Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacior95 Jak w ogromnej ilości innych meczy, zwłaszcza w lm, real tak na :)
0
@Pinek5 nie zapominajmy że dał asystę :)
0
@Compadre dziś czytałem tutaj że De Jong Pedri Gundo to potencjał na top 3 pomoc w obecnej piłce :)
0
@Cochise teraz wiemy że Xavi miał rację stawiając wyżej Martineza nad Christensenem :)
0
@Cvzx Raphinia ma chociaż asystę, głównym problemem dzisiaj jest obrona.
0
@VamosVamos Roque jeszcze nic w europejskiej piłce nie pokazał, może coś z niego będzie a może nie, dla mnie to jest kupno kota w worku.
1
@kuz za Balde ma kogo wstawić, za Lewego niestety niezbyt.
0
@Kamiloza91 przesadzasz, porządny dm w 433 w formacji z trzema pomocnikami wedlug mnie musi być :)
0
@VamosVamos nie byłbym taki pewny :)
1
@norbi77 masz rację, poza tym problem przemęczenia zawodników można rozwiązać mądrzejszymi rotacjami, szerszymi kadrami, zmiana w terminarzu o czym mówił Xavi, tj 3 msc kadry, 8 msc klubu i miesiąc wakacji.
0
@SuagryzIPogryzl De Jong i Pedri wróci z kontuzji i dlatego Fermin na lawce.
0
@MateuszQ przecież odpoczywali cały tydzień, jak nie ma meczu w środku tygodnia to rotacje nie potrzebne.
0
@Onlikox mecz w środę będzie od tego :)
0
@barcelonaLM czemu nie?
0
@MesQueUnClub96 to ile masz?
0
@MesQueUnClub96 Ty nie masz 27 lat?
Jeżeli brakuje Ci towarzystwa to czemu nie zaczepisz dziewczyny np w parku (no ok może kiepska pora roku ale dla chcącego nic trudnego) albo nie napiszesz do kogoś np na tinderze?
2
@Comentateiro 1
5
@matirix20 są tylko ludźmi i każda drużyna na przestrzeni sezonu łapie kryzysy :)
0
@Coutinho007 ale on nie gra w tym sezonie tak mało, Raphinia i Lewy mieli kontuzje więc połapał trochę minut.
0
@Coutinho007 skąd pomysł że odejdzie Ferran?
1
@Azi przeciążony siedzeniem na ławce czy też baicik?
0
@MesQueUnClub_87 to jest tylko i wyłącznie kwestia zarządzania kadra :) więcej meczy -> większy zarobek -> możliwość opłacenia większej ilości pracowników. Przecież gdyby Barca miała na przykład Lewego i Aube na śn to co to byłby za problem żeby dzisiaj jeden zagrał 60 minut a drugi 30 a w środę na odwrót?
Trenerzy nie potrafią zarządzać swoimi kadrami i zarzynają swoich zawodników, poza tym sezon powinien być rozdzielony na klubowy i reprezentacyjny dzięki czemu uniknięto by długich podróży i chorych sytuacji że główny pracodawca, tj. Klub nie może skorzystać z zawodnika po przerwie reprezentacyjnej gdyż pracownik wrócił trzy dni temu z kilkunastogodzinnej podróży…
0
@David_Martin masz rację z Garcia, choć jak dla mnie on nigdy nie będzie podstawowym środkowym obrońcą w Barcy ale bardzo mu kibicuję i chciałbym żeby pełnił rolę trzeciego, czwartego śo w kadrze.
0
@AlwaysBlaugrana ja bym postawił znak równości między Ronaldem i Pedrim zwłaszcza że obydwoje lubią wypadać bardzo często :)
Fati zaś jest napastnikiem a stety niestety na tej pozycji zarobki są najwyższe :)
0
@FcPortoFan1999 współczuje max
0
@Czarny_ck dokładnie, a dodatkowo Martinez ma Araujo często łapie kontuzje
0
@FcPortoFan1999 rozumiem, ja na szczęście pracuję zawsze od 9 do 18, mam nadzieję że nigdy nie będę musiał pracować na nocki, to nie na moje zdrowie.
0
@Sulimo czemu zmiennik? Jeżeli Cancelo przejmie LO to chyba lepszej opcji niż Araujo na PO nie będziemy mieli :)
1
@NeKenI północ - pierwsza
1
@FcPortoFan1999 co robisz w robocie?