Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pomimo27 jak to?
4
@bezalkoholowy żeby robić hajs nie trzeba być wybitnie mądrą jednostką - czasami wręcz mądrość przeszkadza :)
najważniejsze jest trafienie na odpowiednich ludzi w swoim życiu - w tym na tych pierwszych których spotykamy na swojej drodze - rodziców.
9
Ten pierwszy ledwo wpadł, ale…. Niech się Ansu wiedzie
0
@BARCA1899Messi kruche zdrowie
0
@Faro przecież Raphinia w zeszłym sezonie też nie we wszystkich meczach grał super a obecnie razem z Yamalem mają kontuzje.
W którym meczu w tym sezonie (poza PSG) Yamal wyglądał gorzej niż w poprzednim sezonie? :O
1
@Azi tak samo było z Interem i z realem, delikatne faule na Martinie i Yamalu które sędziowie postanowili olać :)
1
@malypuzon Eric strasznie się wymęczył w meczu z PSG i poprosił o zmiane, być może jeszcze nie jest w 100% zregenerowany, to tylko człowiek.
Z Christensenem zgoda, gra za mało - ale tutaj też myślę że kwestie zdrowotne bo to nasz najlepszy ŚO.
0
@PatrykBarca za symulowanie też jest żółta kartka zgodnie z przepisami.
Na ile symulacji przypada 1 żółta kartka za symulacje? 1 / 100? 2 / 100?
Podobnie ma się z kartkami za dyskusje.
1
@mindbender84 no dobrze ale piłkarze Villarealu to są niemowy?
Porównaj sobie poziom komunikacji piłkarzy realu z sędzią vs komunikacji piłkarzy Villarealu (ale Barcy też).
Piłkarze muszą zrozumieć że jeżeli chcą lepszego dla swojego klubu (nie znaczy bardziej sprawiedliwego) sędziowania to muszą wywierać presje na arbitrze.
Wielokrotnie widziałem że piłkarz Barcy po tym jak zostanie sfaulowany wstaje i biegnie dalej zamiast domagać się sprawiedliwości :).
Niestety, takie są czasy że trzeba chodzić za sędzia i domagać się swojego, mówiąc brutalnie - wjeżdzać sędziemu na łeb.
Jest to chore ale niestety to działa, przynosi efekty.
Często w meczach realu obserwuje że sędzia na początku meczu podejmuje dobre decyzje a później z biegiem meczu piłkarze realu robią z niego swojego 12 tego zawodnika.
Wczoraj po słusznej kartce dla mastuanono podszedł on po gwizdku kończącym połowe do sędziego i zaczął z nim rozmawiać, budować relacje, tłumaczyć swoje stanowisko.
No i realtv robi robotę - co z tego że jest to nieetyczne - działają zgodnie z prawem i na koniec sezonu to oni zazwyczaj są zwycięzcami w tym biznesie.
0
@BORO_12 Levante zgodziło się na deal z Villarealem w którym praktycznie po prostu wypożyczyło piłkarza.
Mogliśmy przecież wykupić Eyonga i zrobić z Levante taki sam deal jaki zrobił Villareal.
W przeszłości z Betisem (o ile mnie pamiec nie myli) robiliśmy interesy w których też dzieliliśmy się piłkarzem tak żeby mógł się porozwijać, drugi klub (Betis) żeby mógł na tym coś zyskać i żeby piłkarz docelowo był nasz / poszedł na sprzedaż
0
@BORO_12 i co złego byłoby w takowym wypożyczeniu? W Levante też jest na dobrą sprawe na wypożyczeniu bo Villareal ma nad nim kontrole
0
@AmigoBlancos no właśnie, dlatego też nie zgadzam się z twierdzeniem że Kane zasiedział się w Tottenhamie.
Nie jestem kibicem Tottenhamu i nie znam tego klubu ale jest tam raczej legenda kochana przez kibiców.
Zakładam że sam Harry wolałby zostać w Tottenhamie do końca kariery o ile właściciel stworzyłby mu do tego warunki.
2
@AmigoBlancos a Francesco Totti za długo siedział w Romie? Przywiązanie do barw nie ma znaczenia?
