0

@D10SLEO o proszę w Polsce rośnie nam nowy Guardiola

0

@Eto'o9 R10 jeżeli Ci nigdy nie zamknął to krótko piłeczkę oglądasz :)

Jak wszedł do 1 składu Barcy to przepięknie czyścił dzięki swojej sile i szybkości

0

@Cules69 a kogo miałby wpuścić

0

@Cules69 był Guiu ale wybrał $$$

0

@masa11 nom, za xaviego też sędziowie nie gwizdali nam oczywistych karnych

0

@Cules69 no ale debilizmem jest pisanie że gra źle bo trafił w poprzeczkę a gdyby trafił 5 centymetrów niżej to byłby wychwalany.

Przy odrobinie więcej SZCZĘŚCIA Rashford miałby dzisiaj dwie bramki i wywalczonego karnego, czego więcej chcieć od napastnika

0

@kanver_ kierując się tą logiką minimum 1/2 lig mistrzów zdobytych przez real to za dużo

0

@Cules69 rashford dzisiaj gra super.

Świetnie wybiegł przy podaniu Rooneya. Tutaj nie miał czasu na przycelowanie. Pech sprawił że nie skończyło się to golem.

Świetnie strzelił z wolnego.

Wywalczył karnego którego sędzia postanowił nie odgwizdać.

Dodatkowo kilka innych groźnych strzałów

0

@Traba727 a jaki bilans karne dla vs karne przeciw geniuszu

5

Barca też daje się dymac sędziemu przez to że nie wywiera presji na arbitra. real by tej sytuacji nie odpuścił, vinicius nie wstałby z boiska choćby przez 10 minut dopóki sędzia nie odgwizdałby karnego.

0

@VegetaPolska to idź do okulisty albo wylecz się z madrytyzmu

3

Jakim cudem tu nie ma karnego?

0

@FCB24 prędzej where :p

1

@Konradowskyy jakie mamy teraz grają? Podaj linka

1

@blakkudium piękny jesteś, nie zmieniaj się

0

@michal26 De Jong to bardziej SP, on sobie nie radzi jako SPD

1

No oczom nie wierzę gdy widzę De Jonga w polu karnym, chyba efekt Koemana po przerwie na repke

1

@PIWOSZ89 reka jak vinicius

0

@FLYP Yamal i Raphinia też :)

0

@Miszcz Textu FCB Barca też się odpaliła sprzed 2 lat na Girone :D

0

@juarez a te nudesy z nią i foty jak ciągnie beniza to jest fake czy nie fake

0

@Peniu w sumie to nie, mało?

0

@pt9 przesadzasz.

Kounde jest bardziej PO niż SO i jego dawne widzimisię tego nie zmienia.

Gdyby Cubarsi był bez formy od roku to z samym Inigo nie wygralibyśmy 4/4 meczy z realem i nie dotarlibyśmy do 1/2 LM. Cuba był praktycznie cały sezon zdrowy i grał w wszystkich ważnych meczach.

Z Balde zgoda, on jakiś mało skoordynowany jest w ataku, może nie potrafi używać drugiej nogi i to jest tego przyczyna.

Z De Jongiem zgoda.

Casado jest dobrym piłkarzem ale nie wybitnym. Idealny jako pierwszy zmiennik w pomocy i taka byłaby jego rola gdyby nie kontuzje.

Rashford to jest totalny kot kiedy jest w formie, przy czym w United poza Bruno każdy gra gunwo ;)

Joan Garcia, Kounde, Fermin to też materiał na półfinał LM. Pewnie sie nie zgodzisz z Ferminem ale nie ma drużyny która ma 11tke złożona z wybitnych piłkarzy

0

@Katalonik97 nosz przecież mielibyśmy finał z taką samą linią obrony gdyby nie błędy sędziowskie marciniaka, więc jak widać da się

0

@L4ngusta była okazja na Taha ale niestety nie ma przestrzeni na rejestrację :)

0

@xavi890 no on się na so nie nadaje, już chyba lepiej byłoby żeby Garcia grał na PO a Kounde na SO skoro Flick chce ich obojga na boisku

0

@SinMistico no parę niedociągnięć jest

0

@Michall99 Po co psuć sobie sobotę

0

@damianex10 a można było mieć Taha za darmo gdyby nie Tebasowe zasady ;(

1

@tbas oj to będzie kacyk jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?