1

@Kuchar @marcin62 @Gibbon_FCB


„przytyki o te karne Realu są dziwne...” @AmigoBlancos

0

@kuz „przytyki o te karne Realu są dziwne...” @AmigoBlancos

0

@Pablozeusz wydaje Ci sie.

W życiu nie wystarczy chcieć wygrywać by wygrywać.

0

@BulaKG Guardiola zarzekał się że puści każdego piłkarza jeżeli ten wyrazi taką chęć więc z pierwszym Twoim argumentem się nie zgodzę ;)

Oczywiście pozostaje kwestia tego iż na Haalanda, o ile nie obniży znacząco formy, nigdy nie będzie nas stać.

0

@BezglutenowyPedri ten Haaland w sumie nie najgorszy, do rotacji za Ferrana jak znalazł

1

@Destructelli z mbappe bez darmowych karnych bili by się o LM z Vilareal i Atletico.

4

@ViscaelBarca2007 przy obiektywnym sędziowaniu mielibyśmy już ligę w kieszeni i możliwość rotowania przed LM

0

@BezglutenowyPedri w Barcelonie raczej zupełnie inna architektura, inny pomysł na miasto.

Miasta o których piszesz to miasta turystyczne, Warszawa zaś jest miastem biznesu

0

@Kapitan_SW na luzie ogarnie formę.

Pytanie tylko czy jego koledzy odwiążą - moim zdaniem / mam nadzieję nie ;)

0

@kuz to czy wygramy to się okaże ;)

Nic się nie zmienia od zawsze, ten sezon nie jest wyjątkowy.

Sędziowie w każdym sezonie faworyzują real zarówno w lidze mistrzów jak i w Hiszpanii.

3

@4drian0 według mnie drużyna potrzebuje takich zawodników by hamować fakofów i podobnych jemu koleżków ;)

0

@lajcior cierpisz na dwubiegunowke?

0

@Mateonvious odejmij mbappe gole z karnych i sprawdź jaki dzieli ich dystans bramkowy :)

1

@Stinger_ Ferran spokojnie powalczyłby z mbappe o pichichi.

Nie jego wina że real notorycznie dostaje karne z dupy.

0

@Pedri16Future Gavi w tym sezonie to będzie grać max 10 minut w meczu, nie ma go co liczyć :)

Jeszcze parę tygodni temu Eric Garcia musiał grać w pomocy więc skoro Flick odmraża Casado i Bernala to pewnie Eric będzie grać na stałe w obronie.

Ponadto każdy z tych pomocników jest podatny na kontuzje, no i jeżeli nie odpadniemy z ligi mistrzów to czekać nas będzie gra co 3 dni.

5

@blakkudium aż dziwne że przy takiej wadze ma problem zrobić 3 rundy, co to by było jakby przyszlo mu walczyć 5 rund…

1

@Stinger_ też poproszę oznaczenie

0

@Herato o 5 lat za długo

2

@blakkudium po jej pierwszej walce w ufc myślałem że szybko zostanie zwolniona

13

@norbi77 w realu nie dostałby za to nawet kartki

1

@macio_944 buahahaha dobry żart

0

@lukasoon15 pierdolisz Pan głupoty - @Frimpong przekonal się o tym na własnej skórze jak doświadczył obrony ręką tchouameniego w polu karnym, a takich sytuacji jest multum w każdym sezonie realu w lidze mistrzów.

1

@Bolton @lajcior @AmigoBlancos sedziowie mylą się tak samo na korzyść Barcy jak i na korzyść realu. Nie faworyzują żadnej z tych drużyn, prawda?

0

@Aragorn33 mbappe bez karnych miałby prawie tyle samo goli co Ferran.

1

@partymaker w madrycie jak najbardziej

0

@FCB_dimiC otóż wiadomo dlaczego

0

@APTAPT naiwny jesteś

1

@Jakchcesz i tak przyjdzie jeden biały skur…. z drugim i napiszą Ci że po prostu sędziowie hiszpańscy są beznadziejni i mylą się tak samo w dwie strony ;)

0

@Faro to samo można napisać zawsze o Rashfordzie i Lewym.

Joan Garcia też jest bezużyteczny dopóki nie leci strzał na bramkę.

Nie każdy na boisku jest od rozgrywania czy dryblowania ;)

0

Asysta Olmo stadiony świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?