Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld nie no Eric sie nie nadaje na SO na powaznego przeciwnika
0
@FCB24 Lewy w Bayernie dalej ładowałby hurtowo bramki, inna, słabsza liga w której Bayern ma ogromną przewage nad resztą
0
@BORO_12 okej, nie zmienia to jednak faktu iż Jan jest obecnie zawodnikiem Mallorci.
Mallorca go kupiła a nie wypożyczyła w związku z czym uważam za rozsądne nie branie go pod uwagę przy dyskusjach o przyszłej kadrze Barcelony.
0
@Traba727 myślę że nie pomylę się stwierdzając że przy niewielkim zaokrągleniu real i Barcelona tworzą sobie podobną ilość okazji w polu karnym (czy jak wolisz to ująć, spędzają czasu w polu karnym) i podobną ilość okazji mają ich rywale, więc można spodziewać się że bilans karnych dla obu drużyn będzie podobny, podczas gdy obecnie mamy 3-0 na korzyść realu.
2
@Stinger_ na obronę united można tylko wziąć pod uwagę dużo młodszy wiek Benjamina więc mają jakieś szanse na częściowe odzyskanie hajsu (choć jak dla mnie to niech gniją wiecznie po tym jak postanowili za schodzącego z formy casemiro dać realowi 70 mln)
0
@Eklerek w lidze hiszpańskiej albo nie ma takich wariatów albo drużyna przeciwna nie daje tyle miejsca na strzał
0
@Azi ajjj, odpisałem nie na ten komentarz co chciałem
0
@BORO_12 nie znamy szczegółów co do opcji odkupu (no chyba ze Ty znasz to je podaj) dlatego ja takich zawodników jak Fati, Virgili, Torre nie biorę pod uwagę jeżeli chodzi o przyszłą kadrę Barcy.
0
@Azi remis biere w ciemno przy obecnej sytuacji kadrowej ale myslę że będzie w plecy, po prostu nie mamy kim grać.
No chyba że Ferran i Raphinia będą 100% gotowi na niedziele
2
@Luciano99 uczta
3
@gumaz szczerze mówiąc chyba nawet na ulicy bym ich nie poznał
0
@Frimpong mnie to zastanawia czemu angielskie drużyny mając tyle siana kupują takich kasztanów na 9tke.
Mając tyle siana czemu nikt nie kupi Osimhena czy Lautaro tylko biorą jakichś średniaków.
1
@Lionel_Messi10 raptem 2 tygodnie temu spartolił nam mecz z Sevillą, w jedna i w drugą strone jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Niech gra jak w 1 sezonie w Barcy to będzie można można traktować go jako wartość dodaną do zespołu
0
oj chyba nie wypali Arsenalowi z tym Gyokeresem
0
@TaughtMule should Lewandowski be Araujo’s backup?
0
@joloskyy przy tak ogromnym błędzie jaki zrobił dzisiaj Var sędziowie będący na varze powinni zostać zawieszeni, na przykład na 2 kolejki.
Dodatkowo można by wprowadzić system ocen za cały sezon. Trójką sędziów z najniższą oceną spadałaby do niższej ligi a trzech najlepszych z sędziów w drugiej lidze awansowaloby.
Dodatkowo wprowadzenie varu na życzenie trenera - np 2 razy na mecz. Tak jak ma to miejsce chociażby w siatkówce
0
@ViscaelBarca2007 Barca na chwilę obecną też ma problemy z FFP więc ja Jana nie biorę w ogóle pod uwagę. Co innego Fort czy Penia którzy wrócą na 100% za rok :)
0
@fafera przed Varem bylo jeszcze gorzej.
Dopóki sędziowie będą bezkarni żadna technologia nie uzdrowi piłki
0
@ViscaelBarca2007 no jak sobie powiedzmy Mallorca zażyczy 50 milionow (tak sobie z dupy rzuciłem kwotę, Mallorca też może to zrobić) to wcale Jan nie wróci ;). Ja tam go nie wliczam, tak samo jak nie liczę Fatiego którego Monaco wykupi za te śmieszne 12-15 milionów.
1
@graco14 gorzej jeżeli będzie :)
1
@ViscaelBarca2007 przecież Virgili poszedł na sprzedaż a nie wypożyczenie więc nie ma sensu w jakikolwiek sposób go wiązać z Barca w przyszłości :)
0
@MessiForeverTheBest nie chce bronić @Faro bo to chłop piszący na emocjach a nie głębszej analizie ale jeden mecz nie sprawia że któryś jest lepszy od drugiego ;)
0
@heniusss no głupie to totalnie xd
Może za x lat wyplynie info że Yamal jest bi (chociaż muzułmanie chyba nie moga)
0
@Ronin47 I kto miałby się ścigać z Mbappe?
Tutaj najmądrzej byłoby postawić na parę Araujo - Christensen ale z nieznanych przyczyn Duńczyk nie jest ulubieńcem Flicka
0
@Traba727 po to że sam bilans karnych dla danej drużyny nie daje pełnego obrazu, zakrzywia rzeczywistość.
Każdy myślący człowiek widzi różnice w bilansie 3:0 względem bilansu 2:2 :)
0
@Janas11224 inteligencji boiskowej mu od tego gola nie przybędzie a niestety brakuje mu umiejętności cwaniakowania. W Anglii by się odnalazł, tam szybkie nogi i siła to najważniejsze atuty obrońcy
0
@buglikos i 2 tygodnie temu możliwe że tyle samo zabrał :))
0
Już się nie mogę doczekać braku reakcji Barcelony na kolejną w tym miesiącu (tym razem nieudana) próbę wyruchania nas przez sędziego :)
1
@Cvzx no kurde w koncu legenda United
1
Flick „nie rozmawiamy o sędziach”
A właśnie że o sędziach trzeba rozmawiać, kiedy w Barcelonie się kurwa tego naucza