2

@Tasde skąd wiesz że poddałaby się operacji gdyby nie miała wsparcia rodziny? :)

1

@priest9999 przed przyjściem Flicka Casado w ogóle nie grał więc nie sposób stwierdzić czy Flick go popsuł.

Styl Flicka powoduje że naturalnie piłkarze ofensywni będą wyglądać lepiej a piłkarze defensywni gorzej.

Yamal i Fermin też są młodzi a za Flicka zaliczyli duży progres :)

0

0

@Kinginiesta @Messibestplayerintheworld @Fake69 to o czym piszecie totalnie nic by nie zmieniło.

Ci sędziowie powiedzą wam że wszystko jest git superancko - podobnie jak kibice realu.

Wszystkim obecną sytuacja odpowiada poza jedną drużyną - FC Barcelona, która nic z tym nie zrobiła i nigdy nie zrobi.

Hiszpania leży blisko Francji, FC Barcelona powinna postarać się o licencję na grę w lidze francuskiej i mieć wyjebane w Hiszpanie.

Spokojnie z PSG, Lyonem, Marsylia Barcelona zrobiłaby nie mniej dochodową ligę niż hiszpańska :)

2

@AmigoBlancos ”tak trochę te przytyki o te karne Realu są dziwne...”

0

@clyde bardzo przyzwoite zawody sędziego, @lajcior potwierdzi

0

@Czyhrynski nie ma i nigdy nie było a i tak będziesz oglądać i ja też :)

1

@Konradowskyy właśnie proszę naszego białego kolegę żeby wytłumaczył Ci że real jest tak samo traktowany przez sędziów jak Barcelona

0

@Konradowskyy przesadzasz, co nie @AmigoBlancos ?

1

@doc nie badz naiwny ;)

4

@majkiii szczerze mówiąc sram na tego dziennikarza i jego wypociny ;)

0

@Derean tak, wielu na la rambli ma takie wątpliwości

0

@BojanKriKicz to trzeba byłoby zapytać Roberta Lewandowskiego :)

1

@norbi77 no dokładnie, zupełnie co innego jest strzelać po 3/4 bramki na mecz i dostawać karnego a co innego gdy karny prawie co kolejkę ratuje dupę :)


Bayern też dostaje karne ale wynika to z ich pełnej dominacji na boisku - nawet bez tych karnych by wygrywali, tyle że zamiast 3 bramkami to 2 ;)

2

@norbi77 kibicom realu tego nie wytłumaczysz choćby dostawali 100 karnych w sezonu ;)

1

@MessiForeverTheBest każdy pomocnik realu może faulować dowolną ilość razy, to kwestia klubu a nie danego piłkarza

4

@norbi77 przyjdzie @lajcior lub @VegetaPolska/ dowolny inny kibic realu i powiedzą że sędziowie mylą się tak samo na korzyść Barcy jak i realu :)

0

@macio_944 też Barcelona:

- podstawowy środkowy pomocnik ma w dupie wracanie do obrony od 7(?) lat

- obrona brak słów, szkoda soboty

- do niedawna podstawowy bramkarz robi pajacyki, zamyka oczy i stoi na linii bramkowej w sytuacjach 1:1

0

@norbi77 ale dupę to ta Anna ma słaba, jak facet

1

@Derean Atletico na bank się zamuruje. Flick musi poprosić Rashforda i Raphinie o bombardowanie z dystansu, inaczej będziemy bić głową w mur :)

1

@tbas to fakt, ogólnie obecny system rzutów karnych jest niesprawiedliwy bo drużyna atakująca ma np sytuację z 20% szansa na bramkę i nagle robi się z tego rzut karny czyli szansa zwiększa się do 85% ;)

0

@tbas z tą różnicą że Bayern faktycznie dominuje przeciwników i taki karny to jeden ~3 ich goli a w przypadku realu karny to często jedyna bramka / gol na wagę zwycięstwa.

To ogromna różnica.

Karne robią realowi punkty, Bayern wygrywałby bez tych karnych.

0

@Dresta to może zdelegalizujmy plastik i po problemie? :)

0

@buglikos oj tak byczq, chciałbym zerwać z tym parszywym uzależnieniem jakim jest skorumpowana piłka kopana

1

@Gibbon_FCB nie on jeden marzy o dołączeniu do gildii złodziei - nasz Robcio też miał takie pragnienia :)

0

@severius jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)

Dwie też.

0

@FcPortoFan1999 owszem, ale w poprzednich fazach wygrywali 1 bramka. Dlatego napisałem, poza pojedynczymi meczami, grają słabiznę.

To jest klub totalnych przegrywow - choć nic do nich nie mam, stwierdzam tylko fakty

6

@Maoao ależ oni cały sezon mają gówno forme, poza pojedynczymi meczami ;)

Ledwo są na 3 miejscu w lidze z ogromną stratą punktową do nas i złodziei.

W lidze mistrzów spadli poza top 8.

W SP dali dupy.

Nawet w PK do meczu z nami grali kupę :)

0

@Faro jeden kolejny po zakończeniu kariery przez marciniaka

0

@macio_944 nic nie zrobią, tak jak nie zrobili tysiące razy w przeszłości

Zamiast specjalistki od snu powinni zatrudnić kogoś kto co tydzień pokazywałby jakie wały idą w meczach Barcy i realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?