Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foro kwestia upojenia alkoholowego.
1
@kuz to on potrzebuje odpoczywać 3 tygodnie po meczu?
0
@czosnekfcb idź na lot nad kukułczym gniazdem.
Jeżeli nie grają to idź na coś co wcześniej czytałeś - jeżeli nic nie czytałeś to najpierw przeczytaj a później idź na spektakl oparty na tej książce :)
0
Szkoda że Yamal ławka, nie zasłużył na to.
0
@tbas @DonCarletto @bartas97 @AmigoBlancos zajebisty klub sobie wybraliście do kibicowania naprawdę ;)
1
@blakkudium gdzie on tak biegł po bramce? Kupa go przycisnęła?
2
@Benz czy możesz wskazać jak bardzo martwiło Cię gdy np. vinicius strzelił gola ręką? Wyślij proszę link do komentarzy które wówczas napisałeś, bo z pewnością wtedy też bulwersowały Ciebie błędy sędziego.
0
@Benz kibiców realu też tu nie potrzeba
3
Komentarz usunięty
0
@LionelM95 „kocham tę grę”
Rozważ czytanie książek :)
5
Zmarnowanej kariery życzę buziaki :***
0
@kuz gdyby był Griezmann to może może ale bez niego nie ma szans.
0
Dzięki za informację Dariusz!
0
@AxelF Negreira - jaki jest dowód na to że sędziowie pomagali Barcy? Jaki sąd skazał Barce? Bo wydaje mi się że żadnego wyroku nie było, popraw mnie jeśli się mylę.
Rosell - po 1 został uniewinniony, po drugie, jaka nieuczciwa korzyść Barca odnosiła z tytułu jego domniemanych działań?
W jakim przypadku uogólniłem? :)
0
@Messibestplayerintheworld cicho bo bana dostaniesz, tutaj administracja nie pozwala nazywać rzeczy po imieniu :)
1
@xavi890 za kogo miałby grac? Raczej prędzej niż w presezonie nie ma szans by znalazł się choćby na ławce.
0
Ile potrwa przerwa Garrido, wiadomo co to za uraz?
0
@AxelF ja piszę o faktach i teraźniejszych wydarzeniach. Wyżej wymienieni użytkownicy kibicują realowi, jest to w 100% zweryfikowane. Poruszajmy się proszę w obszarach sprawdzonych i współczesnych, bo na tej zasadzie którą sobie założyłeś to możemy się w nieskończoność wymieniać argumentacjami, albowiem wszyscy jesteśmy niedoskonali - każdy człowiek ma zło na swoje koncie, każda firma, każdy kraj, każdy klub itp itd.
Jeżeli dzisiaj Barcelona postępowałaby ohydnie, tak jak to robi real, nie kibicowałbym temu klubowi gdyż nie byłoby to w zgodzie z moim systemem wartości. Według mnie realmadryt tv (lecz nie tylko ten sektor klubu) postępuje karygodnie lecz każdy może mieć oczywiście swoje zdanie :)
0
@AxelF @bartas97 w jaki sposób mogę wspierać coś co nie ma miejsca (holocaust)? :o
Wyolbrzymiania czego? :D jak nie chcesz prowadzić dyskusji to jej nie zaczynaj zamiast ją urywać ;)
0
@FcPortoFan1999 rób więc co możesz by w starości żyć w zdrowiu ;)
Plus możesz w starości opłacać dobrą opiekę, wówczas nie jesteś dla kogoś ciężarem lecz dajesz komuś pracę, teoretycznie więc wpływasz na zmniejszenie bezrobocia w kraju :)
0
@bartas97 xdd to jest na takiej samej zasadzie jak: nie popieram że mój tata kradnie ale cieszę się że kupił mi Porsche -> nie popieram że real gra nieetycznie, ale cieszę się że zdobywa puchary…
Albo jesteś za albo jesteś przeciw, innej drogi nie ma, przynajmniej ja wyznaje taką zasadę.
0
@Gall a kto w młodości nie popełnia błędów? :)
0
@FcPortoFan1999 Czemu? Nie lubisz zyc? :o
0
@Linghunter88 w jaki niby sposób Bartomeu szkodził nieetycznie innym klubom tak jak to robi real?
Nie mamy dowodów na to że Bartomeu nie chciał dobrze dla Barcy, tak samo jak nie mamy dowodów na to że Cou nie chciał zostać gwiazdą naszego klubu :) w życiu jednak nie zawsze wychodzi tak jak się chce. Czym innym jest odnieść porażkę a czym innym jest postępować jak ku… jak to na każdym polu, zarówno na boisku jak i poza nim robi real.
Ty nie życzyłeś Bartkowi sukcesów gdy rządził klubem? :ooo
@DonCarletto zyjac w Niemczech w 39 nie musiałeś być zwolennikiem hitlera tak jak teraz nikt nikogo nie zmusza by kibicować realowi. Chyba że o czymś nie wiem?
0
@FcPortoFan1999 czemu? Jak będziesz o siebie dbać to szanse są ;)
0
@FcPortoFan1999 to jego pasja, tak jak Twoja jest piłka nożna ;) jak dożyjesz 90 lat czego Ci życzę to pewnie też będziesz zainteresowany piłką mimo wieku gdyż co lepszego będziesz miał do roboty?
0
@Kengo a mógł być spd na lata :/
0
@abram3k Barca po wyjazdowym(!) meczu z Napoli miała raptem dwa dni i 16 godzin przerwy i zagrała jeden z najlepszych meczy w sezonie więc bym nie przeceniał tak wagi zmęczenia lub jego braku. No ale może jeszcze ktoś im wypadnie w czwartek :)
0
@FcPortoFan1999 a co ma w sumie lepszego do roboty? Tak przynajmniej może ta aktywność przedłuża mu formę fizyczna i umysłową :)
0
@Emhyr liga mistrzów to rozgrywki europejskie a PK to rozgrywki krajowe, stąd moje pytanie.