1

@Merton lepsze to niż po wymyślonym karnym ;)

0

@kejdzi cristiano nie był mniej irytujący niż vinicius tyle że po latach społeczność o tym zapomina ;)

3

@Marcelinho99 według mnie to czy sędzia drukuje jest bardzo istotne :)

0

@Douglas13 z drugiej strony tyle samo młodych talentów tracimy bo nie chcą grać w 4 lidze :)

7

@Karol145 no według mnie Lewy miał łatwiej w Bundeslidze niż Haaland ma w Premier League :)

8

@Karol145 Haaland ma jeszcze mnóstwo lat by pobić rekordy Lewego plus gra w zdecydowanie cięższej lidze niż Lewy grał przez większość kariery - co oczywiście nie zmienia faktu że Lewy jest kotem

0

@clyde też bym chciał 100% zdalnie :(

0

@Hosh to tak nie działa ;)

0

@Lionel_Messi10 ale Pique nie startuje i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie mu się chciało wystartować, a jakiegoś wyboru socios dokonać muszą ;)

0

@clyde mnie wynudziła ale generalnie przez pracę nie mam kiedy wsiąknąć w świat gier.

A Ty zawodowo co robisz?

0

@Traba727 tak, okazuje im taki szacunek jak oni sędziom i zawodnikom drużyny przeciwnej ;)


Ty zaś doedukowaleś się na tyle by wiedzieć czy biceps jest częścią górnej kończyny czy niestety jeszcze nie?

0

Komentarz usunięty

0

@Sysia11 lol myślałem że Messi na początku kariery dawał mniej liczb niż Laminek

7

@mrboom cóż, z biologicznego punktu widzenia ma to sens :)

Ziemia miała być zaludniona. Mężczyzna do tego procesu może się przyczyniać codziennie a kobieta tylko raz w roku i sumarycznie max kilkanaście razy w życiu.

0

@polcza też nic nie ujmuję ale dlaczego do kurwy tchouameni bezkarnie może bronić rękoma w polu karnym?

Kiedy ta chujowizna się skończy?


* przepraszam za wulgaryzmy

0

@esem91 nie, Eric gra lepiej na PO, SPD

2

@barteq wystarczy Bastoni i Haaland :D

1

@Laminedependencia na SO wart 10, na PO wart 20, na SPD wart 50, czyli łącznie 80 hehe

2

@kubix05 98 lat żył, wow, piękny wiek

4

@Filipem też chce Cancelo na Oviedo. Balde przyda się trochę odpoczynku bo nie ma kto go odciążyć w tym sezonie.

0

Ależ ten czas leci

0

@fumador nie no akurat Rashford sporo grał ze względu na kontuzje Raphinii i Yamala :)

1

@Hektor16 mamy jeszcze Casado ;)

2

@Luciano99 @Pablozeusz gdzieś tak 70% bym powiedział

0

@mate92 nie chodzi nam o wolność słowa lecz o kulturę osobistą :)

1

@mate92 nie dostaniesz bana i słusznie, po prostu zarówno ja jak i @macio_944 oczekujemy wyższego poziomu wypowiedzi wśród społeczności :)

0

@LukaszFan Gavi to jest ulepiony z innej gliny co ma swoje wady i zalety

0

@Roobo teoretycznie mamy bardzo łatwy terminarz do meczu z Villareal 1 marca, oby do tego czasu Pedri się wyleczył, czasu sporo

1

@Pablozeusz Casado zaciera rączki :D

0

no to De Jong załatwił sobie urlop, cwany gość :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?