0

Komentarz usunięty

1

@Radioactive9705 ją jestem przeciwnikiem Interu więc dwa razy w roku (minimum) jestem kibicem Juve :)

3

I bardzo dobrze, ma dopiero 33 lata, jeszcze jeden rok niech zostanie u nas :)

1

@ObiwanKenobi no według mnie Dembele jest wart więcej niż 25 milionów więc nie nazwałbym tego świetnym interesem. Nie bez powodu gra w PSG i reprezentacji Francji ;)

1

@ObiwanKenobi Barca dostała za niego 25 milionów (drugie 25 dla agenta) :)

1

@KrwawiaceoczyVEB no właśnie nic nie mają bo rozgrywki juniorskie / niższego szczebla odbywają się niezależnie od terminów meczy reprezentacyjnych :)

Zwróciłeś uwagę na możliwy problem z ilością zdrowych SO zdanie wcześniej pisząc o Forcie więc powiązałem jedno z drugim - ale masz rację, nie napisałeś nigdzie że Fort to SO.

0

@KrwawiaceoczyVEB a co mają mecze rezerw do przerwy na reprezentacje? Przecież Barca B gra niezależnie od tego. Wrócił do zdrowia Eric więc mamy 3 środkowych obrońców (byłem przeciwny sprzedaży Faye). Dominguez, Cuenca na ten moment i tak nie mają szans na grę w pierwszej drużynie w poważnym meczu. Fort to nie SO tylko PO.

1

Fajny skład :) Hector złapie minuty, Victor Barbera niech wykorzysta drugą szansę od losu

0

@Who_you_mam czepiam się gdyż Olmo był niepotrzebnym zakupem, zwłaszcza mając potrzebę wzmocnień na LS, N, SPD jak sam napisałeś (według mnie na PO nie ma potrzeby transferu „na juz”)

0

@tbas to jest żenujące

0

@Who_you_mam co z tego że Olmo tańszy skoro to na 9tce mamy potrzebę wzmocnień a nie na spo?

1

@AlexDark00 trzeba było brać Juliana zamiast Olmo ;)

1

@blakkudium Son to chyba jednak będzie wierny Tottenhamowi, tak bym obstawiał

0

@FcPortoFan1999 a która ładniejsza dupa?

0

@blakkudium Lunin by się przydał

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Szakalaka12369 dziękuję za odpowiedź, wszystkiego dobrego!

6

@Szakalaka12369 jak bardzo jesteś ustawiony? Podaj detale

5

@RoberDzik nie no gdzie Ronaldinho do Messiego… Nikt nigdy nie był tak dobry jak Messi w prime

1

@vangoor ma pauzować raptem 2 tygodnie więc to też nie jest jakaś wielka tragedia dla realu, jak nie będzie im szło to najwyżej vinicius strzeli gola ręką jak w tamtym sezonie i będzie cacy :)

5

Komentarz usunięty

1

@blakkudium Brazylia nie jest takim kierunkiem, to prędzej kierunek kojarzony z piłkarskimi juniorami którzy następnie przenoszą się Do Europy :)

0

@lucca87 odpisz na mój komentarz:)

3

@blakkudium od kiedy Brazylia jest częścią Arabii Saudyjskiej?

1

@lucca87 znam kadrę realu i doskonale wiem że mają i mieli mniejszą ilość napastników niż Barca :)

Real w 23 / 24 - Vini, Joselu, Rodrygo, Bellingham

Barca w 23 /24 - Felix, Lewandowski, Ferran, Yamal, Raphinia

4 vs 5

Coś się nie zgadza?

0

@lucca87 jaka rotacje w ataku miał real w poprzednim sezonie wygrywając ligę i ligę mistrzów? :)

1

@michaleu będzie dobrze :)

5

@Cule1234 ale zjazd Memphisa :/

1

@Xxxbarca4ever po prostu uznał że nie ma innego pomocnika o takim profilu jak Fermin. Pewnie miał w planach wpuścić od 1 minuty Fermina, Fermin mu wypadł więc stawia na Torre, dla mnie jest w tym logika :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?