Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Traba727 https://www.fcbarca.com/128817-real-madryt-otrzymal-100-karnych-wiecej-na-swoja-korzysc-niz-barcelona.html
starczy?
0
@626 tam nie będzie przesytu topowych zawodników, bo to nie jest 4ka sp tylko piłkarze którzy zagrają zarówno na sp jak i na ataku ;)
0
@626 piłkarz który ma ważny kontrakt nic nie ma do gadania, poza tym ja póki co nie widzę powodu dla którego miałby nie chcieć grać w realu
1
@norbi77 trzeba zadać sobie pytanie czemu FC Barcelona nic z tym nie robi :)
real nigdy nie pozwoliłby sobie na takie traktowanie
0
Spokojnie (calma) dopiero 10 minut za nami
0
@626 ale Paz nie ma nic do gadania bo real może go wykupić za 10 milionów co na 100% zrobi :) bellingham, mastuanono, paz, guller to nie jest nadmiar gdyż zawsze ktoś złapie kontuzje plus przynajmniej trójka z nich może grać zarówno w pomocy jak i w ataku
0
@626 siedzi bo dopiero wrócił po długiej przerwie.
Dla wszystkich znajdzie się miejsce, sezon dłuuugi, meczy od groma
0
@Arkon cóż, jak zawsze są plusy dodatnie i plusy ujemne.
Mecze Premier League są dla mnie bardziej odprężające bo nie niosą dla mnie żadnego emocjonalnego ładunku (chyba że kupon w grze :D)
Uważam też że sędziowanie jest lepsze niż w la lidze (choć też nie idealne).
Definitywnie w Premier League sędziowie mylą się z korzyścią i stratą dla każdej drużyny (pewnie fani któregoś klubów PL mają inne zdanie) podczas gdy w Hiszpanii real jest zdecydowanie największym beneficjentem pomyłek sędziowskich.
Osobiście preferuję godziny rozgrywania meczów w Hiszpanii i nie rozumiem dlaczego w Anglii potrafi lecieć 5 meczy w tym samym czasie - według mnie to nieekonomiczne podejście ze strony ligi.
Uważam też że kluby w Anglii głupio przepalają pieniądze - dysponując takim budżetem powinni absolutnie dominować w Europie podczas gdy Niemcy, Włochy, Hiszpania i Francja nie osiągają dużo gorszych wyników w LM, LE, LK - w top 10 złotej piłki tylko 2 piłkarzy z ligi angielskiej.
0
@Nightraider trudno się nie zgodzić
1
jak oglądam mecze PL to mam wrażenie jakby boiska były tam 1.5 większe niż te w la lidze lub jakbym oglądał inny sport. Zupełnie inny styl gry niż w hiszpanii (wiem, nie odkryłem Ameryki :))
1
@urbipl nawet nie porozmawia i nie wytłumaczy Gerardowi tylko ucieka do szatni :D
3
Ogólnie tooooo… przygoda Messiego z Barca nie powinna skończyć się tak szybko.
Jestem pewnie w mniejszości i za odejście Messiego winie również Argentyńczyka jednak mimo wszystko przez wzgląd na fakt że Laporta w wyborach zarzekał się że przedłuży kontrakt z Leo mam nadzieję że przegra w kolejnych wyborach.
Obietnice wyborcze należy spełniać
1
@Chada ma dużo jeżeli wnikniesz głębiej.
Mecze realu z Getafe wyglądają jak mecze towarzyskie. Getafe nie walczy o wygraną, nie naciska realu, liczy na najmniejszy wymiar kary.
Nie doświadczysz tam brutalnych fauli i gry na czas która jest znakiem rozpoznawczym tej drużyny :)
Jestem pewny że ten jeden mecz o którym wspomniałeś miał miejsce wtedy gdy real nie potrzebował wygranej (albo mial dużą przewagę puntów nad nami albo już zapewnione mistrzostwo) a punktów potrzebowało getafe.
