0

@Kgorecki2500 nie chcesz być żołnierzem?

0

@usztafik co robisz zawodowo

1

@Kessie ciekawe czy Gilbert już wstał

0

Ciekawe kto jest najstarszy na la rambli, kiedyś był tutaj jakiś starszy obywatel USA, ale po którychś wyborach znikł, ja w tym roku 31, a Panowie i Panie?

1

@JimMorrisonFCB nie i staram się go unikać jak tylko mogę, niestety nie mogę go powstrzymać gdyż jestem zwykłym, prostym człowiekiem

Edit: Dokładnie! :D

0

@JimMorrisonFCB prawdziwe zło rozpętało się w 6 marca 1902 i trwa do teraz

0

@Trojanek23 najlepsze lata w historii świata to był przedział 1899 - 1902, od 1902 wszystko zaczęło się pieprzyć

1

@FCBparasiempre ten wpis trochę mylący bo według tej strony do której dałeś link sevilla zdobyła LE 6 razy a Ty piszesz tylko o roku 2014

0

@gumaz o ja, co za koszmar, ciekawe czy przy takim poziomie bólu zemdlał czy pozostał przytomny

0

@derus niby to wiem ale mimo wszystko jak widzę że kolega z zespołu awansuje to automatycznie też tego chce

0

@KichuBlaugrana zgadzam się, ale można trzymać na głupiej lokacie lub w bezpiecznej inwestycje typu obligacje państwowe i wtedy zamiast tych 2 milionów wystarczy mniej

0

@Safrani sporo tego :)

1

@Safrani jakie jeszcze Hobby? Może mnie zainspirujesz, bo dusza turysty jeszcze sie we mnie nie urodzila, moze to przychodzi z wiekiem u niektorych

0

@KichuBlaugrana 7-8k miesięcznie oszczędzać to już bardzo dużo, większość ludzi nawet tyle nie zarabia. Cieszy mnie fakt że dużo tutaj osób oszczędza, mam nadzieję że będziemy mieli warunki (zdrowie i bezpieczeństwo) by następnie móc pokorzystać z owoców naszej pracy :)

0

@derus Dzięki, mam taką nadzieję, chociaż zdaję sobie sprawę że ciezko będzie odpuścić.

Jest też presja społeczeństwa, widząc że ludzie z boku zarabiają więcej / są na wyższym stanowisku jest potrzeba gonienia ich wyników

0

@Flyingbetoniarka no to jest kozak opcja :D

0

@July_6_BcN zazdroszczę, Warszawa na dzień dobry daje więcej możliwości niż małe miasta

1

@Safrani gratuluję Safrani, jakie plany zatem na za dwa lata? Turystyka czy w inny sposób chcesz spędzać wolny czas? :)

0

@maroon dobre dobre :D

1

@lucca87 właśnie to czy lubi się swoją pracę jest kluczowe, jak się lubi tak jak Ty to nie ma powodu by ją rzucać :)

1

@pt9 to prawda, tylko się cieszyć że rodzice byli w stanie wam zapewnić fajniejszy start.

Ja „dorabiam” się sam ale nigdy nie zależało mi na ekskluzywnym życiu dzięki czemu jestem w stanie powoli budować małą poduszkę finansową.

0

@July_6_BcN jesteś z Warszawy czy na studia tam wyjechałaś?

1

@comtedurgell też rzuciłem palenie, alkohol sporadycznie dla relaksu :) powodzenia!

14

@fejkenq a może @Kessie od @July_6_BcN ? :)

0

@pt9 elegancko, życze powodzenia. 36 lat i być w tak dobrym położeniu jak piszesz to rzadkość, musiałeś podjąć dobre decyzje zawodowe za młodu ;)

1

@Gary Może zatem pół etatu po przekroczeniu pewnego wieku jest złotym półśrodkiem?

1

@derus jestem zwykłym pracownikiem korpo - jeden z amerykańskich banków które mają oddział w PL.

Póki co na papierze jestem sam - nie dzielę z nikim majątku.

Kilka lat temu miałem nadzieję na możliwość przejścia na emeryturę w wieku 40 lat.

Teraz mając 31 myślę że przynajmniej do 45tki będę musiał pracować na cały etat, później chciałbym pół etatu choć wątpie by firma spoglądała na to przychylnie.

Na pewno nie chcę spędzać w pracy tak wiele godzin jak teraz, bo obecnie mało mam z życia niestety :)

0

@July_6_BcN a hajsowo nie bardziej opłaca się zajmować sprawami karnymi? Czy $ i tu i tu można robić podobny?

1

@derus rozumiem, powodzenia :)

1

@RoberDzik to jest w ogóle zabawne że my tych piłkarzy jak figo, vinicius, pepe czy ramos bardzo nie lubimy a piłkarze Barcy normalnie się z nimi ziomkują, heheszki, żółwiki itp itd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?