La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

0

Odnośnie Ter Stegena - Nie rozumiem czemu w sytuacjach sam na sam on nie wychodzi do napastnika, nie skraca katu, nie próbuje wlecieć na piłkę. Zamiast tego najpierw robi ruch do przodu by po chwili cofać się do bramki. Według mnie to debilne zachowanie bo daje napastnikowi obraz całej bramki + czas na precyzyjny strzał.

Potrafi ktoś wyjaśnić taki a nie inny styl obrony 1 vs 1?

0

@Dankho94isback a potrafi ktoś wyjaśnić że chłop nie potrafi przykryć krótszego rogu? Chłop jest kiepszczakiem co raz na kilka lat zagra 5 dobrych meczów z Rayo, Elche w jednym sezonie i ludzie tutaj uznają go najlepszym bramkarzem

0

@Dankho94isback Chce wymusić na atakującym szybką decyzję, ale koniec końców i tak dostaje po krótkim

0

@Cvzx moim zdaniem Ter Stegen jest świetny jeżeli chodzi o obronę strzałów z dystansu, myślę że na treningach broni większość strzałów (indywidualnych, nie po rozegraniu) - tyle że w meczach coraz mniej pada strzałów z dystansu a większość goli pada po akcjach w polu karnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?