Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu Eric jest za miękki by grać jako SO w takim meczu.
0
@adi7adi8 okej, a faul a za faul mbappe na obrońcy w 1 kolejce ligi należal sie karny dla realu czy nie?
0
@adi7adi8 jest oczywistym że wraz z liczbą prób czegokolwiek rośnie prawdopodobieństwo, nie trzeba być geniuszem żeby to wiedzieć.
Jeżeli Bayern tworzy zagrozenie w polu karnym 2x razy częściej niż real to naturalne jest że ma zdecydowanie więcej 'okazji' na bycie sfaulowanym w polu karnym.
Jeżeli uważasz że drugi karny w meczu z Marsylią uważasz za czysty rzut karny to znaczy że po prostu jesteś zwolennikiem miękkich rzutów karnych, ja jestem ich przeciwnikiem :)
2
@BorzyKrzys ta blondynka ma 53 lata wow
0
@krol211 dla mnie granie w realu madryt przez 5 lat, działanie na szkode klubu i jednoczesne bycie Cule się wyklucza ale mam niestety kontrowersyjny i konserwatywny światopogląd
0
@TR3YWAY no on już od wielu wielu lat nagrywa, najpierw tylko o siłowni, później dodatkowo kolarstwo a teraz to już szeroka tematyka.
Zaczynał od opowiadania o swoich doświadczeniach z kłuciem dupy.
0
hmm tyle zawodnicy sportów walki mówią o jet lagu, o tym że lecą 2 tyg przed walką do USA by się zaklimatyzować a piłkarze pokonują taki dystans, grają na drugi dzień i nie widać jakiegokolwiek spadku efektywności względem tego gdy grają któryś z rzędu mecz w kraju
1
@TR3YWAY lol dawno nie widziałem nigdzie tego sterydziarza, myślałem że już przestał istnieć w sieci :O
0
@Encore no tyle tylko że z karnego to i ja i Ty moglibyśmy strzelić a z gry to już nie bardzo.
Dlatego też uważam że obecne zasady gry w piłkę w tym zasady przyznawania rzutów karnych są niesprawiedliwe.
0
@4drian0 mógłby tylko nie zajumywać nam Ousmana Elebele
0
@daniel32778 tyle tylko że Bayern strzela średnio na mecz 4 bramki a real 2.
Bayern miażdzy przeciwników zarówno pod kątem ilości strzałów jak i posiadania piłki.
Czym innym jest wygrać 2-0 w tym 1 karny a czym innym 4-0 w tym 1 karny :)
0
@norbi77 z drugiej strony dzisiaj z podstawowych śo gra tylko huijsen - zakładam że asencio będzie pełnił role 4 śo, przynajmniej ja bym tak go umieścił w hierarchi na miejscu xabiego
0
@kejdzi nie sprawdzałem statystyk ale mam wrażenie że on mało km na 90 minut robi więc pewnie jest gotowy grać co 3 dni
0
@Pablozeusz na szczęście tak
1
@directedbyfcb okej, połowicznie masz rację.
Z tą różnicą że Bayern miażdży przeciwników zarówno pod kątem liczby strzałów jak i posiadania piłki.
Inaczej wygląda wygrana 6-0 w tym 1 z karnego a inaczej 1-0 w tym 1 z karnego.
Bayern w tym sezonie zdobywa średnio prawie 4 gole na mecz, real trochę ponad 2 gole na mecz.
0
@adi7adi8 to real chyba jako pierwsza druzyna w historii ma dynamicznych skrzydlowych w takim razie bo nie przypominam sobie by komukolwiek podyktowano do końca września tyle karnych.
2
W Eryku Garcii (o Christensenie i @Kessie też pamiętam) ważne jest też to że przyszedł do klubu za darmo, nie nadwyrężał finansów Barcelony. Barcelona powinna częściej ściągać piłkarzy za darmo - tak jak robi to real madryt
0
@draxidox pokażcie mi jedną taką akcje realu madryt w ostatnim dziesięcioleciu
0
@Antimadridista_WR @AmigoBlancos podziwiaj
0
@Zoker w ostatnim dwumeczu szło nam bardzo dobrze. Wygraliśmy pierwszy mecz i prowadziliśmy w drugim. Gdyby nie koszmarny błąd Araujo i tchórzliwa relacja Xaviego awansowalibyśmy.
0
@LeoMessiiBarcaPepa przy sposobie gry w jakim grała Barca rok temu nie dało rady nie tracić bramek
2
@MYTO myślę że lepiej iść w dwójkę przez życie niż samemu, cóż na tym świecie jest piękniejszego niż miłość? :)
0
@takisobiektos to też pokazuje jak słaba jest Serie A (i fakt że Barca z uwagi na szymona marciniaka odpadła z interem nic tutaj nie zmienia)
1
@Frimpong nie zgodze się, warto walczyć o top 8 bo to uniknięcie ryzyka odpadnięcia w 1/16 + 2 mecze mniej do rozegrania
1
@Destroyer_of_Worlds 90 minut z PSG, 90 minut z Sevilla, 70 minut z Gruzją, to najbardziej prawdopodobny scenariusz :)
4
@Szymemdymek dostanie w pucharze króla :)
0
Nie dobrze, plus taki że to „tylko” mecz grupowy
1
strzały na bramkę:
6-1
wynik:
1-1
jakie to jest irytujące :/
5
@blakkudium robisz super robote wariat
1
@Comentateiro przecież Martin gra sporo i w poprzednim sezonie też grał dużo. Christensen to też stary wyjadacz :)
Roony i Dro zaliczą zjazd do bazy po przerwie ale kiedyś trzeba dać odpocząć Olmo.