0

@MOLESTA jeżeli Atletico wypożyczy go za darmo na rok, wówczas jak najbardziej. W przeciwnym wypadku bez sensu walczyć o Joao który jeden mecz na 5 gra bardzo dobrze.

Moim skromnym zdaniem Barca nie straciłaby za wiele w tym sezonie jeżeli zdecydowałaby się na postawienie na Fatiego zamiast na Felixa.

48

@Arden spalają kalorie? Spalają. Nie ma co się czepiać do tego. Kobiety po prostu nie lubią nudy a typowe ćwiczenie na siłowni (typu przysiady, martwe ciągi, wyciskanie) jest obiektywnie nudne :)

A takie zajęcia mają poza wymiarem sportowym wymiar społeczny (często chodzą sobie na takie zajęcia z koleżanką), poza tym posłuchają sobie muzyczki, potancza i się zrelaksują :)

Ja osobiście wad nie widzę.

2

Będzie tłumaczenie na angielski?

1

@Soetie no Faye już prawie rok jest w rezerwach :). Czyli za pół roku, jeżeli ma podążać drogą Araujo, kto miałby grać na so w Barcy A?

0

@Soetie wątpię by Faye chciał się kisić w 3/2 lidze :)

2

Przystojny Faye wie o co chodzi w zakresie strzelania goli.

9

Niedługo Faye będzie „za duży na Barce B”. I co wtedy pocznie Barca?

0

@Eric_Abidal_22 nie lepiej za te pieniądze pojechać na klasyk w Barcelonie zamiast dorabiać rywala?

0

@tbas przynajmniej może nie pojedzie na kadrę i będzie zdrowy na 1/4 LM :)

0

@dzefrej234 tak jak z Bilbao?

0

bez kitu śmieszne jest te granie bez defa Angielskich drużyn :D

0

@PatrykBarca na szczescie nie mam kasy, spłacam kredyt :)

4

Czuję że dzisiaj Barca na luzie wygra z Atletico.

0

@Jakchcesz kto ?

0

@tristan87 kto ?

0

@Jakchcesz a tak ogólnie to za co on leci bo nigdy nie widziałem żeby napisał jakiś ostry komentarz? Nie jest kibicem Barcy więc nie kusi go np żeby zwyzywać viniciusa.

0

@Enerio na pewno dostanie żółtko i nie zagra w rewanżu. Miejmy nadzieję że Frenkie wyzdrowieje na rewanż.

0

@Pawlak1992 o ile dobrze pamiętam to przed tym sezonem na stole miał dwie opcje: Barce i Arabie właśnie. Ja na jego miejscu chyba wolałbym jakiś krótki kontrakt i zarobienie grubej kasy w Arabii niż ławkę w Atletico, bo nic więcej go w Madrycie raczej nie czeka.

0

@tbas nie no wystawiać wystawiamy, po prostu na drugi mecz trzeba będzie przygotować inny plan - wtedy może wróci już Frenkie więc może 4-4-2 żeby jakoś zmniejszyć ryzyko przy kontrach, ciężko stwierdzić, zobaczymy jaki będzie wynik po 1 meczu.

3

@Forsyth nikt nie da 20 milionów po tym co Ansu prezentuje w Brighton i pisze to z bólem serca. Barca powinna próbować go odbudować u siebie albo w klubie typu Girona.

0

@karszun z Arsenalem dawałbym im szanse :)

0

@tbas problem jest też taki że Christensen jest zagrożony absencja jeśli dostanie kartkę - zatem w rewanżu na 100 procent nie zagra.

0

@Criss18Barca nie opłaca sie

0

@Enerio niestety tak, między innymi Araujo, Christensen, nieślubny syn Messiego.

0

No właśnie wariaty, ciekawe co Barca i Atletico postanowi w lato względem Ansu i Joao. Wasze predykcje?

Ja obstawiam wypożyczenie Ansu do hiszpańskiego klubu i sprzedaż Joao do Arabii.

0

@LionelM95 tak :)

1

@QQL5 tak, jestem za

0

@LionelM95 tak a Ty?

0

@kamilop a czy Alonso pomaga? A Valle jako drugi LO gorzej niż Alonso nie zagra + większej pensji nie pobierze + ma szanse się rozwinąć :)

0

@aleksandrowielki Pedri zostaje, Ansu mam nadzieję też. Sprzedawanie Fatiego za grosze lub oddawanie za darmo to bezsens, zwłaszcza że nie stać na LS :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?