Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@SelloutCrowd ja mam takie samo zdanie jak cytowany przez Ciebie typ.
Dobrych meczy Lewandowski miał bardzo dużo ale wybitnych miał myśle maksymalnie 15.
I szczerze mówiąc nie jest to zły wynik, słowo „wybitny” z definicji świadczy o czymś rzadkim, godnym zapamiętania.
Ja pamiętam na przykład dwie bramki z realem z ciężkich, dynamicznych sytuacji które walnął Lewy w ciężkim dla Barcy momencie meczu.
Pamietam jak chyba w 1 sezonie walczył super w meczu z Interem utrzymując nas przy życiu - niestety Pique wszystko spieprzył wtedy.
W poprzednim sezonie strzelił bodaj kontaktowego, z ultra ciężkiej sytuacji w meczu z Atletico.
No więc, jest bardzo mało 9tek które w sezonie dadzą więcej niż 5 wybitnych meczów. Klasyczna 9tka nie zagra wybitnie jeżeli nie dostanie podań, a pamiętasz jak minimalistycznie graliśmy w drugim sezonie Xaviego
2
@mmaciass jasne, rozumiem, ja mam to szczęście w nieszczęściu że jadę wolno, nie lubię cisnąć na drodze :D
3
@mmaciass ale to co zrobiłeś
0
@MOLESTA nie zgodzę się, można przecież byłoby robić transakcje z sprzedażą i odkupieniem, czyli sprzedajemy wam np. Fatiego za 20 milionów ale musimy go odkupić za rok ;)
0
100% zakaz transferowy w celu uzdrowienia piłeczki - jesteście za czy przeciw
0
@Dawid66 wolniej płynie gdy kochana Barcunia musi dowieźć wynik a czas zatrzymuje sie gdy real goni wynik ;(
0
@Frimpong gówno z miodem
1
@fart ja też kibicuje tylko jednej i mocno nie lubię też jednej, nie muszę wskazywać której :D
Reszta drużyn jest mi prawie obojętna, ale jeżeli już miałbym wskazywać kogo bardziej lubie / nie lubie w Serie A to z wielkich drużyn najbliżej mi do AC Milan a najdalej do Interu.
Do Juve zarzut z ostatnich lat to właśnie ten transfer ronaldo, mogli idioci za ten hajs kupić naprawde top młodego grajka a nie starzejącego się dziada.
1
@Filipem dlatego musimy filtrować te niusy zdrowym rozsądkiem :)
1
@Bykunn kurcze, współczuje, mam nadzieję że jakoś Ciebie "naprawią" w taki lub inny sposób, w końcu medycyna w ostatnich latach mocno poszła do przodu, może są jakieś specjalne diety, leki czy inne terapie
1
@fart spoko, jak tam wolisz, ja kibicuje Barcy ale nic mi nie przeszkadza na przykład taki Villareal czy Real Sociedad
Myślałem że może Milan ma na koncie jakąś grubą aferę która mi umknęła :)
1
@fart no właśnie dla mnie musi byc powód, nie mam tak że nie lubię klubu "bo tak o"
AC Milan mi nigdy niczym nie podpadł - albo też moja kiepska pamięć wymazała jakieś zdarzenie
0
@fart okej ale podaj jakiś konkretny argument plz. Nie sledze na codzień włoskiej piłki i nie znam wszystkich niuansów
1
@fart operacje za friko to prędzej perez (bo to niestety ogarnięty boss) lubi niż Laporta
2
@fart walić juve za ich podarowane realowi 117 milionów za schyłkowego ronaldo
Ac Milan to chyba jedyny porządny klub we Włoszech. Chyba że coś umknęło mojej pamięci to wyprowadz(cie) mnie z błędu
0
@Bykunn kurczę ale to od zawsze miałeś jakieś słabe nerki czy nagle coś Ci się z nimi stało?
1
@Bykunn przeszczep to mi się kojarzy z rakiem, mam nadzieję że nie trafiłem?
0
@Bykunn Renta na zawsze czy jest szansa na wyzdrowienie?
10
@maroon o pomyśle końca przestawiania zegarków to słyszę przynajmniej od 10 lat
0
@FCBach Mauro Icardi po częśći
1
@Gary ja zaś studiowałem energetykę czego nie chciałem ale otoczenie mi to doradzało a ja głupi posłuchałem :)
obecnie pracuje jako manager ds. automatyzacji czyli jestem bankowcem z niewielkimi umiejętnościami programowania dzięki czemu mogę robić małe narzędzia usprawniające prace - na przykład automatyczne analizowanie PDF'ów.
Uważam że wartość mojej pracy dewaluuje w związku z czym planuję niedługo zmienić obszar pracy - dalej jednak pozostając przy pracy w banku.
2
@Comentateiro jeszcze spokojnie, po meczu Polski też nic nie wskazywało na to że Lewandowski się zepsuł
0
@Popitek12 15 milionów miesięcznie to dosyć spore wymagania
4
@Kessie de la fuente zrozumiał to jako chęć gry w pierwszym składzie :/
1
@fcbarcafan19 ja chce dobry darmowy generator obrazków bo tego potrzebuje w robocie a darmowe czaty mają niskie limity
0
@Destroyer_of_Worlds nie zgodzę się z tym porównaniem.
1)Firma w zwykłego pracownika nie musi inwestować takich pieniędzy.
2) Kazdy pracownik na etacie jest tak jak żołnierz łatwo zastępowalny - dlatego też mamy okres wypowiedzenia na maksymalnym poziomie 3 miesięcy.
Klub swoich najlepszych piłkarzy nie jest w stanie zastąpić innym piłkarzem o takiej samej jakości.
3) nie znam się na wojnie ale wątpię by firma płaciła ukraińskiemu żołnierzowi jeżeli ten nie wykonuje on swoich obowiązków zawodowych
1
@usztafik ja bank inwestycyjny ale póki co kokosów nie zbijam - choć na życie i powolne oszczędzanie starczy.
Przy czym ja zaczynałem od zera więc jestem parę lat w plecy względem osób którym rodzice byli w stanie pomoc na start
1
@StevenGastonMartin99 przecież napisałeś że przez rok było fajnie i cudownie a teraz afery i kontuzje.
To przepraszam bardzo ale który rok był bez afer i kontuzji? 2018?
Bo na pewno nie 2024 (czy tam sezon 24/25 jak kto woli). W zimę mieliśmy aferę z rejestracją Pau Victora i Olmo
1
@Kapitan9 on pewnie by kosztował podobne pieniądze co Alvarez. Chyba nie muszę pisać kogo wolą zarówno kibice jak i zarząd
1
@Kgorecki2500 ja tym bardziej nie znam detali, uważam tylko że jeżeli się nie jest na top studiach typu medycyna to lepiej łączyć studia z pracą w docelowym zawodzie - jestem mądry po szkodzie xd