0

@partymaker wszystko jest możliwe, czemu miałby nie zostać trenerem realu?

To jest tylko biznes dla piłkarzy, trenerów :)

0

@partymaker czyli Fabregas nigdy nie powiedział że nie przejdzie do Chelsea?

Wow, w takim razie może Messi nigdy nie powiedział że może grać dla Barcy za darmo - nie pisze tego z przekąsem, po prostu sam już nie wiem kiedy wierzyć w to co piszą media a kiedy nie :)

Tak czy owak, skoro Fabregasa było stać na przejście do Chelsea grając tyle czasu w Arsenalu to czemu miałby nie przyjść do realu - przy założeniu że dostałby taką propozycję

0

@VamoSBarca88 chuderlak - mam wrażenie że Rafa jest mocno wymęczony tym sezonem, może nie zdążył się w przerwie między sezonami należycie odbudować

0

@partymaker kibice Arsenalu tez nie wierzyli ze odejdzie do Chelsea :)

Ja tam nie wierzę w takie „Cule’owanie”.

Messi też zarzekał się że dla Barcy mógłby grać za darmo (żeby nie było, nie mam mu nic za złe, podkreślam tylko że nic nie jest w piłce pewne) i tego typu przypadków jest w sporcie bez liku

1

@Bolton nie zdziwiłbym się jakby Fabregas trafił do realu jako trener ;)

1

0

@AmigoBlancos sorry, w ćwierćfinale, mój błąd.

Nie zmienia to faktu iż dla obiektywnego obserwatora to jak niemal co tydzień sędziowie pomagają realowi jest obrzydliwe.

Łudzę się i mam nadzieję że w pewnym momencie swojego życia to dostrzeżesz.

1

@Herbert ale są to błędy raz na korzyść drużyny x raz na korzyść drużyny y.

W przypadku realu prawie zawsze mamy do czynienia z błędami na korzyść realu.

Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu - na 22 kolejki ani razu błędy sędziowskie nie zabrały punktu drużynie z Madrytu.

0

@Hawajczyk według mnie kluczowe znaczenie ma czy błędna decyzja sędziego ma wpływ na zwycięstwo czy niez

Miałbym totalnie w dupie gdyby real dostawał karne wcześniej prowadząc prawidłowo strzelonymi kilkoma bramkami ;)

1

Mało mnie rzeczy rozpierdala na la rambli tak jak kibicowanie madryciakowi - paz’iowi.

1

@Hawajczyk nasz mecz nie zakończył się wynikiem 2-1, bez tego karnego również zdobylibyśmy 3 punkty.

Czy to samo można napisać o realu?

0

@MaŁolat ja wiem co powiedzieć ale nie chce dostać permanentnego bana

1

@Herbert moim zdaniem problemem nie jest ich poziom lecz ich stronniczość.

Błędy popełniają sędziowie w każdej lidze, jednak nie w każdej mylą się (prawie) zawsze na korzyść jednej drużyny.

Mamy 22 kolejki za sobą - czy real choć raz stracił punkty w wyniku błędu sędziego?

0

@heniusss tamten real bez varu mógł dowoli strzelać ze spalonego, między innymi taka jest różnica

0

@Kitek1640 to inne rozgrywki

0

@Cryptolis to taka przewaga która po 22 kolejkach jest żadną przewagą ;)

1

@Kuchar @Fabik87 chlopy, on kibicuje klubowi który strzela w finale LM dwie bramki ze spalonego - wy naprawdę oczekujecie od niego jakiegokolwiek obiektywizmu?

Przecież normalny człowiek widząc jak real wygrywa nigdy nie zdecydowałby się kibicować temu tworowi.

Was by jarało oglądać Barce gdyby nasz DM mógł sobie do woli bronić piłek rękami, rezerwowa 9tka kopałaby przeciwnika w kroczę, cały napad upadałby w polu karnym 10 razy na mecz, SO kopałby w plecy leżącego przeciwnika?

Mógłbym tak wymieniać tego typu drogę do zwycięstw realu do wieczora :)

0

@Cryptolis to czemu nie golimy do 22 kolejki? :)

1 punkt przewagi to jest żadna przewaga.

0

@Nazio_87 okej, tak czy owak, nie ma szans żeby Real odpadł w 1/16 i łudzić się na to może tylko osoba oglądająca pierwszy sezon piłkę lub wybitnie naiwna - bez urazy, ale jak realowi nie będzie szło to dostaną karnego a jak to nie wystarczy to drugiego. Ewentualnie gol ręką lub po faulu :)

0

@majkiii zlać 3-2 jak miesiąc temu?

1

@macio_944 no według mnie to nie jest śmieszne.

Ustawiona liga w sporcie który się oglada to raczej coś strasznego, obrzydliwego, nie śmiesznego ;)

0

@Nazio_87 sędzia wydrukuje jak zawsze i będzie git, na 100% przejdą do 1/8, masz 39 lat więc chyba nie oglądasz piłki od wczoraj

0

@jacobFCB drugie wynika z pierwszego.

2

@eltores no kurwa zajebistej miłej niedzieli jak znowu przekręcają Barce dając wam 9 minut doliczonego czasu z dupy.


2

@Roobo z czego te 9 minut doliczone były?

0

@Herbert okej, to na którym miejscu wśród sędziów jest manzano, ile punktów uzbierał i gdzie można śledzić który z nich spadnie do drugiej ligi? :)

0

Dlaczego sędzia doliczył 9 minut? Były jakieś przerwy w grze?

2

@Herbert to było pytanie retoryczne, wiem że nic Barcy punktów nie zwróci, uważam jednak że sędziowanie w piłce nożnej jest niesprawiedliwe i powinno ulec głębokim modernizacjom

2

@Herbert w innym komentarzu pod tym artykułem napisałem jakie widzę rozwiązanie.


Dodatkowo, powinien przysługiwać VAR na życzenie dla trenera tak jak to ma miejsce np w siatkówce

3

Czyli pewnie miesiąc przerwy, tak jak u Pedriego Ps. Czy schodząc z murawy bellingham pozdrowił sędziego fuck offem tak jak lubi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?