0

@Jakchcesz rozumiem że nieznana Ci postać szymona marciniaka

0

@Salchent a co by mu zrobili w Polsce? Uwaga nic.

0

@kanver_ co to zmieni dla Barcelony, cofną wynik tego meczu? :)

0

@A4ron oj nie był

1

@norbi77 nie byłoby 4-0 w tym momencie gdyby uznali gola z wątpliwego spalonego i dali czerwoną za atak na Balde :)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 a to on kiedykolwiek wracał? :)

0

@Barca-Messi10 za to na finał superpucharu mieliśmy wszystkich :)

0

@Kosmici głupota Erica podawać do bramkarza piłkę lecącą w światło bramki ;)

Któryś z bramkarzy (chyba Szczęsny) tłumaczył że do bramkarza podawać powinno się tak żeby w wrazie w piłka wyszła na koniec boiska ;)

0

Tego typu podania do bramkarza to jest zawsze proszenie się o kłopoty :)

5

@RumbleDelivery uważasz że zasłużył na to by wyjść w 1 składzie w takim meczu kosztem Yamala?

1

@Pedri16Future kto przejął funkcję obrażania arbitrów w zespole?

Coś los galacticos pisali w tym temacie?

1

@LeszekFCB idealnie byłoby nie irytować się procesem nauki tylko żeby wchodził sobie sam z siebie - to co lubisz czytać czytaj tylko
W języku angielskim i jak trafisz na słówko którego nie znasz to sprawdzaj ;)

Na yt itp też oglądaj angielski z angielskimi napisami

1

@kanver_ przydałby się w Barcelonie

0

@szela1899 valverde też bym nie podał :D

1

@Arden na miejscu Araujo nie dawałbym swojego numeru organizmom żywym pokroju viniciusa

0

@AmigoBlancos w takim razie oglądamy inne mecze, co w sumie wiele wyjaśnia

0

@krycha2201 Ferran chyba ani razu za Flicka nie grał na skrzydle ;)

0

@Gacu95 ryzykownie z Cancelo na Atletico ale kto wie

0

Czyli Olmo albo Fermin na LS

2

@Antimadridista_WR może to mbappe pisał, on lubi grozić śmiercią :)

1

@Laminedependencia tym bardziej cieszmy się że klub wypożyczył RashforDZIKa ;)

0

@Sysia11 xdxdxd

0

@Sysia11 śmieje się gdyż już kibicujesz madrylowi wiec jaka jest według Ciebie różnica czy kolejny z Twoich ulubieńców stanie się madrylem czy nie?

0

@Sysia11 wow, na prawdę nie wiesz co znaczy „xd”? :o

Zaskoczyłaś mnie

0

@Trojanek23 moralnosc to szersze pojęcie niż seks - pod kątem dawania dupy to tutaj się zgodzę że kobiety mniej się szanują niż mężczyźni :)

0

@Trojanek23 to też jest w pewnym stopniu uwarunkowane hormonami / genami - kobiety mają przez to mniejszą skłonność do ryzyka przez co rzadziej dopuszczają się czynów niemoralnych :)

1

@Trojanek23 po części płeć decyduje jakim jesteś człowiekiem - chociażby z uwagi na hormony

1

@Sysia11 xddddddd

0

@Trojanek23 @Faro jest wyjątkowy

1

@fart ale cr nie jest szybki i nie jest zwinny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?