyżej Pedriego to będziesz miał problem z obsadą ŚP :)
Zaraz wróci Fermin i Raphinia, przeżyjemy
1
@mordini123 jest dudek = nie ogladam
0
@Gall mimo wszystko jakby zagrał przez kolejne 10 lat w 5 turniejach i nawet nie wyszliby z grupy to dalej jest to 15 wiecej okazji na strzelanie bramek
1
@blakkudium był fajny chłopak dopóki nie przeszedł do realu
0
@Danny Gaucho jeżeli Norwegia zacznie grać na wszystkich euro i ms to why not
2
@Rewolucja123 nie ma co zwalać na short notice. Gamrot w żadnym momencie nie był najlepszym lekkim. Lekka jest bardzo mocna dywizja, Gamrot w wielu walkach wygląda na mniejszego od swoich przeciwników. Większe szanse miałby jakby zszedł do 66kg.
1
@Kubsoleon jeden kolega tak twierdził dzisiaj ale nicku nie pamiętam ;(
0
@CurryTheGoat30 no ale co to jest za pomysł żeby płacić 117 milionów za starego dziada, przecież za taką kasę mogliście kupić młodego skrzydłowego lub 9tke i mieć pożytek 10 lat
0
@CurryTheGoat30 odnośnie juve to cóż za kosmicznym debilizmem z ich strony był zakup 33 letniego ronaldo za 117 milionów…
3
@Frimpong podaj więcej detali
0
@escarabajo to widzisz, nie wiedziałem, myślałem że zajmują się zawodowo tylko graniem w piłkę nożną.
W dzisiejszych czasach działanie w tym samym okresie w tak różnych działalnościach to niezwykła rzadkość
0
@escarabajo piłkarze Izraela są zbrodniarzami? :O
0
@RichardWinters po pierwsze jeżeli chcesz wymieniać się komentarzami to odpuść sobie inwektywy.
Po drugie przed przerwą reprezentacyjną nie zagrał przez 6 tygodni ani minuty więc chyba racjonalne jest założenie że był wówczas kontuzjowany.
Czy uważasz że klub i piłkarz specjalnie przez 6 tygodni podawali że piłkarz ma kontuzje po to by nie jechał na kadrę?
Czy na prawdę nie widzisz różnicy w sytuacji a i b?
A) piłkarz gra mecz przed przerwą reprezentacyjną, nie gra w reprezentacji, gra mecz po przerwie reprezentacyjnej - tak jak przyznałem Inigo chciał odpocząć i celowo odpuścił powołanie
B) piłkarz nie gra przez półtorej miesiąca ani minuty, nie jedzie na reprezentacje po czym wraca do gry