2

Bardzo zaskakuje brak Ferrana.

0

@Lucerfi czytaj wypowiedzi trenera

0

@krycha2201 wiesz ten Fabrizio Romano to jest taki mały dodatek, nie jara mnie to.

Juniorzy -> stworzeni przez grę czy prawdziwi, bo to by dużo zmieniło, a jeżeli stworzeni przez grę to również bez podniety.

zacząć Karierę w dowolnym momencie sezonu -> ja tam i tak buduje karierę przez np 8 sezonów więc tez bez podjarki.

Kariera kobietami - a kto gra w fife kobietami :D

Jakiej zmiany bym oczekiwał? Poprawa rynku transferowego, a nie że ja sobie mogę taka puszcza niepolomice wziąć za darmo zajebistych piłkarzy bez kontraktu którzy maja overall 75-80 i rozjebac ligę w pierwszym sezonie ;)

0

@krycha2201 ja czekam na konkrety, bo głównie gram w karierę, jeżeli jest dalej taka gównianą jak rok temu to poczekam aż stanieje do przyzwoitej ceny :)

0

czy w eafc25 są duże zmiany w trybie kariery względem eaf24?

0

@FCBparasiempre pragnę przypomnieć że gdyby nie debilizm Araujo to wyeliminowalibyśmy te PSG bez większych problemów :)

1

@esem91 milego treningu

0

@Mateu1899 moim zdaniem liczba meczy jest okej, po prostu kluby niewłaściwie zarządzają kadrą - tj. Są one za krótkie :)

1

@Kapitan hawk może ma klauzule strachu

0

@Tridente2015 to zazdroszczę mega, tak są skonstruowane inaczej, zawierają mnóstwo detali o czym często jesteśmy informowani poprzez prasę :)

0

@Tridente2015 wystarczy żyć na tym świecie dłużej niż 10 lat żeby wiedzieć jak skonstruowane są umowy o prace.

0

@Tridente2015 piłkarze podpisując kontrakt godzą się na takie a nie inne warunki pracy. Drużyny które będą grać w KMS będą mieć tyle samo odpoczynku co Barca, po prostu nie zrobią presezonu :)

0

@Tridente2015 otóż plusów nie ma żadnych :)

0

żenada że Barcy nie udało się dostać do KMŚ :/

0

@cules100pro nie ma szans :)

1

@macio_944 Ale ten czas leci :(

0

@ricardo0705 nie może bo ma długi Kontrakt z ksw

0

@Tomcio wow, fajne to!

0

@pt9 ale to jest normalne (że tego nie lubisz), powiedz o jakimś swoim dziwactwie :)

1

@Sysia11 Ale to nie jest dziwactwo! To jest normalne

0

@eckov też tego nie lubię, poza tym przecież to można opanować, więc nie wiem czemu ludzie mlaskają w towarzystwie, co innego w odosobnieniu, wtedy niech sobie robią co chcą

1

@MesQueUnClub_87 ja za to na odwrót - jem skrajnie wolno, staram się jak najdłużej delektować czymś smacznym :D

3

@Kapitan hawk leci ona później przez całą noc czy przebudzasz się i wyłączasz?

2

@Czerwo64 dla mnie to były początki kibicowania Barcy, nie mialem wtedy piłkarzy których nie lubiłem lub których lubiłem bardzo ;)

4

Jakie macie “dziwactwa”?

Ja na przykład bardzo nie lubię jeść w towarzystwie, nie lubię słuchać ani mówić gdy jem. Wolę w tym czasie coś poczytać :)

9

@fcbarcafan19 nie no aż tak to nie, są granice możliwości trenera - patrz Ferran

0

@Encore wydatki nie mają znaczenia lecz bilans. Podstawy ekonomii mordo.

0

@Veysel wypada Kounde - a wypadnie napewno bo wypada w każdym sezonie. Nawet jak nie wypadnie to będzie potrzebować odpoczynku. Kogo postawisz na PO w ważnym meczu za niego? Forta? Bez jaj.

Kimmich to jest gwarancja wysokiej jakości przez kolejne 3-4, może nawet 5 lat.

0

@AmigoBlancos nie szkoda :)

0

@Xxxbarca4ever złapie zgranie z drużyną i się ogarnie, tak czuję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?