1

@blakkudium świetna wiadomość, dzięki kolego, będę obserwować :)

0

@umtiti Ferran byłby okej jako zmiennik na 9tce bo i tak nie mamy nikogo do wstawienia za Lewego. Jak tam się sprawdzi to może ktoś się na niego skusi.

0

@Reviven Balde jest dobry w grze kombinacyjnej krótkimi podaniami, świetnie kiedyś wyglądał na lewej stronie z Fatim, szkoda jedynie że Ansu się zepsuł.

2

@Pawel13sz smutno :(

0

@Gall nie, mamy wypożyczyć tak jak Fermina (lub np Erica) i zobaczyć jak się potoczy jego rozwój. Nie bez powodu klub o niskich dochodach wydaje 10 milionów na Faye, zresztą wspomnisz moje słowa. To samo ma teraz miejsce z Nico Gonzalezem. Tacy piłkarzy prędzej czy później odpalą na grubo.

0

@Szklaner @BISHBASHBOSH @MarFan troche ponad roku temu Cubarsi, Yamal, Fermin też byli „typami z trzeciej ligi bez meczu w LL”. Włączcie myślenie, proszę.

2

Żenujący ruch nierządu,

1

@michaleu obejrzyj sopranos jeżeli jeszcze nie widziałeś (chyba nie ma
Na netflixie ale bądź zaradny i znajdź za darmo gdzie indziej, to parę sekund roboty)

0

@Mezocyklon87 no nie bo wtedy graliśmy trójka „w ataku” a teraz gramy czwórką, więc to zupełnie inny system mordo

1

@FCB24 w drużynie musi być równowaga, gramy 4 w ataku więc to dobrze że Kounde jest tak bardzo osadzony z tyłu. Poza tym coś jednak z przodu też daje, wczoraj ładnie wrzucił Lewemu.

7

@Messibestplayerintheworld gramy kolejny mecz we wtorek, pewnie plan był taki żeby raz zagrał Bernal a raz Casado :)

0

@Sulimo Lenglet miał piękny początek w Barcy. Nie za darmo dostał taki wysoki kontrakt. Duet Lenglet - Umtiti był wspaniały, tylko niestety później się wszystko posypało.

0

Ciekawe jakby Lamine wypadł jako nasz egzekutor rzutów wolnych

1

@Pressinho jak zdrowie i forma pozwoli to pewnie Lewy zostanie na jeszcze jeden sezon

1

@Joe_Barbaro najlepsi: Yamal, Kounde, Raphinia

Najgorsi: Ferran, Cubarsi, Balde

0

No i świetnie, kiedy pierwszy mecz?

0

@Matt_i1992 ale to nie Barto dał Kontrakt Gundoganowi tylko Laporta.

1

@Popitek12 absolutnie nie

0

@MesQueUnClub96 skoro „on tak zawsze” to jakim cudem wygrał lige?

1

@abram3k Napoli zdecydowanie przepłaciło, zwłaszcza że Chelsea musiała się pozbyć Lukaku.

0

@ShawnC napisałeś: „sprzedany Dest” - no dla mnie to wskazuje że pisałeś o Descie jako o sprzedanym zawodniku.

0

@ShawnC Dest sprzedany za 0 Euro, dużo mega co?

1

@Rust_Cohle
1. 2 / +2.5 gola
2. 2 / +2.5 gola
3. 2 / +2.5 gola
4. 1 / +2.5 gola
5. X / +2.5 gola
6. 1 / +2.5 gola
7. X / +2.5 gola
8. 2 / +2.5 gola
9. 2 / +2.5 gola
10. 1 / +2.5 gola

0

@VegetaPolska srac na tego madryla

0

@Rust_Cohle taktyczny

2

@xvcWinterSoldier zarzucam Tobie brak zrozumienia języka polskiego gdyż przeinaczasz moje słowa, tworzysz z nich coś czego nie ma w ich definicji.

0

@xvcWinterSoldier @sen z tego względu że nie lubię gdy ktoś z Polski nie rozumie języka polskiego. To że cieszę się że jego czas przeminął nie oznacza bym w jakikolwiek sposób mu umniejszał. Czy to że kogoś nie lubisz jak ja Ronaldo oznacza automatycznie że nie masz szacunku do jego dokonań? Absolutnie nie!

0

@xvcWinterSoldier a gdzie ja mu niby umniejszylem?

Ucz się języka polskiego kolego ;)

0

@xvcWinterSoldier otóż nie każdy, ja się cieszę że jego czas przeminął, szkoda jedynie że jego następcy są jeszcze bardziej spaczeni.

0

Powiedzmy że Chelsea robi wyprzedaż i możecie wziąć do Barcy 5 ich zawodników. Kogo bierzecie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?