0

@Azazel_Pazuzu Eric jest za miękki by grać jako SO w takim meczu.

0

@adi7adi8 okej, a faul a za faul mbappe na obrońcy w 1 kolejce ligi należal sie karny dla realu czy nie?

0

@adi7adi8 jest oczywistym że wraz z liczbą prób czegokolwiek rośnie prawdopodobieństwo, nie trzeba być geniuszem żeby to wiedzieć.

Jeżeli Bayern tworzy zagrozenie w polu karnym 2x razy częściej niż real to naturalne jest że ma zdecydowanie więcej 'okazji' na bycie sfaulowanym w polu karnym.

Jeżeli uważasz że drugi karny w meczu z Marsylią uważasz za czysty rzut karny to znaczy że po prostu jesteś zwolennikiem miękkich rzutów karnych, ja jestem ich przeciwnikiem :)

2

@BorzyKrzys ta blondynka ma 53 lata wow

0

@krol211 dla mnie granie w realu madryt przez 5 lat, działanie na szkode klubu i jednoczesne bycie Cule się wyklucza ale mam niestety kontrowersyjny i konserwatywny światopogląd

0

@TR3YWAY no on już od wielu wielu lat nagrywa, najpierw tylko o siłowni, później dodatkowo kolarstwo a teraz to już szeroka tematyka.

Zaczynał od opowiadania o swoich doświadczeniach z kłuciem dupy.

0

hmm tyle zawodnicy sportów walki mówią o jet lagu, o tym że lecą 2 tyg przed walką do USA by się zaklimatyzować a piłkarze pokonują taki dystans, grają na drugi dzień i nie widać jakiegokolwiek spadku efektywności względem tego gdy grają któryś z rzędu mecz w kraju

1

@TR3YWAY lol dawno nie widziałem nigdzie tego sterydziarza, myślałem że już przestał istnieć w sieci :O

0

@Encore no tyle tylko że z karnego to i ja i Ty moglibyśmy strzelić a z gry to już nie bardzo.

Dlatego też uważam że obecne zasady gry w piłkę w tym zasady przyznawania rzutów karnych są niesprawiedliwe.

0

@4drian0 mógłby tylko nie zajumywać nam Ousmana Elebele

0

@daniel32778 tyle tylko że Bayern strzela średnio na mecz 4 bramki a real 2.

Bayern miażdzy przeciwników zarówno pod kątem ilości strzałów jak i posiadania piłki.

Czym innym jest wygrać 2-0 w tym 1 karny a czym innym 4-0 w tym 1 karny :)

0

@norbi77 z drugiej strony dzisiaj z podstawowych śo gra tylko huijsen - zakładam że asencio będzie pełnił role 4 śo, przynajmniej ja bym tak go umieścił w hierarchi na miejscu xabiego

0

@kejdzi nie sprawdzałem statystyk ale mam wrażenie że on mało km na 90 minut robi więc pewnie jest gotowy grać co 3 dni

0

@Pablozeusz na szczęście tak

1

@directedbyfcb okej, połowicznie masz rację.

Z tą różnicą że Bayern miażdży przeciwników zarówno pod kątem liczby strzałów jak i posiadania piłki.

Inaczej wygląda wygrana 6-0 w tym 1 z karnego a inaczej 1-0 w tym 1 z karnego.

Bayern w tym sezonie zdobywa średnio prawie 4 gole na mecz, real trochę ponad 2 gole na mecz.

0

@adi7adi8 to real chyba jako pierwsza druzyna w historii ma dynamicznych skrzydlowych w takim razie bo nie przypominam sobie by komukolwiek podyktowano do końca września tyle karnych.

2

W Eryku Garcii (o Christensenie i @Kessie też pamiętam) ważne jest też to że przyszedł do klubu za darmo, nie nadwyrężał finansów Barcelony. Barcelona powinna częściej ściągać piłkarzy za darmo - tak jak robi to real madryt

0

@draxidox pokażcie mi jedną taką akcje realu madryt w ostatnim dziesięcioleciu

0

0

@Zoker w ostatnim dwumeczu szło nam bardzo dobrze. Wygraliśmy pierwszy mecz i prowadziliśmy w drugim. Gdyby nie koszmarny błąd Araujo i tchórzliwa relacja Xaviego awansowalibyśmy.

0

@LeoMessiiBarcaPepa przy sposobie gry w jakim grała Barca rok temu nie dało rady nie tracić bramek

2

@MYTO myślę że lepiej iść w dwójkę przez życie niż samemu, cóż na tym świecie jest piękniejszego niż miłość? :)

0

@takisobiektos to też pokazuje jak słaba jest Serie A (i fakt że Barca z uwagi na szymona marciniaka odpadła z interem nic tutaj nie zmienia)

1

@Frimpong nie zgodze się, warto walczyć o top 8 bo to uniknięcie ryzyka odpadnięcia w 1/16 + 2 mecze mniej do rozegrania

1

@Destroyer_of_Worlds 90 minut z PSG, 90 minut z Sevilla, 70 minut z Gruzją, to najbardziej prawdopodobny scenariusz :)

4

@Szymemdymek dostanie w pucharze króla :)

0

Nie dobrze, plus taki że to „tylko” mecz grupowy

1

strzały na bramkę:

6-1

wynik:

1-1

jakie to jest irytujące :/

5

@blakkudium robisz super robote wariat

1

@Comentateiro przecież Martin gra sporo i w poprzednim sezonie też grał dużo. Christensen to też stary wyjadacz :)

Roony i Dro zaliczą zjazd do bazy po przerwie ale kiedyś trzeba dać odpocząć Olmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?