1

@RivaldoVitorBorba kupiłbym najtaniej jak się da, jeżeli nówka i na gwarancji to nie widzę zagrożenia :)

0

@Messibestplayerintheworld ja mam naprawdę bardzo słabą pamięć ale nie aż tak żeby zapomnieć przez kogo Sevilla otrzymała karnego na 1-0.

Wiem że ten karny nie powinien zostać odgwizdany ale Araujo nie urodził się wczoraj i powinien wiedzieć że sędziowie szukają przeciwko Barcelonie byle pretekstu do podyktowania karnego :)

1

@RivaldoVitorBorba co do pierwszego nie wiem ale co do drugiego to niezależnie od odpowiedzi jakie otrzymasz na la rambli przed sprzedażą upewnij się pytając o to sprzedającego (miej poświadczenie w formie tekstowej, np. maila a nie tylko ustne np. telefonicznie :))

1

@Faro wielokrotnie Lewego lepszy

1

@koz_yo @Messibestplayerintheworld @Patinka353 o kurde la rambla dojrzewa, brawo chłopaki, trzeba zagubionym przedstawiać rzeczywistość taką jaką jest, choć w przypadku @AmigoBlancos myślę że jest za późno, ale mam nadzieję się mylić :)

0

@betonito też tak uważam i wolałbym żeby przyszedł Guler no ale niestety :/

5

@Tabaluga37 pamiętaj że Guler miał przyjść przed Olmo. Gdyby przyszedł Turek, nie byłoby transferu Daniego :)

1

@fart chciał do nas, jego otoczenie osobiście rozmawiało z Deco który poleciał do Turcji. W ostatniej chwili wjechał real i nas wydymał :)

0

@APTAPT szkoda że turek postanowił nas wyruchać i pójść do madrytu ;/

1

@Andi18 oby zatem tak było :)

1

@Andi18 a pamiętasz jakikolwiek mecz za Flicka w którym się cofnęliśmy? Ja niestety nie, ale naprawdę mam gównianą pamięć, to mój słaby punkt

0

@Nazio_87 pożycz samochód i dom

0

@Andi18 chciałbym być takim optymistą, według mnie wtopimy ten mecz - nasza obrona na ten moment jest katastrofalna.

1

@Andi18 to z tym robie że zdrowiej jest wyrzucić z siebie emocje niż kisić je w sobie :)

0

@Andi18 sorry ale pierdolisz głupoty.

Liga jest i zawsze była wyrównana.

W momencie gdy sędziowie co chwila ratują real zabija to zdrową, względnie sprawiedliwą rywalizację którą kibice (Barcy) mają prawo oczekiwać

0

@SigmaBoyEssaYamal a na to co powiesz


0

@Traba727 trudno jest zachować kulturę w sytuacji gdy rozmówca ma spaczony pogląd na piłkę nożną.


0

@Jonyx już? przecież tak jest od zawsze chłopie

1

@Romario87 według kibiców realu tak

1

@ZwyklyKibicBarcy04 no to już sie naoglądałeś :)

0

@daniel32778 XDXDD

0

@Gitarkafcb gulerem? bez jaj

1

@pride1899 ano tak, masz racje! Widzisz, mi bardziej wzrok przykuło popchnięcie militao.

1

@Andi18 no widzisz, a ja słyszałem :)

0

@bartekvisca @Sysia11 Sysia nie pisz takich debilizmów plz. real może wykupić go za 10 milionów i nie ma nawet promila szansy by nie skorzystali z tej możliwości

0

@kuz nom a i tak każdy kibic realu (i duża część kibiców Barcy) powie Ci że real to najlepszy i największy klub gdzie odkąd oglądam piłke (05/06) nie było sezonu w którym dominowaliby (nie mylić z wygrywaniem) na boiskach w Hiszpanii i w Europie

4




mylę się czy żaden piłkarz Barcy nie odważyłby się na takie popchnięcie rywala w polu karnym?

0

@Sysia11 jakich czasow dozylem zeby na forum Barcy podniecano sie madrylem ;(

0

@Cobra303 nie nie do końca, bellingham w formie daje niewiele mniej niż mbappe

0

@Traba727 nawet gdyby real miał tych 1000 karnych więcej to i tak byś bronił swojej tezy. Dalsza dyskusja nie ma sensu gdyż sprowadzasz Barcelone do roli pizdokleszczy podczas gdy jest to drużyna przynajmniej na takim samym poziomie co real madryt.

Trudno by było żeby Barca zdobyła lige tyle samo co real w sytuacji gdy nawet w dzisiejszych czasach, przy milionach odbiorców i nowoczesnej technologi real dalej ma przywilej strzelania goli ręką i otrzymywania wymyślonych karnych podczas gdy Barcy sędziowie zabierają prawidłowo strzelone gole :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?