Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@peetwithbarca z drugiej strony, lepszy grado na mecz z Girona niż z teoretycznie lepsza drużyna, a kiedyś musieli go nam przydzielić :)
0
@Laminedependencia po jakiego grzyba go ogladac? :)
1
@europejczyk otoz strzeliliśmy ale nie uznano :)
0
@ACRAB95 zamiast De Jonga powinniśmy zagrać Garcia - Olmo i Fermin z przodu a na lewym wahadle Cancelo ;)
Na SO Martin wówczas
0
@buglikos zacznij obstawiać przyzwoite sędziowanie w meczu realu i nie narzekaj
1
@esem91 czy punkt 4 i 5 nie oznacza tego samego?
A jeżeli tak to po co je duplikować?
0
@Messibestplayerintheworld no ja tam jestem w mniejszości i wolałbym linie Casado - Pedri zamiast De Jong - Pedri.
De Jong jest świetnym piłkarzem ale uważam że Barca go nie potrzebuje w obecnym, ultra ofensywnym systemie
0
@barcelonaLM to wszystko jest prawda.
Problem polega na tym że przez arbitra skończyliśmy na 0 z przodu podczas gdy przy uczciwym sędziowaniu strzelilibyśmy minimum 2 bramki :)
0
@robsesh dopóki Pedri jest kontuzjowany Olmo musi grać niżej bo nie ma nikogo innego kto mógłby dostarczać asysty w pomocy
1
@tomek8756 real sam się obraża
3
@FcPortoFan1999 ciekawe czy bardziej kocha Barce czy $ hehe
1
@Filipem ważne że kupon wygrany a sędziowanie przyzwoite, się czepiacie o te karne niepotrzebnie
1
@mindbender84 wygrane realu sa tak samo wartościowe jak pieniądze zarabiane przez kurwy z only fansa ;)
1
@tomek8756 cr nurkował tak samo tyle że wtedy nie było varu więc łatwiej wybaczało się błędy sędziowskie ;)
2
@Kapitan hawk nie ma szans ;)
1
@Luciano99 o jeny to postaw kupon że real będzie mieć karnego i po problemie, co nie kolego @AmigoBlancos ?
3
@AmigoBlancos
Nie bądź taki delikatny. Ślepiec to bardzo łagodne określenie na prezentowaną przez Ciebie postawę, lecz tylko na takie pozwala moderacja :)
0
@clyde najgorzej że ten człowiek i tak tego nie zrozumie, walczymy z wiatrakami.
2
@AmigoBlancos w chuuuuuju mam Twoje kupony, ale…
Gdy społeczność wkurwia się gdyż Barca czego ślepcu nie widzisz jest ruchana co tydzień przez zespół sędziowski a Ty piszesz:
„Jest super, cieszmy się, kupon wygrany, z tymi karnymi to przesadzacie”
…to zwracam uwagę na znaczny nietakt z Twojej strony.
0
@BARCA1899Messi e tam, przynajmniej kupon wygrany
1
@Jakchcesz czepiasz się, kupon wygrany a ponadto przyzwoite zawody sędziego
0
@Majkel34 witam, przychodzę jako rzecznik @VegetaPolska @AmigoBlancos @lajcior
- sędziowie mylą się tak samo w dwie strony
- Z tymi karnymi to przesadzasz
- Najważniejsze że kupon wszedł
- Przyzwoite zawody sędziego (to była wypowiedź po tym jak Bellingham asystował reka a druga bramka padła po tym jak jak vini znokautował Inakiego Penie)
0
@pt9 no i co z tego? Się tam przypierdalasz o nieistotne szczegóły. Najważniejsze że @AmigoBlancos wygrał kupon.
Jest dobrze, jest sprawiedliwie.
1
@draxidox nie no jest okej, ciesz się tym karnym bo przynajmniej hipokryta @AmigoBlancos wygrał kupon.
Ciesz się, okej? Cieszysz się?
Z tymi karnymi to @draxidox przesadzasz, pamiętaj żeby się cieszyć
2
@Kozinho. Mu to odpowiada. Żaden madryl nie przyzna Ci tego że real jest faworyzowany od zawsze ;)
2
@Tasde skąd wiesz że poddałaby się operacji gdyby nie miała wsparcia rodziny? :)
1
@priest9999 przed przyjściem Flicka Casado w ogóle nie grał więc nie sposób stwierdzić czy Flick go popsuł.
Styl Flicka powoduje że naturalnie piłkarze ofensywni będą wyglądać lepiej a piłkarze defensywni gorzej.
Yamal i Fermin też są młodzi a za Flicka zaliczyli duży progres :)
0
@Fake69 @Frimpong opinia
0
@Kinginiesta @Messibestplayerintheworld @Fake69 to o czym piszecie totalnie nic by nie zmieniło.
Ci sędziowie powiedzą wam że wszystko jest git superancko - podobnie jak kibice realu.
Wszystkim obecną sytuacja odpowiada poza jedną drużyną - FC Barcelona, która nic z tym nie zrobiła i nigdy nie zrobi.
Hiszpania leży blisko Francji, FC Barcelona powinna postarać się o licencję na grę w lidze francuskiej i mieć wyjebane w Hiszpanie.
Spokojnie z PSG, Lyonem, Marsylia Barcelona zrobiłaby nie mniej dochodową ligę niż hiszpańska :)
2
@AmigoBlancos ”tak trochę te przytyki o te karne Realu są dziwne...”