0

@peetwithbarca z drugiej strony, lepszy grado na mecz z Girona niż z teoretycznie lepsza drużyna, a kiedyś musieli go nam przydzielić :)

0

@Laminedependencia po jakiego grzyba go ogladac? :)

1

@europejczyk otoz strzeliliśmy ale nie uznano :)

0

@ACRAB95 zamiast De Jonga powinniśmy zagrać Garcia - Olmo i Fermin z przodu a na lewym wahadle Cancelo ;)

Na SO Martin wówczas

0

@buglikos zacznij obstawiać przyzwoite sędziowanie w meczu realu i nie narzekaj

1

@esem91 czy punkt 4 i 5 nie oznacza tego samego?

A jeżeli tak to po co je duplikować?

0

@Messibestplayerintheworld no ja tam jestem w mniejszości i wolałbym linie Casado - Pedri zamiast De Jong - Pedri.

De Jong jest świetnym piłkarzem ale uważam że Barca go nie potrzebuje w obecnym, ultra ofensywnym systemie

0

@barcelonaLM to wszystko jest prawda.

Problem polega na tym że przez arbitra skończyliśmy na 0 z przodu podczas gdy przy uczciwym sędziowaniu strzelilibyśmy minimum 2 bramki :)

0

@robsesh dopóki Pedri jest kontuzjowany Olmo musi grać niżej bo nie ma nikogo innego kto mógłby dostarczać asysty w pomocy

1

@tomek8756 real sam się obraża

3

@FcPortoFan1999 ciekawe czy bardziej kocha Barce czy $ hehe

1

@Filipem ważne że kupon wygrany a sędziowanie przyzwoite, się czepiacie o te karne niepotrzebnie

1

@mindbender84 wygrane realu sa tak samo wartościowe jak pieniądze zarabiane przez kurwy z only fansa ;)

1

@tomek8756 cr nurkował tak samo tyle że wtedy nie było varu więc łatwiej wybaczało się błędy sędziowskie ;)

2

@Kapitan hawk nie ma szans ;)

1

@Luciano99 o jeny to postaw kupon że real będzie mieć karnego i po problemie, co nie kolego @AmigoBlancos ?

3

@AmigoBlancos

Nie bądź taki delikatny. Ślepiec to bardzo łagodne określenie na prezentowaną przez Ciebie postawę, lecz tylko na takie pozwala moderacja :)

0

@clyde najgorzej że ten człowiek i tak tego nie zrozumie, walczymy z wiatrakami.

2

@AmigoBlancos w chuuuuuju mam Twoje kupony, ale…

Gdy społeczność wkurwia się gdyż Barca czego ślepcu nie widzisz jest ruchana co tydzień przez zespół sędziowski a Ty piszesz:

„Jest super, cieszmy się, kupon wygrany, z tymi karnymi to przesadzacie”

…to zwracam uwagę na znaczny nietakt z Twojej strony.

0

@BARCA1899Messi e tam, przynajmniej kupon wygrany

1

@Jakchcesz czepiasz się, kupon wygrany a ponadto przyzwoite zawody sędziego

0

@Majkel34 witam, przychodzę jako rzecznik @VegetaPolska @AmigoBlancos @lajcior

- sędziowie mylą się tak samo w dwie strony

- Z tymi karnymi to przesadzasz

- Najważniejsze że kupon wszedł

- Przyzwoite zawody sędziego (to była wypowiedź po tym jak Bellingham asystował reka a druga bramka padła po tym jak jak vini znokautował Inakiego Penie)

0

@pt9 no i co z tego? Się tam przypierdalasz o nieistotne szczegóły. Najważniejsze że @AmigoBlancos wygrał kupon.

Jest dobrze, jest sprawiedliwie.

1

@draxidox nie no jest okej, ciesz się tym karnym bo przynajmniej hipokryta @AmigoBlancos wygrał kupon.


Ciesz się, okej? Cieszysz się?

Z tymi karnymi to @draxidox przesadzasz, pamiętaj żeby się cieszyć

2

@Kozinho. Mu to odpowiada. Żaden madryl nie przyzna Ci tego że real jest faworyzowany od zawsze ;)

2

@Tasde skąd wiesz że poddałaby się operacji gdyby nie miała wsparcia rodziny? :)

1

@priest9999 przed przyjściem Flicka Casado w ogóle nie grał więc nie sposób stwierdzić czy Flick go popsuł.

Styl Flicka powoduje że naturalnie piłkarze ofensywni będą wyglądać lepiej a piłkarze defensywni gorzej.

Yamal i Fermin też są młodzi a za Flicka zaliczyli duży progres :)

0

0

@Kinginiesta @Messibestplayerintheworld @Fake69 to o czym piszecie totalnie nic by nie zmieniło.

Ci sędziowie powiedzą wam że wszystko jest git superancko - podobnie jak kibice realu.

Wszystkim obecną sytuacja odpowiada poza jedną drużyną - FC Barcelona, która nic z tym nie zrobiła i nigdy nie zrobi.

Hiszpania leży blisko Francji, FC Barcelona powinna postarać się o licencję na grę w lidze francuskiej i mieć wyjebane w Hiszpanie.

Spokojnie z PSG, Lyonem, Marsylia Barcelona zrobiłaby nie mniej dochodową ligę niż hiszpańska :)

2

@AmigoBlancos ”tak trochę te przytyki o te karne Realu są dziwne...”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?