La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

3

Niech młody Williams dobrze się nacieszy liga mistrzów w tym roku bo może szybko jej znowu nie zobaczyć. Chyba, że przed TV.

2

@ViscaelBarca2007 Co najlepsze, że Bilbao mogło serio wygrać LE i to u siebie, ale postanowili rozłożyć nogi przed Man Utd. Następna taka okazja na solidne, europejskie trofeum może się za szybko nie przytrafić.

1

@blakkudium oni ogólnie w finałach też za lekko nie mają. Tak na szybko to kojarzę:
-2009 przegrany z nami finał PK
-2012 przegrany z Atleti finał LE
-2012 przegrany z nami finał PK
-2015 przegrany z nami finał PK
-2020 przegrany z RSSS finał PK
-2021 przegrany z nami finał PK

1

@blakkudium z tego co pamietam to troche tez sedzia skrzywdził Athletic w tym dwumeczu

1

@Dankho94isback W pierwszym meczu tak, bo to czerwo chyba takie naciągane, ale w drugim grali do jakieś 70 min i Man Utd im wbiło potem 4 gole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?