Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tasde skąd wiesz że poddałaby się operacji gdyby nie miała wsparcia rodziny? :)
1
@priest9999 przed przyjściem Flicka Casado w ogóle nie grał więc nie sposób stwierdzić czy Flick go popsuł.
Styl Flicka powoduje że naturalnie piłkarze ofensywni będą wyglądać lepiej a piłkarze defensywni gorzej.
Yamal i Fermin też są młodzi a za Flicka zaliczyli duży progres :)
0
@Fake69 @Frimpong opinia
0
@Kinginiesta @Messibestplayerintheworld @Fake69 to o czym piszecie totalnie nic by nie zmieniło.
Ci sędziowie powiedzą wam że wszystko jest git superancko - podobnie jak kibice realu.
Wszystkim obecną sytuacja odpowiada poza jedną drużyną - FC Barcelona, która nic z tym nie zrobiła i nigdy nie zrobi.
Hiszpania leży blisko Francji, FC Barcelona powinna postarać się o licencję na grę w lidze francuskiej i mieć wyjebane w Hiszpanie.
Spokojnie z PSG, Lyonem, Marsylia Barcelona zrobiłaby nie mniej dochodową ligę niż hiszpańska :)
2
@AmigoBlancos ”tak trochę te przytyki o te karne Realu są dziwne...”
0
@clyde bardzo przyzwoite zawody sędziego, @lajcior potwierdzi
0
@Czyhrynski nie ma i nigdy nie było a i tak będziesz oglądać i ja też :)
1
@Konradowskyy właśnie proszę naszego białego kolegę żeby wytłumaczył Ci że real jest tak samo traktowany przez sędziów jak Barcelona
0
@Konradowskyy przesadzasz, co nie @AmigoBlancos ?
1
@doc nie badz naiwny ;)
4
@majkiii szczerze mówiąc sram na tego dziennikarza i jego wypociny ;)
0
@Derean tak, wielu na la rambli ma takie wątpliwości
0
@BojanKriKicz to trzeba byłoby zapytać Roberta Lewandowskiego :)
1
@norbi77 no dokładnie, zupełnie co innego jest strzelać po 3/4 bramki na mecz i dostawać karnego a co innego gdy karny prawie co kolejkę ratuje dupę :)
Bayern też dostaje karne ale wynika to z ich pełnej dominacji na boisku - nawet bez tych karnych by wygrywali, tyle że zamiast 3 bramkami to 2 ;)
2
@norbi77 kibicom realu tego nie wytłumaczysz choćby dostawali 100 karnych w sezonu ;)
1
@MessiForeverTheBest każdy pomocnik realu może faulować dowolną ilość razy, to kwestia klubu a nie danego piłkarza
4
@norbi77 przyjdzie @lajcior lub @VegetaPolska/ dowolny inny kibic realu i powiedzą że sędziowie mylą się tak samo na korzyść Barcy jak i realu :)
0
@macio_944 też Barcelona:
- podstawowy środkowy pomocnik ma w dupie wracanie do obrony od 7(?) lat
- obrona brak słów, szkoda soboty
- do niedawna podstawowy bramkarz robi pajacyki, zamyka oczy i stoi na linii bramkowej w sytuacjach 1:1
0
@norbi77 ale dupę to ta Anna ma słaba, jak facet
1
@Derean Atletico na bank się zamuruje. Flick musi poprosić Rashforda i Raphinie o bombardowanie z dystansu, inaczej będziemy bić głową w mur :)
1
@tbas to fakt, ogólnie obecny system rzutów karnych jest niesprawiedliwy bo drużyna atakująca ma np sytuację z 20% szansa na bramkę i nagle robi się z tego rzut karny czyli szansa zwiększa się do 85% ;)
0
@tbas z tą różnicą że Bayern faktycznie dominuje przeciwników i taki karny to jeden ~3 ich goli a w przypadku realu karny to często jedyna bramka / gol na wagę zwycięstwa.
To ogromna różnica.
Karne robią realowi punkty, Bayern wygrywałby bez tych karnych.
0
@Dresta to może zdelegalizujmy plastik i po problemie? :)
0
@buglikos oj tak byczq, chciałbym zerwać z tym parszywym uzależnieniem jakim jest skorumpowana piłka kopana
1
@Gibbon_FCB nie on jeden marzy o dołączeniu do gildii złodziei - nasz Robcio też miał takie pragnienia :)
0
@severius jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
Dwie też.
0
@FcPortoFan1999 owszem, ale w poprzednich fazach wygrywali 1 bramka. Dlatego napisałem, poza pojedynczymi meczami, grają słabiznę.
To jest klub totalnych przegrywow - choć nic do nich nie mam, stwierdzam tylko fakty
6
@Maoao ależ oni cały sezon mają gówno forme, poza pojedynczymi meczami ;)
Ledwo są na 3 miejscu w lidze z ogromną stratą punktową do nas i złodziei.
W lidze mistrzów spadli poza top 8.
W SP dali dupy.
Nawet w PK do meczu z nami grali kupę :)
0
@Faro jeden kolejny po zakończeniu kariery przez marciniaka
0
@macio_944 nic nie zrobią, tak jak nie zrobili tysiące razy w przeszłości
Zamiast specjalistki od snu powinni zatrudnić kogoś kto co tydzień pokazywałby jakie wały idą w meczach Barcy i realu