0

@pacior95 Jak w ogromnej ilości innych meczy, zwłaszcza w lm, real tak na :)

0

@Pinek5 nie zapominajmy że dał asystę :)

0

@Compadre dziś czytałem tutaj że De Jong Pedri Gundo to potencjał na top 3 pomoc w obecnej piłce :)

0

@Cochise teraz wiemy że Xavi miał rację stawiając wyżej Martineza nad Christensenem :)

0

@Cvzx Raphinia ma chociaż asystę, głównym problemem dzisiaj jest obrona.

0

@VamosVamos Roque jeszcze nic w europejskiej piłce nie pokazał, może coś z niego będzie a może nie, dla mnie to jest kupno kota w worku.

1

@kuz za Balde ma kogo wstawić, za Lewego niestety niezbyt.

0

@Kamiloza91 przesadzasz, porządny dm w 433 w formacji z trzema pomocnikami wedlug mnie musi być :)

0

@VamosVamos nie byłbym taki pewny :)

1

@norbi77 masz rację, poza tym problem przemęczenia zawodników można rozwiązać mądrzejszymi rotacjami, szerszymi kadrami, zmiana w terminarzu o czym mówił Xavi, tj 3 msc kadry, 8 msc klubu i miesiąc wakacji.

0

@SuagryzIPogryzl De Jong i Pedri wróci z kontuzji i dlatego Fermin na lawce.

0

@MateuszQ przecież odpoczywali cały tydzień, jak nie ma meczu w środku tygodnia to rotacje nie potrzebne.

0

@Onlikox mecz w środę będzie od tego :)

0

@barcelonaLM czemu nie?

0

@MesQueUnClub96 to ile masz?

0

@MesQueUnClub96 Ty nie masz 27 lat?

Jeżeli brakuje Ci towarzystwa to czemu nie zaczepisz dziewczyny np w parku (no ok może kiepska pora roku ale dla chcącego nic trudnego) albo nie napiszesz do kogoś np na tinderze?

2

5

@matirix20 są tylko ludźmi i każda drużyna na przestrzeni sezonu łapie kryzysy :)

0

@Coutinho007 ale on nie gra w tym sezonie tak mało, Raphinia i Lewy mieli kontuzje więc połapał trochę minut.

0

@Coutinho007 skąd pomysł że odejdzie Ferran?

1

@Azi przeciążony siedzeniem na ławce czy też baicik?

0

@MesQueUnClub_87 to jest tylko i wyłącznie kwestia zarządzania kadra :) więcej meczy -> większy zarobek -> możliwość opłacenia większej ilości pracowników. Przecież gdyby Barca miała na przykład Lewego i Aube na śn to co to byłby za problem żeby dzisiaj jeden zagrał 60 minut a drugi 30 a w środę na odwrót?

Trenerzy nie potrafią zarządzać swoimi kadrami i zarzynają swoich zawodników, poza tym sezon powinien być rozdzielony na klubowy i reprezentacyjny dzięki czemu uniknięto by długich podróży i chorych sytuacji że główny pracodawca, tj. Klub nie może skorzystać z zawodnika po przerwie reprezentacyjnej gdyż pracownik wrócił trzy dni temu z kilkunastogodzinnej podróży…

0

@David_Martin masz rację z Garcia, choć jak dla mnie on nigdy nie będzie podstawowym środkowym obrońcą w Barcy ale bardzo mu kibicuję i chciałbym żeby pełnił rolę trzeciego, czwartego śo w kadrze.

0

@AlwaysBlaugrana ja bym postawił znak równości między Ronaldem i Pedrim zwłaszcza że obydwoje lubią wypadać bardzo często :)

Fati zaś jest napastnikiem a stety niestety na tej pozycji zarobki są najwyższe :)

0

@FcPortoFan1999 współczuje max

0

@Czarny_ck dokładnie, a dodatkowo Martinez ma Araujo często łapie kontuzje

0

@FcPortoFan1999 rozumiem, ja na szczęście pracuję zawsze od 9 do 18, mam nadzieję że nigdy nie będę musiał pracować na nocki, to nie na moje zdrowie.

0

@Sulimo czemu zmiennik? Jeżeli Cancelo przejmie LO to chyba lepszej opcji niż Araujo na PO nie będziemy mieli :)

1

@NeKenI północ - pierwsza

1

@FcPortoFan1999 co robisz w robocie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?