0
@Chada okej a ile z tych 10 spotkań Getafe chociaż zremisowało?
0
@BORO_12 cóż, według mnie nie :)
Barca chce po prostu zachować pewną kontrole, chociażby po to by, jeżeli Virgil odpali, móc go odkupić i sprzedać drożej.
Poniższe stwierdzenie do którego odnosiłem się w pierwszym komentarzu to dla mnie gdybanie z bardzo małym prawdopodobieństwem urzeczywistnienia się
"Może jeszcze sobie ogarniemy te skrzydła po kosztach chociaż do rotacji."
0
@Eklerek jak to? :D
1
@Jakchcesz jooo pezet kocik
4
kurdebele ten syn Diego Simeone potrafi grac
0
@norbi77 a tak w dwóch słowach to czemu burak (nie oglądałem dokumentu i nie znam tematu)
0
@BORO_12 gdyż to standard w przypadku sprzedaży młodych, utalentowanych piłkarzy, nie świadczy to jednak o tym że jest obecnie brany pod uwagę jako transfer
0
@Pomimo27 no nie sądze. Ratował i ratuje nam dupe regularnie
2
@marcin62 Casado mniami asysta
2
o kurde dawno nie widziałem żeby bramkarz miał ocene 9.1 :O (mecz Atletico)
0
@Gall to prawda, ale nawet w klubie dziwne że "starszyzna" typu Christensen czy Lewy nie powie Yamalowi że pokazywanie gaci nie jest cool :)
0
@Messibestplayerintheworld Balde i Martin to też nie jest najwyższy światowy poziom.
Dużo tych pozycji do wzmocnienia i w sumie ciężko stwierdzić która powinna być potraktowana z najwyższym priorytetem.
Myślę że najpierw zarząd kupi 9tke / LS bo zbliżają się wybory i potrzebują głośnego nazwiska
0
@joloskyy jeżeli tworzysz system premi i kar to pracownicy się bardziej starają.
Lidze powinno zależeć na tym by poziom sędziowania był jak najwyższy, widząc więc że obecnie mecze sędziowane są żenująco niesprawiedliwi powinni wprowadzać jakieś zmiany.
Ja w poprzednim wpisie podałem trzy, łatwe do wprowadzenia zmiany które według mnie zmniejszyłyby ilość błędów :)
0
@BORO_12 Według kogo jest brany pod uwagę jako transfer? Nigdzie nie trafiłem na taką informację. Wątpie żeby po 2 miesiącach od sprzedaży ktoś myślał o powrocie Jana.
0
@Eklerek jakim cudem on nie widzi że to co robi jest skrajnie głupie :D
1
@Messibestplayerintheworld no ja bym tak ułożył ranking naszych ŚO pod kątem szybkości i siły:
- Araujo
- Christensen
- Garcia
- Cubarsi
Według mnie numerem jeden na ŚO powinien być u nas Christensen.
Przeciwko autobusom powinien grać Garcia ze względu na jego umiejętność odnalezienia się w ataku + najlepszy przegląd pola.
Drugi ŚO - nie potrafię jasno wskazać czy Araujo czy Cubarsi. Araujo to okrutnie tykająca bomba, ale też od dawna nie grał regularnie. Grom wie czy gdyby zaczął grać co tydzień to czy nie wróciłby do najlepszej dyspozycji.
No i też pytanie czy w obliczu słabej formy Kounde Flick nie będzie wolał ustawić Garcii na PO.
0
@Messibestplayerintheworld przede wszystkim jest wolny.
Przy naszej wysokiej linii obrony moglibyśmy sobie pozwolić na wolnego ŚO gdyby obrona perfekcyjnie trzymała linię spalonego, po utracie Inigo nie potrafimy tego robić.
Poza tym jest słaby fizycznie, łatwo go przepchać.
Dodatkowo nie mamy zmiennika dla Kounde na PO więc przy obecnej kiepskiej sytuacji kadrowej lepiej będzie jeżeli Kounde i Garcia wymieniali się na tej pozycji.