Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Merton lepsze to niż po wymyślonym karnym ;)
0
@kejdzi cristiano nie był mniej irytujący niż vinicius tyle że po latach społeczność o tym zapomina ;)
3
@Marcelinho99 według mnie to czy sędzia drukuje jest bardzo istotne :)
0
@Douglas13 z drugiej strony tyle samo młodych talentów tracimy bo nie chcą grać w 4 lidze :)
7
@Karol145 no według mnie Lewy miał łatwiej w Bundeslidze niż Haaland ma w Premier League :)
8
@Karol145 Haaland ma jeszcze mnóstwo lat by pobić rekordy Lewego plus gra w zdecydowanie cięższej lidze niż Lewy grał przez większość kariery - co oczywiście nie zmienia faktu że Lewy jest kotem
0
@clyde też bym chciał 100% zdalnie :(
0
@Hosh to tak nie działa ;)
0
@Lionel_Messi10 ale Pique nie startuje i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie mu się chciało wystartować, a jakiegoś wyboru socios dokonać muszą ;)
0
@clyde mnie wynudziła ale generalnie przez pracę nie mam kiedy wsiąknąć w świat gier.
A Ty zawodowo co robisz?
0
@Traba727 tak, okazuje im taki szacunek jak oni sędziom i zawodnikom drużyny przeciwnej ;)
Ty zaś doedukowaleś się na tyle by wiedzieć czy biceps jest częścią górnej kończyny czy niestety jeszcze nie?
0
Komentarz usunięty
0
@Sysia11 lol myślałem że Messi na początku kariery dawał mniej liczb niż Laminek
7
@mrboom cóż, z biologicznego punktu widzenia ma to sens :)
Ziemia miała być zaludniona. Mężczyzna do tego procesu może się przyczyniać codziennie a kobieta tylko raz w roku i sumarycznie max kilkanaście razy w życiu.
0
@polcza też nic nie ujmuję ale dlaczego do kurwy tchouameni bezkarnie może bronić rękoma w polu karnym?
Kiedy ta chujowizna się skończy?
* przepraszam za wulgaryzmy
0
@esem91 nie, Eric gra lepiej na PO, SPD
2
@barteq wystarczy Bastoni i Haaland :D
1
@Laminedependencia na SO wart 10, na PO wart 20, na SPD wart 50, czyli łącznie 80 hehe
2
@kubix05 98 lat żył, wow, piękny wiek
4
@Filipem też chce Cancelo na Oviedo. Balde przyda się trochę odpoczynku bo nie ma kto go odciążyć w tym sezonie.
0
Ależ ten czas leci
0
@fumador nie no akurat Rashford sporo grał ze względu na kontuzje Raphinii i Yamala :)
1
@Hektor16 mamy jeszcze Casado ;)
2
@Luciano99 @Pablozeusz gdzieś tak 70% bym powiedział
0
@mate92 nie chodzi nam o wolność słowa lecz o kulturę osobistą :)
1
@mate92 nie dostaniesz bana i słusznie, po prostu zarówno ja jak i @macio_944 oczekujemy wyższego poziomu wypowiedzi wśród społeczności :)
0
@LukaszFan Gavi to jest ulepiony z innej gliny co ma swoje wady i zalety
0
@Roobo teoretycznie mamy bardzo łatwy terminarz do meczu z Villareal 1 marca, oby do tego czasu Pedri się wyleczył, czasu sporo
1
@Pablozeusz Casado zaciera rączki :D
0
no to De Jong załatwił sobie urlop, cwany gość :D