Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 spoko, czyli wstępnie 5 dyszek. Daj mi znać za te 2-3 dni, może być nawet na priv :)
0
@FcPortoFan1999 tak jest
0
@FcPortoFan1999 moim zdaniem szanse na odrobienie tych strat wynoszą ale z najwyższą przyjemnością się pomylę.
Podaj kwotę, zaakceptuje każdą :)
0
@FcPortoFan1999 otóż umniejsza gdyż w sprawiedliwych warunkach rozmiar porażki oscylowałby w okolicach 4-2 a nie 4-0.
Dwie bramki na Camp Nou byłyby do odrobienia :)
Odnośnie 3 podpunktu - każdy zespół winien być traktowany tak samo ;)
1
@FcPortoFan1999 czy nie uważa Pan że:
1) sprawdzanie spalonego nie powinno trwać 7 minut i że spalony ten był mocno dyskusyjny
2) Simeone powinien wylecieć na początku drugiej połowy co miałoby wpływ na wynik
3) realowi Madryt dyktowano w tym sezonie karne za mniejsze faule niż ten na Yamalu
?
2
Tylko utrata punktów przez real karnyt może ukoić ból po wpierdolu zadanego przez zespół sędziowski w czwartkowy wieczór :(
0
@Gall okej ale po coś zatrudniamy bramkarza. Strzał na bramkę nie równa się gol.
My też wczoraj mieliśmy strzały na bramkę, a goli 0.
Dlatego za wyolbrzymienie uważam że Atletico mogło strzelić nam 7 bramek w 1 połowie przy 8 strzałach łącznie w całym meczu ;)
0
@directedbyfcb w całym meczu Atletico oddało 8 strzałów na bramek więc z tymi 7 bramkami to przesadziłeś :)
1
@Patinka353 to nie nowość
0
@Damian11 myślę że tak. Teraz szansę dostanie Bernal
0
@Faro okej ale to o czym piszesz to podważanie umiejętności naszego trenera ;)
Trener wybiera tych którzy lepiej prezentują się na treningu. Skoro na przykład Fermin najlepiej sie prezentuje na SPO to czemu miałby za niego grać ktoś inny.
I kto miałby wczoraj zagrać za Fermina skoro Rashford i Raphinia byli kontuzjowani?
Nawet nie chcę widzieć w odpowiedzi „Roony’ego” bo to nie ta sama pozycja
0
@Faro zmiana zajechanego składu?
Na kogo miałby zmienić? Który ze zmienników jest mocniejszy niż zawodnik 1 składu?
Jaki ma mieć pomysł na obronę gdy brak wartościowych zawodników wykonawców?
2
@VegetaPolska powody są różne, między innymi:
- brak odwagi
0
@Gibbon_FCB ciekawe czy Lewy będzie wtedy jeszcze w kadrze
1
@FcPortoFan1999 ja z chęcią się założę, gdyż jest dla mnie oczywistym że Barca nie awansuje ;)
Podaj tylko kwotę i kurs
3
@don'T.R.I.P.e no jakoś w lidze Atletico nie potrafiło tego pokazać
1
@July_6_BcN w sumie to wówczas masz problem, gdyż większość ułożonych kobiet i mężczyzn poznaje miłość życia w miarę szybko i następnie pielęgnują ta miłość, biorą ślub itp ;)
Niedobitki w wieku ~30 lat to nie zawsze, lecz zazwyczaj:
a) fifarafa
b) nerd
Z duża doza prawdopodobieństwa będziesz musiała wybrać którąś z tych opcji - nie wierzę bowiem byś skończyła sama ;)
0
@July_6_BcN gdybyście zmieniły środowisko na nerdów / dzidowcow to przyznałabyś mi rację że gro facetów chce nieużywanej / mało używanej dziewczyny ;)
1
@July_6_BcN nie masz racji, faceci szukają księżniczek no ale czasy mamy jakie mamy ;)
1
@Arden ja bym się nie zadzwonił gdyby w finale dostali w łeb od Athletic / Rsss
5
@Sysia11 nie byłoby sytuacji Garcii gdyby wyleciał Simeone.
Mecz wtedy potoczyłby się zupełnie inaczej.
1
@Kacper1432 zgoda.
Ja myślę że sam Frenkie wolałby grać wyżej i być mniej odpowiedzialny za defa - lub też mieć obok siebie klasycznego defensywnego pomocnika
0
@arasz1819 cyrk jest minimum kilkanascie razy w sezonie jezeli chodzi o sędziowanie.
Tak bylo, jest i bedzie.
Tak jak mowi zawsze Flick - skupmy sie na tym na co mamy wpływ a nie na tym na co nie mamy.
Barça nie musiała przegrać tego meczu.
Eric strasznie spierdolil tą akcję na 1-0 - nie podaje się do bramkarza w ten sposób.
Ponadto, po golu na 1-0 / 2-0 i tak dalej Barca powinna uspokoić grę a nie grać jak wariaty.
Dodatkowo, po faulu na Balde, Barca nie wywarła wystarczającej presji na arbitrze by ten się tym faulem zainteresował - komunikacja z arbitrem to ważna część boiskowej gry
0
@arasz1819 no jak dla mnie to niestety ale dzisiaj wyszła niedojrzałość naszej drużyny.
Od 1 minuty graliśmy chaos zamiast kontrolować środek pola ;)
Ponadto, Hansi zrobił błąd wystawiając tak wysoko linię obrony. Taktykę powinno dostosować się do przeciwnika a nie grać tak samo niezależnie od rywala.
Tak wysoko ustawiona linia przy Lookmanie i Simeone na skrzydłach to był błąd.
1
@kanver_ oj nie bądź naiwny, tak jest od zawsze i nic się nigdy nie zmieni, taki urok klubowej pilki noznej :)
0
@Jakchcesz rozumiem że nieznana Ci postać szymona marciniaka
0
@Salchent a co by mu zrobili w Polsce? Uwaga nic.
0
@kanver_ co to zmieni dla Barcelony, cofną wynik tego meczu? :)
0
@A4ron oj nie był
1
@norbi77 nie byłoby 4-0 w tym momencie gdyby uznali gola z wątpliwego spalonego i dali czerwoną za atak na Balde :)