Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO o proszę w Polsce rośnie nam nowy Guardiola
0
@Eto'o9 R10 jeżeli Ci nigdy nie zamknął to krótko piłeczkę oglądasz :)
Jak wszedł do 1 składu Barcy to przepięknie czyścił dzięki swojej sile i szybkości
0
@Cules69 a kogo miałby wpuścić
0
@Cules69 był Guiu ale wybrał $$$
0
@masa11 nom, za xaviego też sędziowie nie gwizdali nam oczywistych karnych
0
@Cules69 no ale debilizmem jest pisanie że gra źle bo trafił w poprzeczkę a gdyby trafił 5 centymetrów niżej to byłby wychwalany.
Przy odrobinie więcej SZCZĘŚCIA Rashford miałby dzisiaj dwie bramki i wywalczonego karnego, czego więcej chcieć od napastnika
0
@kanver_ kierując się tą logiką minimum 1/2 lig mistrzów zdobytych przez real to za dużo
0
@Cules69 rashford dzisiaj gra super.
Świetnie wybiegł przy podaniu Rooneya. Tutaj nie miał czasu na przycelowanie. Pech sprawił że nie skończyło się to golem.
Świetnie strzelił z wolnego.
Wywalczył karnego którego sędzia postanowił nie odgwizdać.
Dodatkowo kilka innych groźnych strzałów
0
@Traba727 a jaki bilans karne dla vs karne przeciw geniuszu
5
Barca też daje się dymac sędziemu przez to że nie wywiera presji na arbitra. real by tej sytuacji nie odpuścił, vinicius nie wstałby z boiska choćby przez 10 minut dopóki sędzia nie odgwizdałby karnego.
0
@VegetaPolska to idź do okulisty albo wylecz się z madrytyzmu
3
Jakim cudem tu nie ma karnego?
0
@FCB24 prędzej where :p
1
@Konradowskyy jakie mamy teraz grają? Podaj linka
1
@blakkudium piękny jesteś, nie zmieniaj się
0
@michal26 De Jong to bardziej SP, on sobie nie radzi jako SPD
1
No oczom nie wierzę gdy widzę De Jonga w polu karnym, chyba efekt Koemana po przerwie na repke
1
@PIWOSZ89 reka jak vinicius
0
@FLYP Yamal i Raphinia też :)
0
@Miszcz Textu FCB Barca też się odpaliła sprzed 2 lat na Girone :D
0
@juarez a te nudesy z nią i foty jak ciągnie beniza to jest fake czy nie fake
0
@Peniu w sumie to nie, mało?
0
@pt9 przesadzasz.
Kounde jest bardziej PO niż SO i jego dawne widzimisię tego nie zmienia.
Gdyby Cubarsi był bez formy od roku to z samym Inigo nie wygralibyśmy 4/4 meczy z realem i nie dotarlibyśmy do 1/2 LM. Cuba był praktycznie cały sezon zdrowy i grał w wszystkich ważnych meczach.
Z Balde zgoda, on jakiś mało skoordynowany jest w ataku, może nie potrafi używać drugiej nogi i to jest tego przyczyna.
Z De Jongiem zgoda.
Casado jest dobrym piłkarzem ale nie wybitnym. Idealny jako pierwszy zmiennik w pomocy i taka byłaby jego rola gdyby nie kontuzje.
Rashford to jest totalny kot kiedy jest w formie, przy czym w United poza Bruno każdy gra gunwo ;)
Joan Garcia, Kounde, Fermin to też materiał na półfinał LM. Pewnie sie nie zgodzisz z Ferminem ale nie ma drużyny która ma 11tke złożona z wybitnych piłkarzy
0
@Katalonik97 nosz przecież mielibyśmy finał z taką samą linią obrony gdyby nie błędy sędziowskie marciniaka, więc jak widać da się
0
@L4ngusta była okazja na Taha ale niestety nie ma przestrzeni na rejestrację :)
0
@xavi890 no on się na so nie nadaje, już chyba lepiej byłoby żeby Garcia grał na PO a Kounde na SO skoro Flick chce ich obojga na boisku
0
@SinMistico no parę niedociągnięć jest
0
@Michall99 Po co psuć sobie sobotę
0
@damianex10 a można było mieć Taha za darmo gdyby nie Tebasowe zasady ;(
1
@tbas oj to będzie kacyk jutro