La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1846 Culés

0

Zdarzyło wam się dostać bany za oznaczanie zbanowanych użytkowników?

7

@FCB_dimiC nie, ale ogólnie radze nigdy nie oznaczać @Rust_Cohle bo on to nigdy nie wiadomo kiedy poleci xD

2

@FCB_dimiC Jeśli tylko oznaczysz to nic się stanie, szczególnie gdy np. prowadzisz jakąś serię czy po prostu wiesz, że dana osoba się tym interesuje. Co innego gdy się będzie pisać o tych osobach, a wtedy to nawet nie trzeba oznaczać ;)

konto usunięte

0

@Jakchcesz Jest jeden, który dużo częściej ląduje na dołku.

2

@tristan87 i jest jeden który za mało ląduje a powinien więcej xd

konto usunięte

0

@Jakchcesz Może za mało, ale czasem wylądowałem.

0

@tristan87 Nie pisałem o Tobie, jest taki jeden wszystkim znany użytkownik

0

@Jakchcesz a tak ogólnie to za co on leci bo nigdy nie widziałem żeby napisał jakiś ostry komentarz? Nie jest kibicem Barcy więc nie kusi go np żeby zwyzywać viniciusa.

0

@tristan87 kto ?

konto usunięte

0

@Jakchcesz Napisz na priv kto.

0

@Jakchcesz kto ?

4

@FCB_dimiC Nie, ponieważ robię dobry makowiec.

Ogólnie ciężko udowodnić czy w momencie, gdy oznaczasz zbanowanego użytkownika, to wiesz czy jest zbanowany/usunięty czy nie. No chyba, że mówimy o sytuacjach, gdzie wiadomo, że użytkownik "X" od dawna ma perma czy usunął konto i rozpoczynasz o nim dyskusję.

Ja mimo wszystko staram się czasem patrzeć za nim kogoś oznaczę czy nie ma bana. Oczywiście zdarzyło mi się taką osobę oznaczyć... bo tego nie sprawdziłem, ale bana za to nie wyłapałem. Chyba raz dawno temu po prostu został usunięty mi post, a że był on dość długi, to moja irytacja sięgnęła sufitu.

4

@Dankho94isback za co leci @Rust_Cohle ? zazwyczaj nie wiem bo widzę go już na banie i ostatni jego komentarz jest usunięty ale podejrzewam, że niezbyt dobrze idzie mu balans na granicy obrażania użytkowników w taki sposób żeby obrazić a nie dostać bana xd
@tristan87 no jak to kto, Mariusz Pudzianowski

konto usunięte

0

@Jakchcesz Nie znam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?