Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos rad jestem że nie wszedł Panu kupon
0
@ali3gator no nie no, vinicius to też jest świetny piłkarz (niestety), courtois tak samo, militao to też bardzo dobry śo, valverde bardzo dobry pomocnik. Dodatkowo bellingham.
Uważam że real ma bardzo mocną kadrę. Problemem realu jak i Barcy jest brak mocnych rezerwowych ze względu na ffp. Jeżeli realowi wypadłby jednak równocześnie mbappe i vinicius (tak jak nam wypadł Lewy i Raphinia) to wtedy mieliby problem :)
0
@NoswaR spokojnie, to dopiero 65 minuta meczu
0
@Aragorn33 to nie jest kwestia hiszpańskiego sędziowania.
Oni jak chcą to potrafią dostrzec faul, po prostu ich sędziowanie jest tendencyjne.
Jeżeli nie mam racji to podaj mi 1 (poza wątpliwą czerwoną hujisena) istotny błąd sędziego na niekorzyść realu
0
@tbas nie tak szybko, jeszcze trochę czasu grono szanownych kolegów potraci w nadziei na stratę punktów :)
0
@KamQiX pff, jakby to była jakaś nowość
0
@Traba727 oj nie dopowiadaj sobie.
Staram się co mogę by prostować pisaną gównoprawdę, niezależnie od tego z jakiego nicku zostanie ona wypuszczona ;)
Uwierz mi, również miałbyś ból dupy gdyby Twój odwieczny rywal był jedyną w Europie drużyną mogącą strzelać gole i bronić dostępu do bramki ręką. Uważam że stosowne jest publiczne tępienie przyzwolenia na tę niesprawiedliwość. Dziwi mnie że tobie i innym kibicom realu madryt ta niesprawiedliwość odpowiada :)
0
@Traba727 a obiektywna SI wylicza 0.38xG po stronie tych co mogą odbijać piłeczkę czterema kończynami :)
0
@Pedri16Future i tak za dużo doliczył
0
@ali3gator no tak cisnęli że przez 90 minut zdołali oddać jeden celny strzał.
Z drugiej strony obecnie mają m.in fantastycznego mbappe i jednego z najlepszych PO TAA. guler to jeden z najlepszych pomocników młodego pokolenia
0
@El Plutoninho już rok temu zdrowy Yamal zagrał średnio przeciwko Carrerasowi :)
0
@ali3gator ah tak?
3 strzaly vs 23 liverpoolu to lepsza forma niz obecnie?
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/liverpool-lId4TMwf/real-madryt-W8mj7MDD/szczegoly/statystyki/0/?mid=xOCpgrkC
0
@ali3gator real w takiej formie wygrywał ligę mistrzów, to jest drużyna nastawiona na wynik a nie piękną grę ;)
0
@Stinger_ myślę że nie znam drugiej drużyny która gra tak nie fair jak real madryt.
Nie znam innych druzyn ktore maja na koncie takie afery jak: 'ciudad deportiva 2001'
Nie znam innych druzyn ktore legalnie prowadza propagandowa telewizje.
Nie znam innych druzyn ktore w swoim kraju i w Europie są tak faworyzowane przez sędziów. Oglądam piłkę nożną od 19 lat i nie widziałem by chociaż raz real odpadł z powodu błędu sędziowskiego - za to znam wiele przypadków gdy awansowano z powodu okropnych decyzji sędziowskich :)
0
@MessiForeverTheBest to za długo by nie pograł z jego kolanami :D
0
@Michal03 Kounde gra regularnie i w chwili obecnej nie zachwyca.
Cubarsi też gra regularnie.
Co z tego że ma tych samych obrońców? Piłkarze się zmieniają niezależnie od trenera - jeden pikuje w dół, drugi wznosi się w górę. Za Xaviego Christensen był w stanie cały sezon grać a teraz drugi rok jest niedostępny przez większość czasu.
0
@Stinger_ a ja uważam że tę przestrzeń wypełniłby inny, bardziej przyzwoity klub z Madrytu :)
Ponadto, real gra nie fair na każdym polu a chyba tego nie chcemy widzieć w sporcie :?
0
@MessiForeverTheBest masz na myśli Marc Casado na stałe jako ŚPD czy Marc Bernal?
1
@Pnog37 wykresy zmęczenia wykresami ale dodatkowe minuty to zawsze większe ryzyko kontuzji.
Wiadomo - na treningu tez może dojść do kontuzji ale jednak zazwyczaj dochodzi do nich w trakcie meczu
0
@Antimadridista_WR szansa dla Grabary moze
1
@Pnog37 zgadzam sie. Tak samo powinien bardziej oszczędzać Kounde i Yamala, choć z drugiej strony w tym sezonie rzadko mamy komfort prowadzenia kilkoma bramkami.
0
@Pnog37 oczywiście że bardziej się zna ale nie ma ludzi nie popełniających błędów - wiele osób na tym forum wolało Araujo w podstawie zamiast Garcii i myślę że tutaj to la ramblowicze mieli racje a nie Flick :)
1
@Lanosss sorry, pisałem LO mając na myśli PO :)
0
@Laminedependencia po przerwie na reprezentacje będziemy na szczęście blisko grudnia ;)
1
Gdybyście mieli możliwość wpłynięcia na Flicka i wymusić w nim jedną permanentną zmianę w zarządzaniu kadrą to co by to było?
W moim przypadku byłoby to ustawienie Erica Garcii jako ostatniego w hierarchii ŚO - łapałby minuty jako zmiennik na PO i jako 4ty ŚO
1
Obecny okres jest jednym z nielicznych w których cieszę się że nadchodzi przerwa reprezentacyjna :)
Po przerwie wroci Raphinia, Pedri, Joan i będzie już lepiej :)
Byłoby miło gdyby selekcjoner Hiszpanii dał odpocząć Yamalowi - powinno być przecież dla niego kluczowe by Yamal był zdrowy i w formie na MŚ.
1
@Pnog37 no to wiadomo że ofensywny styl jest cięższy dla obrońców niż stawianie autobusu jak to często bywało za Xaviego.
Dla mnie Xavi nie ma czego uczyć Flicka - mieli podobne jakościowo kadry i jak widzimy Flick wyciąga z tej drużyny dużo więcej :)
1
@Pnog37 no to ja porównuję to co jest. Joan Garcia jest naszym zawodnikiem, wypadł raptem na ~15% sezonu.
Kounde -> u Xaviego grał lepiej niż teraz
Araujo -> u Xaviego grał lepiej niż teraz
Christensen - > u Xaviego grał, teraz nie gra
Balde -> u Xaviego grał lepiej niż teraz
Joan Garcia - według mnie jest na poziomie Ter Stegena z sezonu mistrzowskiego Xaviego ale rozumiem że ktoś może mieć inne zdanie
Więc moim zdaniem patrząc na podstawowy skład Xavi miał lepszą obronę niż Flick.
Patrząc na rezerwową obronę Flick ma lepszą sytuację niż miał Xavi:
Garcia > Hector Font
Gerard Martin > Marcos Alonso
2
@Pnog37 większość sezonu będzie grał mimo wszystko Joan a nie Wojtek.
Poza tym Wojtek jest jednym z najlepszych rezerwowym bramkarzem w Europie - poza Mamardashvilim i Luninem żadne nazwisko nie przychodzi mi do głowy.
2
@Michal03 za wiele tytułów to Xavi w Barcy nie wygrał więc nie wiem czy Flick ma się czego uczyć od Xaviego.
Xavi miał zdrowego i będącego w lepszej formie Araujo, Balde, Christensena więc nie powiedziałbym że miał gorszą obronę ;)