0

@Faro gdy Koeman stawiał na Pedriego, Gaviego i Balde kadra Barcy była w tragicznym stanie a teraz pomoc jest topowa. Ty zaś chciałeś doprowadzić do sytuacji w której na 10tce zostajemy z wiecznie leczącym się Olmo i dzieciakami z Barcy B o których nikt na tym forum nic nie wie poza artykułami które pojawiała się raz na jakiś czas.


Nie jest stosowne wyciąganie wniosków po jednym meczu w którym Fati zagrał raptem pół godziny i wynik był już ustalony. Inaczej gra się przy 0-0 a inaczej przy 4-0.


Jeżeli przychodzi zdrowy piłkarz do klubu to oczekuje się że będzie on gotowy od pierwszego meczu a nie po 2 miesiącach. Wyobrażasz sobie sytuację w której Flick przez cały czas odkąd przyszedł Rashford mówiłby że piłkarz nie nadaje się fizycznie do gry w meczu? To absurd. Póki co to Fati został uciszony a nie uciszył kogokolwiek.

0

Jak ocenicie EAFC26. Jest sens kupować czy też zbyt miało zmian względem 25?

0

@Faro póki co Fati nic nie zrobił, ja na miejscu kibica Monaco stwierdziłbym że Fati to niewypał skoro nie mając jakiejkolwiek kontuzji od roku (?) nie był przygotowany do gry w piłkę przychodząc do klubu. Prędzej to przeciwnikom Fatiego dal on argumenty do wyśmiewania go skoro przyszedl do drużyny (co chwila w mediach opowiadając jaki to on nie pokrzywdzony że nie dostaje minut) i okazuje się że jest w formie kanapowej.


Twoje pomysły by sprzedać Fermina i postawić na któregokolwiek pomocnika z Barcy B którzy nic jeszcze nie pokazali na poziomie 1 ligi i którzy równie dobrze mogą skończyć jak chociażby Puig też pokazują jak niedojrzałe jest Twoje myślenie o piłce :)

0

@Faro uciszył bo strzelił raptem jednego gola w meczu gdzie końcowy wynik był już ustalony?

Pomyśl racjonalnie, to za mało na jakiekolwiek wnioski.

Masz ogólnie skłonności do wyolbrzymiania do potęgi entej - zobaczyłeś że Dro raz strzelił przeciwko drużynie o bardzo niskiej klasie piłkarskiej i już widziałeś go jako opcję jako natychmiastowego następcę Fermina ;)

0

@Stinger_ skoro większość to mam nadzieję że jednak choć jeden uda Ci się znaleść na poparcie swojej tezy ;)

0

@Stinger_ który komentarz? :)

0

@HolyGoalie97 według mnie wkurwiajace a nie śmieszne :)

0

@Stinger_ sądzę że poprzedni Twój komentarz nie miał w sobie ani grosza logiki.

Nie odpisze na te retoryczne pytanie z dupy, trzymajmy jakiś poziom dyskusji plz.

0

@Stinger_ przecież jedno drugiego nie wyklucza lol

3

@kanver_ zwłaszcza nie wykorzystując karnych :)

0

@Kamiloza91 a to człowiek który ma 28 lat z dnia na dzień staje się mądry? Wątpię, zwłaszcza że piszemy o zawodniku z Ameryki Południowej.

0

@Kamiloza91 z tą mądrością to bym nie przesadzał. Lubi się podpalić i złapać głupią kartkę - chociażby czerwień w pierwszej kolejce poprzedniego sezonu.

0

Dzięki za info Mateusz!

1

@Piotii16 mój kolega też ma ten problem, to ponoć globalne issue ;)

1

@Faro a według mnie fizycznie wygląda kiepsko, jego nogi wyglądają na pozbawione mięśni, coś jak w pierwszych sezonach Dembele w Barcy.

0

@Cvzx moim zdaniem Ter Stegen jest świetny jeżeli chodzi o obronę strzałów z dystansu, myślę że na treningach broni większość strzałów (indywidualnych, nie po rozegraniu) - tyle że w meczach coraz mniej pada strzałów z dystansu a większość goli pada po akcjach w polu karnym.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Odnośnie Ter Stegena - Nie rozumiem czemu w sytuacjach sam na sam on nie wychodzi do napastnika, nie skraca katu, nie próbuje wlecieć na piłkę. Zamiast tego najpierw robi ruch do przodu by po chwili cofać się do bramki. Według mnie to debilne zachowanie bo daje napastnikowi obraz całej bramki + czas na precyzyjny strzał.

Potrafi ktoś wyjaśnić taki a nie inny styl obrony 1 vs 1?

0

@barcelonaLM lol co to za mecz? Xd

7

Fati wróć!!!!!!

0

@SawneyBean buahahaha

1

@SawneyBean kiedy real odpadł z lm przez błędy sędziego? Kiedy real przegrał ligę przez błędy sędziego? Kiedy real odpadł z pucharu króla przez błędy sędziego?

0

@Kubsoleon nie warto, przebywając z debilem - słuchając go, istnieje ryzyko że nabierzesz od niego pewnych cech :)

1

@Kubsoleon po co tego pseudointeligenta słuchać?

0

@KacperVEB Najwidoczniej Martin lepiej broni i tego potrzebuje Flick na ten moment :)

0

@ACMaldini3 Ferran i Fort wejdą moim zdaniem.

6

Casado radzi sobie coraz lepiej z meczu na mecz, pozytywne zaskoczenie.

0

Jak oceniacie eafc25, warto czy nie? Pytam głównie o tryb kariery.

0

@Nicko on potrafi grać na skrzydle tylko z Fatim obok :p

0

@Faro problem w tym że Inaki nie lepszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?