4

I tak awansują niestety

0

@maroon @ObiwanKenobi ale w takim przypadku przecież i tak mądrzej byłoby z ich strony zabrać się za Grześka gdy był na służbie a nie wbijając do niego na chatę gdzie mogliby zostać zauważeni przez różnych świadków + jeżeli ma tajne informacje to istnieje ryzyko ze przekazał je zonie wiec mądrzej byłoby pozbyć się Grześka i Ew. Jego żony niż Grześka i jego dziecka.

0

@ObiwanKenobi No ale chodzi o to ze w dalszym ciągu nie ma sensu zabijania dziecka i psa. Gdyby Grzegorz coś tam wiedział to zabiliby jego, zamiast robić sobie ewentualny przypal zabijając dziecko.

2

@michal26 nie wierze w to. Po co mieliby zabijać dziecko i psa a pozostawić przy życiu jego i jego zone która również mogła otrzymać od niego te tajne informacje :). Gdyby Grzegorz był niewygodny dla służb to zabiliby tylko jego.

0

@Ptasior ten problem był jeszcze przed czasami Tebasowymi. Barca po prostu ma wielu wychowanków i ze względu na wdzięczność i szacunek do nich pozwala im odejść za darmo, jak to miało miejsce między innymi w przypadku Xaviego czy Iniesty.

1

@Transu96 tylko ze real za ronaldo i casemiro zgarnął 170 milionów a Barca oddaje piłkarzy po trzydziestce za darmo.

0

@Pawlak1992 tego nie wiem, obstawiam ze skoro to gala france football to na ich stronie powinny być wszelkie detale

0

@LeoMessi1994 rodzina soprano

The office

1

20

Oto chodzi, prosty prawdziwy przekaz a nie bajdurzenie.

1

Komentarz usunięty

1

@gumaz chciałbym nie umrzeć

0

@Rewolucja123 nie ostatni :)

1

@Szmulek Fermin nie jest agresywny. Xavi musi zdjąć Gaviego gdy ten zarobi żółta, nie ma co ryzykować.

0

@Trojanek23 wyszło na Twoje co bardzo w tym przypadku mnie cieszy :)

0

@PatrykBarca vini nie jest środkowym napastnikiem, jest LS i tam trzeba zacząć go blokować by nie był wstanie zejść do środka

0

@Veysel to Ty użyj mózgu :) za 30 letniego Casemiro real wziął 70+ milionów, za 33 letniego Ronaldo wziął 100 milionów, podczas gdy Barca oddaje swoich piłkarzy za darmo.

0

@Veysel nie, nie warto byłoby. Kupować należy młodych, sprzedawać starych, tak jak to robi real.

0

@QQL5 rekin, gavi

7

@Kgorecki2500 co on spiderman czy jakiś robocop? Według mnie ośmieszają się nasze służby.

0

@Veysel przecież nic nie stoi na przeszkodzie by w kadrze miec zarówno jednego jak i drugiego…

0

@Emhyr Romeu, Gundo, Gavi maja pewnie takie same szanse jak Fermin a dodatkowo istnieje szansa ze Cancelo zagra w pomocy / ataku.

0

@Barca2022 Barca dzisiaj raczej najbardziej obawia się sędziego

0

@Trojanek23 niekoniecznie, Fermin nie broni tak dobrze a Xavi pewnie będzie chciał przede wszystkim tego meczu nie przegrac

0

@gumaz tylko nie Romeu plz

1

@DonCarletto No tak, odpowiedz na poziomie kibica realu wierzącego w równe sędziowanie :)

1

@PatrykBarca vini vs Cancelo zakończy się tragedia dla Barcy.

0

@vangoor na ławce się chyba nie skontuzjuja? :D

0

@Gaz @bartas97 @DonCarletto @Benz @AmigoBlancos czy za łokieć na Messim marcelo należała sie czerwona kartka?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?