0

@FcPortoFan1999 wow, jak to? Sędziuje w lidze arabskiej? :o

0

@Domin7777 i prawidłowo, nie da się być gorszym niż sędziowie z la ligi

0

@Kgorecki2500 tak samo jak w lidze mistrzów ;)

0

@sidi12843 a on nie miał do Arabów iść?

3

@Emhyr strzał poprzeczkę + kilka zajebistych piłek do Raphini, faktycznie kalectwo.

0

@QQL5 szkoda :(

0

@QQL5 ale Ty nie pal ok?

0

@QQL5 nie pal pls

0

@Kazragore Portugalia

1

@Arden z babami trzeba uważać w tych czasach

Dobrze pisze @Dani?

2

@TR3YWAY które z nich nie są według Ciebie poważne?

Anglia
Włochy
Francja
Holandia
Niemcy
Hiszpania
Chorwacja
Szwajcaria
Dania
Serbia
Belgia
Portugalia

0

@TR3YWAY do Barcy mógł odejść tylko i wyłącznie za darmo, skoro zdecydował się przedłużyć kontrakt z Athletic to do Barcy nie trafi (i dobrze). Barca nie ma siana. Jedyna opcja na jakiekolwiek LS dla Barcy to Fati i Felix.

0

@TR3YWAY Nico zdecydował że chce kontynuować karierę w Athletic więc niech mu się tam wiedzie, w sumie to więcej zdobędzie tam trofeów w tym sezonie niż Lamine z Barca :)

0

@Senstin otóż nie

0

@mekston dwa razy po 45 minut byłoby zdecydowanie rozsądniejsze. Starczy że zajechali nam Pedriego i Gaviego.

2

Posralo reprezentacje Hiszpanii z zajeżdżaniem piłkarzy Barcy. Po co wczoraj Lamine grał 90 minut?

0

@VeB 1899 gramy na karne hehe

0

@Kamiloza91 ja tak samo, i tak wiadomo że Polska wygra z tymi cipami, szkoda wzroku na ten mecz ale co innego robić Kamil

0

@Kidd z pewnością

0

@ViscaelBarca2007 wszedłem w skład w Barcy B na dzisiejsze spotkanie i wielu nastolatków tam nie było, bardziej jest to zespół: zbudowany na 20+ latkach z dodatkiem wspierających ich nastolatków :)

0

@BORO_12 ad.1. w drugiej lidze większe koszty ale też większe przychody

Ad.2 i 3. Nie żartuj plz, drużyna która spada z drugiej ligi do trzeciej nagle przez dwa miesiące robi się o tyle słabsza że nie załadowałaby takowej manity? Drużyny awansując z trzeciej do drugiej ligi nagle mają przykaz ze strony trenerów by spamować faulami? Daj spokój :)

0

@ViscaelBarca2007 no nie do końca nastolatkach: Percan 22 lata, Casado rocznikowo 21, Mbacke 21, Moukhliss 24 lata, Martin 22 lata, Hernandez 20 lat, Roman 20 lat -> a zatem z wymienionych powyżej zapewne żaden nie przebije się do Barcy A :)

0

@BORO_12 dlaczego?

0

Casado bez powołania do młodzieżowej drużyny Hiszpanii? :/

0

@BORO_12 Griezmann też siedział na trybunach w Atletico, to element negocjacji. Atletico wygrało wtedy bitwę z Barca, zmniejszyli kwotę wykupu i teraz też są w dobrej pozycji negocjacyjnej. Felix nie zarabia 20 milionów euro netto na sezon by Atletico miało konieczność wypchnięcia go.

0

@BORO_12 nie siedzę u nich w dokumentach więc mogę tylko pisać na podstawie tego co piszą media a media piszą że Arabia interesuje się Felixem - wystarczy więc zagrozić Felixowi trybunami i pewnie zgodziłby się na transfer.

Inna opcja to zostawić go u siebie i próbować go odbudować, nie ma on wysokiego kontraktu :)

0

@BORO_12 zdziwiłbym się bardzo gdyby Atletico poszło na wypożyczenie bez obowiązku wykupu.

0

@draxidox jedynym sposobem na pokonanie tego „problemu” (i stworzenie sobie innego :)) jest wpuszczenie obcokrajowców do Polski, tak jak się dzieje obecnie.

0

@MOLESTA jeżeli Atletico wypożyczy go za darmo na rok, wówczas jak najbardziej. W przeciwnym wypadku bez sensu walczyć o Joao który jeden mecz na 5 gra bardzo dobrze.

Moim skromnym zdaniem Barca nie straciłaby za wiele w tym sezonie jeżeli zdecydowałaby się na postawienie na Fatiego zamiast na Felixa.

48

@Arden spalają kalorie? Spalają. Nie ma co się czepiać do tego. Kobiety po prostu nie lubią nudy a typowe ćwiczenie na siłowni (typu przysiady, martwe ciągi, wyciskanie) jest obiektywnie nudne :)

A takie zajęcia mają poza wymiarem sportowym wymiar społeczny (często chodzą sobie na takie zajęcia z koleżanką), poza tym posłuchają sobie muzyczki, potancza i się zrelaksują :)

Ja osobiście wad nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?