0
@MirusAmisz dla Ciebie to "piłeczka" a dla mnie jest to zawodowa praca, taka jak moją jest "klikanie w komputerek"
Dla mnie po prostu bycie fair wobec drugiej osoby jest warte więcej niż wygrana / zarobek, Ty możesz mieć oczywiście odmienne stanowisko :)
0
@Senstin oczywiście że tak. Piłkarsko Suarez był fantastyczny, coś pięknego, dla mnie dużo lepszy niż vinicius ale pod kątem ludzkim mogą sobie z viniciusem podać ręke - do słów napisanych do Ciebie pozwole sobie dodać ostatni niechlubny czyn Suareza, tj. oplucie członka sztabu rywali.
0
@Limaker z tym żaden inny to bym nie przesadzał bo sędziowie mylą się w wielu meczach, nie tylko tych realu.
Problem polega jednak na tym że w meczach realu sędziowie mylą się (prawie) zawsze na korzyść realu.
Weźmy na przykład LM - oglądam piłke od sezonu 05/06 i nigdy nie widziałem by przez błąd sędziego real odpadł z rozgrywek. Jednak moja pamięć nie jest doskonała, może Ty widziałeś taki?
0
@MirusAmisz tak, dla mnie kolega w pracy który próbuje robić mnie w chu.a by coś zyskać (piłka nożna to ich praca) jest śmieciem.
Jakoś tak się złożyło że rodzice nauczyli mnie by zawsze (próbować) postępować uczciwie.
Rozumiem że w dzisiejszych zepsutych czasach może to kogoś - w tym przypadku Ciebie, dziwić :)
2
@Benz jeżeli grałeś kiedyś w piłke (a raczej tak bo chyba wszyscy w nią graliśmy za dzieciaka, nie dało sie tego uniknąć) to wiesz że po kontakcie z przeciwnikiem nie upada się w taki sposób, ciało człowieka naturalnie próbuje łapać równowagę - vinicius zaś przy kontakcie z przeciwnikiem aktorsko pada na ziemie :)
Nikt nie twierdzi że nie było kontaktu viniciusa z przeciwnikiem bo oczywiście że takowy był, chciałbyś jednak żeby każdy kontakt obrońcy z napastnikiem kończył się karnym? Bo tak to powoli w meczach realu zaczyna wyglądać. Mnie osobiscie odrzuca taka gra i tak samo odrzucałaby gdyby co mecz wymuszali karnego piłkarze Barcelony.
1
Komentarz usunięty
1
@kuz zobacz tę powtórke:
ja tutaj na prawdę nie widzę powodu do gwizdnięcia karnego
1
kurcze no dla mnie ten kontakt piłkarza villarealu z viniciusem to za malo na karnego.
Jak wy uwazacie?
0
@escarabajo no trudno nie być wkurzonym i nie wylewać żali na forum w sytuacji gdy sędziowie pomagają co chwile realowi :)
1
wow Etta Eyong dalej strzela :O ależ transfer zrobiło Levante
0
@escarabajo no jakoś nie widziałem żeby Barcelona od czasu wejscia varu otrzymała jakiś absurdalny prezent od arbitrów zaś w przypadku realu sędziowie na ich korzyść mylą się co chwila.
Jeden raz pomylili się na ich niekorzyść w tym sezonie - czerwień dla huijsena.
5 razy pomylili się na ich korzyść:
- 1 kolejka karny dla realu po faulu mbappe na obrońcy.
- 2 kolejka faul tchouameniego przed bramką na 1-0
- 3 kolejka brak karnego dla mallorci
- 5 kolejka brak czerwonej kartki mastantuono
- 2 karny przeciwko Marsylii
+ raz mylili się na korzyść i niekorzyść realu
- 7 kolejka vs Atletico
0
@escarabajo ah tak, a zatem drugi karny z Marsylią podyktowany został po faulu na piłkarzu realu.
Bardzo ciekawe
0
@kanver_ mega mi szkoda że Guiu odszedł, według mnie powinien zostać.
1
Co słychać u Pau Victor?
Odpowiedź: bez gola od 6 meczy. Tylko raz zagrał pełne 90 minut. Dobry transfer patrząc pod kątem Barcelony.
6
@Kessie wiesz o co chodzi
0
@Bogan nie muszę oglądać jego filmów na youtubie by wiedzieć co mówi i o czym mówi - co wskazałem w poprzednim komentarzu. Również pozdrawiam
0
@Bogan przy czym dla mnie ćwiąkała nie różni się niczym od przeciętnego kibica na la rambli.
Nie wyciąga wniosków na podstawie dłuższego okresu lecz krytykuje bądź zanadto wychwala po pojedynczym meczu :)